0 800 504 205

(Calling from mobile for free)

Mon-Fri: 08:00 - 20:00; Sat: 08-00 - 18:00

How to find us?

Reviews - Malova Juliya Oleksandrivna

4.4
star photo 4.4star photo 4.4star photo 4.4star photo 4.4star photo 4.4
General assessment based on 14 of votes
star photo 4star photo 4star photo 4star photo 4star photo 4
Спасибо центру «Мать и дитя» за акцию и возможность получить консультацию специалиста за 1 гривну. От визита к доктору у меня осталось двоякое впечатление. Доктор доброжелательная и коммуникабельная, располагает к себе. НО! Во-первых, непонятно почему врач сразу начинает говорить про ЭКО, хотя показаний к нему на данный момент никаких нет. Во-вторых, мне нового ничего не сказали, может быть это связано с тем, что я свою проблему знаю хорошо и возможные варианты её решения тоже.
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Дуже дякуємо Юлії Олександрівні за нашого синочка! Завдяки їй, а також професійній роботі всієї клініки ми стали батьками!!! Протягом всієї вагітності відчувала не лише професійне ставлення, але і щире піклування!Процвітання Вам та успіхів у Вашій хорошій праці!!!
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Лечить бесплодие здоровой женщине, у которой все показатели для беременности -это кощунство.
star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5star photo 5
Хочу подякувати Маловій Юлії Олександрівна за професійне і комфортне спостереження моєї довгоочікуваної вагітності. Все на високому рівні, аналізи, обстеження, лікар уважна, не призначає нічого зайвого, завжди на зв'язку, спокійна та виважена. Всі візити проходили у чудовій спокійній атмосфері, що дуже необхідно майбутнім мамам. Отож, я раджу клініку Мати та дитини і лікаря Малову Юлію Олександрівну.
Come to
the consultation
Recording for admission
0 800 504 205