«Мать и дитя» – медицинские центры репродуктивного здоровья. МЦ «Мать и дитя» специализируются на лечении бесплодия, наблюдении беременности
Украинская версия English version        
044 251-3-251 0800-504-205*
*бесплатно с мобильного
Заказать звонок

Газета «33 канал». Безпліддя – проблема обох

Газета «33 канал» о проблеме бесплодия в Виннице и о проекте сети клиник «Мать и дитя» «Право на батьківство: вихід є!».

Сумна статистика говорить про те, що майже кожна пята пара в Україні є безплідною. Відсоток окремо жіночого та чоловічого безпліддя досягає 30%, ще 30 % пар мають порушення репродуктивної функції в обох партнерів.

Саме тому мережа клінік «Мать и дитя» презентувала соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!».  Суть проекту полягає в тому, що кожна сімейна пара, яка поки що не може завагітніти, має право на безкоштовний медогляд у київській мережі клінік «Мать и дитя». Та отримає консультацію у найкращих спеціалістів у сфері репродуктології. Адже лікарі клініки «Мать и дитя» постійно проходять навчання та практику в різних частинах світу. З метою забезпечення найкращого результату в своїй мережі у випадку з екстракорпоральним заплідненням (ЕКЗ) та іншими складними маніпуляціями, направленими на забезпечення вагітності та народження дитини.

В сучасному світі проблеми безпліддя зустрічаються все частіше. Головне це вчасно виявити їх і попередити. Адже безпліддя – це тимчасова нездатність зачати дитину. Якщо пара не може завагітніти протягом року, це можна вважати дзвіночком для того аби пройти обстеження і зрозуміти причину. Ініціюючи цей  та ряд інших соціальних проектів, ми прагнемо зробити лікування для пацієнтів із регіонів доступнішим, адже не кожна пара, що мешкає поза межами столиці може дозволити собі досить недешеву програму екстракорпорального запліднення, – прокоментувала ситуацію, доктор медичних наук, акушер – гінеколог, репродуктолог, та генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя» Наталія Данкович.

Соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!» — це унікальна можливість для багатьох вінницьких подружніх пар пройти безкоштовне якісне обстеження в будь-якій з клінік мережі «Мать и дитя» і стати на шлях до реалізації омріяного народження малюка.

Мережа клінік пропонує обстеження обох членів сім’ї, адже слід розуміти, що безплідними можуть бути як чоловік так і жінка. Тому подібна безкоштовна діагностика допоможе уникнути багаторічного дорогого лікування лише дружини і вчасно виявити проблему у чоловіка. На жаль, більшість чоловіків співвідносять сексуальну функцію із здатністю до запліднення.  Тому і до лікаря-андролога – лікаря, що займається питаннями чоловічого безпліддя – не дуже охоче йдуть.

Не останнє місце серед причин безпліддя займає зрілий вік майбутньої мами. Адже репродуктивна функція жінки має здатність “згасання”, а тому після 30-35 завагітніти природнім шляхом вдається далеко не кожній жінці.

— В сучасному світі жінка мріє влаштувати спочатку своє матеріальне життя:  працевлаштуватися, мати квартиру, машину і гарного чоловіка. А потім уже думає про народження дитини. Але часто трапляється так, що маючи все це, жінка досягає того критичного репродуктивного віку, коли для неї народження дитини вже не можливо. Саме тому цей соціальний проект допоможе кожній охочій жінці зрозуміти скільки часу у неї залишилося для народження. Слід пам’ятати, що основна функція жінки – це материнство. Адже з роками жіноча репродуктивна функція згасає, тим більше, що не всі жінки і чоловіки ведуть здоровий і без стресовий спосіб життя, що має досить сильний негативний вплив на репродуктивну функцію, – розповіла представник вінницького центру планування сім’ї, лікар  акушер-гінеколог, репродуктолог  – Світлана Дуднік.

«Мать и дитя» – це міжнародна мережа центрів репродуктивного здоров’я, що обєднує 12 медичних центрів у Росії та Україні.  Клініки мережі спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостережені вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та мамології. Щорічно клініка репродуктивної медицини «Мать и дитя» допомагає сотням подружніх пар стати щасливими батьками.

Клініка «Мать и дитя» працює в Києві на правому та лівому березі. Записатись на безкоштовний огляд можна на сайті клініки або за телефоном +38 (044) 391 23 53, +38(044)464 16 72.

Олена Жучинська, газета «33 канал»Медицинский центр «Мать и дитя»

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
SSLПисьмо директору
Лицензия МОЗ Украины АГ № 603203 от 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копирование информации на сайте mdclinics.com.ua
разрешено только после письменного разрешения владельца.
Консультация и осмотр уролога | Искусственное оплодотворение (ЭКО) | Суррогатное материнство | Цена ЭКО | Мужское бесплодие: лечение, причины
Осмотр у гинеколога
О клинике    |    Услуги    |    Цены    |    Доктора    |    Центр обучения    |    Пресс-центр    |    Контакты

Раз в месяц, мы отправляем дайджест интересных новостей и специальных предложений. Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе :)