English version Русская версия         Наша страница на Facebook Наш канал на youtube g+
044 251-3-251 0800-504-205*
*безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

Штучне запліднення

Що потрібно знати про штучне запліднення?

І чи так воно «штучне» насправді? Спробуємо розібратися.

У природних умовах нове життя починається в ампулярному відділі маткової труби, де відбувається зустріч яйцеклітини і сперматозоїда. Сперматозоїди «поспішають назустріч» до яйцеклітини з піхви, через цервікальний канал, порожнину матки і маткову трубу. На цьому шляху відбувається серйозний «відсів» сперматозоїдів. Лише самі рухливі й життєздатні доберуться до точки призначення.

Яйцеклітини також піддаються природному відбору. Цей відбір в кілька етапів відбувається в тканині яєчника протягом попередніх двох менструальних циклів. «Обрана» яйцеклітина дозріває в домінантному фолікулі і виходить з яєчника під час овуляції в черевну порожнину. Маткова труба повинна захопити яйцеклітину і просувати її в бік порожнини матки назустріч сперматозоїдам.

Далі сперматозоїди оточують яйцеклітину і за допомогою ферменту розчиняють її оболонку. Один зі сперматозоїдів проникає всередину яйцеклітини. Генетичний матеріал обох батьків об’єднується, і починається нове життя. З одноклітинного організму ембріон перетворюється на багатоклітинний шляхом ділення. Маткова труба переносить його в порожнину матки, де проходить імплантація – впровадження ембріона в слизову оболонку матки. Це стосується природнього шляху, штучне запліднення має дещо іншу процедуру, про яку наведено нижче.

Всі описані механізми повинні спрацювати безвідмовно. Якщо сперматозоїди малорухливі, вони не досягнуть точки призначення, якщо їх занадто мало, їм просто не вистачить ферменту для того, щоб розчинити оболонку яйцеклітини. Якщо труба не прохідна або не функціонує, яйцеклітина і сперматозоїди не зможуть зустрітися. Саме ці проблеми вирішує лікування безпліддя за допомогою екстракорпорального запліднення, або, як його прийнято називати – штучне запліднення (Львів).

Штучне запліднення в Києві, Україна

Значення ЕКЗ

У ході штучного запліднення у Львові, зустріч яйцеклітини і сперматозоїда переноситися з маткової труби в лабораторних умовах. Для цього яйцеклітину отримують шляхом пункції яєчника через задній звід піхви під контролем УЗД і при загальному знеболюванні. Їх поміщають в спеціальне середовище, що повторює природні умови.

На штучне запліднення ціна (Львів) може бути різною, в зв’язку з різними діагнозами та медичними препаратами, що необхідні для лікування.

З еякуляту ембріолог відбирає кращі сперматозоїди і з допомогою мікроманіпулятора вводить сперматозоїд в яйцеклітину. Таким чином запліднення можливо навіть при наявності одиничних сперматозоїдів хорошої якості.

Описана методика називається ICSI. Об’єднання генетичного матеріалу батьків відбувається мимовільно без впливу фахівців. На протязі декількох діб ембріони знаходяться в ембріобоксі, де вони ростуть і розвиваються. Деякі зупиняються у розвитку, деякі переходять на наступний етап. Далі 1 – 2 ембріона переносять у порожнину матки за допомогою тонкого катетера під контролем УЗД. Ця процедура безболісна. Для штучного запліднення (Львів) ціна може бути більшою, якщо треба використовувати ICSI.

У природних умовах в цей період свого життя ембріон прийшов би в порожнину матки з маткової труби. Надалі процес нічим не відрізняється від природного. Ембріон повинен самостійно імплантуватися (прикріпитися) в порожнину матки. Методика лікування безпліддя за допомогою ЕКЗ не стовідсоткова, але дуже ефективна.

Точно сказати, скільки коштує штучне запліднення Львів, ми вам зможемо тільки після першої консультації та повного медичного огляду, оскільки кожна проблема індивідуальна. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує штучне запліднення у Львові, звертайтеся до наших лікарів для першої консультації, и він зможе приблизно сказати вам, скільки буде коштувати лікування.

Отже, що ж штучного в «штучному» заплідненні? Хіба що високе мистецтво фахівців, наслідуючи природі, відтворювати всі тонкощі природного процесу, якщо який-небудь з його етапів дав збій.

Також на цій сторінці ви можете побачити на штучне запліднення (Львів) відгуки інших пацієнтів.

Інформація про автора
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна

акушер-гінеколог МЦ “Мати та дитина”, Україна, Київ.

Запис на прийом Відгуки про лікаря Задати питання

Дізнайтесь як підвищити свої шанси в програмі ЕКЗ?
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, загальна оцінка: 5,00 з 5)
Loading...
SSLЛист директору
Ліцензія МОЗ України АГ № 603203 від 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копіювання інформації на сайті mdclinics.com.ua дозволено лише після письмової згоди власника.
Причини та лікування безпліддя | Чоловіче безпліддя: причини, лікування | Ознаки вагітності: перші ознаки, симптоми | Ендометріоз: лікування, симптоми
Про клініку    |    Послуги    |    Ціни    |    Лікарі    |    Учбовий центр    |    Прес-центр    |    Контакти