0 800 504 205

(Calling from mobile for free)

Mon-Fri: 08:00 - 20:00; Sat: 08-00 - 18:00

How to find us?
Patient room

Reviews - Dankovych Natalia Oleksandrivna

4.5
star photo 4.5star photo 4.5star photo 4.5star photo 4.5star photo 4.5
General assessment based on 64 of votes
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Наталя Олександрівна,дякую за проведену колосальну роботу з такими клієнтами як я). Пройшовши певний етап,а саме пункцію яйцеклітин при ЕКЗ,хочу запевнити,тих хто ще вагається… що ця процедура проводиться після того як стимуляція яєчників за допомогою гормональних препаратів успішно завершена. І це важливо,бо Ви збираєтесь стати батьками!!!!!Хочу спростувати міфи про «гормональний такий собі збій», все контролюється лікарем, не просто лікарем а професіоналом!!!Тож ніяких побічних дій не спостерігається. Налаштовуйтесь на позитив,беріть з собою гарний настрій)) і вперед до мрії!!!!!!
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
У нас не было детей почти 4 года. Тогда мы с мужем обратились в клинику Мать и дитя. Попали к доктору Данкович Наталье Александровне - это врач от Бога. Она была с нами с первой минуты и до дня когда были роды. Это настоящий доктор-профессионал, подход к каждому пациенту.... У нас получилось с первой попытки Родился сыночек. За что я благодарна не только Наталье Александровне, а всем специалистам которые вели меня до родов ( на учете я стояла в клинике). Спасибо большое что Вы делаете семьи счастливыми родителями!
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Обе мои беременности вела Данкович Наталья Александровна, вся семья благодарна замечательному доктору. Профессионал высокого уровня, грамотный и внимательный доктор, теплый человек.
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Хочу виразити слова подяки Данкович Н.О.,завдяки її професіоналізму, я змогла народити свою власну дитину. До цього декілька років все було безуспішно. Окрема подяка персоналу клініки!
Come to
the consultation
Recording for admission
0 800 504 205