English version Русская версия         Наша страница на Facebook Наш канал на youtube g+
044 251-3-251 0800-504-205*
*безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

Ціни на ультразвукову діагностику (УЗД)

Ціни вказані в гривні

УЗД, ультразвукове дослідження нирок та сечовивідних шляхів 340
УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 410
УЗД, ультразвукове дослідження фолікулометрія 385
УЗД, ультразвуковий моніторинг (розвитку ендометрію) 300
УЗД, ультразвукове дослідження молочної залози 410
УЗД, ультразвукове дослідження щитоподібної залози 320
УЗД, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 410
УЗД, ультразвукове дослідження передміхурової залози 330
УЗД, ультразвукове дослідження органів мошонки (калитки) 330
УЗД, ультразвукове дослідження статевого члену з доплерометрією 440
УЗД, ультразвукове дослідження кавернозних тіл та білкової оболонки статевого члену 385
УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 410
Трансректальне УЗД передміхурової залози та сім’яних пухирців 385

УЗД – ультразвукова діагностика – безпечний, інформативний та доступний метод діагностики. УЗД в медицині використовується всього близько півстоліття, але за цей час цей діагностичний метод покращився, трансформувався за допомогою новітніх технологій і став основним інструментом для визначення більшості захворювань. Завдяки абсолютній безпеці він застосовується в діагностиці та моніторингу стану вагітної жінки та майбутнього дитини.

Короткий опис УЗИ

УЗД проводять з допомогою комплексу, який генерує звукові хвилі в ультрадіапазоні. Вони транслються за допомогою датчика всередину тіла. На межі середовища хвилі відображаються, змінюються, а датчик читає ці зміни, переводячи їх у спеціальний підсилювач блоку.

Оброблений сигнал спрямовується на монітор, на якому лікар і пацієнт бачать картинку, яка в режимі реального часу відображає зміни, що відбуваються в організмі. Щільність і відтінок сірого кольору на зображенні дозволяють досвідченому фахівцю оцінити результати, отримані при ультразвукових дослідженнях.

Сучасні апарати УЗД дозволяють отримати не тільки двовимірне зображення. Є також УЗД 3D и навіть 4D. Ультразвукова діагностика розширила можливості, і сьогодні органи на моніторі об’ємні, що збільшує інформативність та достовірність діагностики.

Для обстеження застосовуються різні види датчиків, що дозволяють проводити УЗД:

 • абдомінально;
 • трансректально;
 • трансвагінально.

Скорочення відстані між досліджуваним органом і датчиком апарату зменшує перешкоди і підвищує інформативність результату. Крім нерухомих органів, ультразвукова діагностика дозволяє вивчити характеристики рухливих біологічних рідин – сечі, крові. Використання ефекту Допплера розширило сферу застосування УЗД в медицині.

Сучасні апарати мають і кольорове зображення (кольорове картирування), що дозволяє чітко визначити межі органів, напрямок руху біологічних рідин. Датчики УЗД-апарати мають різну форму, що дозволяє не тільки проводити дослідження різними методами, але й проводити забір матеріалу для дослідження. Насадки для біопсії прикріплюються безпосередньо на датчик. Візуальний контроль полегшує забір біоптатів і знижує небезпеку травм.

Сфера застосування УЗД

УЗД застосовують у всіх галузях медицини. Єдиним обмеженням є те, що ультразвукові хвилі не проникають через щільну кісткову тканину, тому в діагностиці стану головного мозку УЗД використовуються тільки для дітей до 1 року. У них родники черепа ще не закостеніли, і через сполучну тканину можна провести дослідження. УЗД застосовують:

 • для встановлення діагнозу патологій внутрішніх органів;
 • в офтальмології;
 • кардіології;
 • гінекології та акушерстві.

УЗД діагностика широко застосовується в пренатальному скринінгу, що дозволяє на ранніх термінах виявляти всі синдроми, викликані хромосомною аберацією, і більше 100 спадкових захворювань. Пренатальна УЗД діагностика використовується для моніторингу стану плода, так як не надає йому тератогенного та мутагенного впливу і може використовуватися стільки разів, скільки потрібно.

Ця перевага методу дозволяє застосовувати УЗД для контролю ефективності терапії та корекції методів лікування. Можливість запису відеозображення на цифрові носії дозволяє створювати архів і стежити за змінами тривалий час, передавати його дистанційно, звірятися з електронними довідниками.

Перевага ультразвукового дослідження

Широке застосування УЗД в медицині обумовлено його перевагами, в порівнянні з іншими видами досліджень. УЗД:

 • повністю безпечне, так як не надає організму радіаційного навантаження;
 • вартість дослідження нижче, ніж багатьох інших методів діагностики;
 • не надає мутагенного і тератогенного впливу, тому широко використовується для дослідження вагітних жінок, плода і маленьких дітей;
 • час дослідження мінімальний;
 • дослідження не вимагає спеціальної підготовки, введення анальгетиків;
 • метод не інвазивний, безболісний;
 • дає можливість отримати інформацію в режимі «on-line»;
 • отримане зображення тривимірне;
 • допплерографія дозволяє побачити рухливі об’єкти.

Незначні недоліки методу продовжують допрацьовуватися. У нових сучасних апаратах застосовуються новітні технології, що дозволяють удосконалити метод і зменшити кількість помилок при описі результату дослідження.

Ціна УЗД

Сьогодні апаратами УЗД укомплектовані практично всі медичні установи, що робить процедуру доступною навіть у самих далеких куточках країни. Також цей факт робить УЗД одним з найдешевших.

УЗД в Києві можна пройти в усіх діагностичних центрах та медичних установах, як в приватних, так і державних. Ціна дослідження в різних регіонах України не дуже відрізняється. УЗД в Києві коштує від 150 грн. до 400 грн. Ціна залежить від складності дослідження та його обсягу.

УЗД у Львові роблять у 32 клініках та медичних центрах. Скільки коштує послуга, можна дізнатись на медичному порталі. Ціни та відгуки на УЗД в Львові можна знайти на порталі України 103.UA. Тут розміщені відгуки реальних пацієнтів, а ціни щодня відновлюються. В середньому, вартість дослідження в клініках Львова – від 90 грн. до 800 грн.

Відгуки

У Львові, судячи по опублікованим відгукам, можна знайти відмінних фахівців УЗД в різних галузях медицини. Вони не тільки безпомилково ставлять діагноз, але й доступно пояснюють пацієнтам те, що показує монітор апарату.


1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, загальна оцінка: 4,50 з 5)
Loading...
SSLЛист директору
Ліцензія МОЗ України АГ № 603203 від 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копіювання інформації на сайті mdclinics.com.ua дозволено лише після письмової згоди власника.
Причини та лікування безпліддя | Чоловіче безпліддя: причини, лікування | Ознаки вагітності: перші ознаки, симптоми | Ендометріоз: лікування, симптоми
Про клініку    |    Послуги    |    Ціни    |    Лікарі    |    Учбовий центр    |    Прес-центр    |    Контакти