«Мать и дитя» – медицинские центры репродуктивного здоровья. МЦ «Мать и дитя» специализируются на лечении бесплодия, наблюдении беременности
Украинская версия English version        
044 251-3-251 0800-504-205*
*бесплатно с мобильного
Заказать звонок

Газета «Новый день» о социальном проекте клиники «Мать и дитя»

Статья в газете «Новый день» (Херсон) про социальный проект сети клиик «Мать и дитя» – «Право на материнство и отцовство: виход есть!».

Кожну сім’ю зміцнюють діти: поява на світ немовляти по-новому пробуджує любов, трепетні почуття подружжя. Якщо ж тривалий час жінці не вдається завагітніти, молода пара насторожується, а подружжя з багаторічним досвідом узагалі впадає в паніку.

Роки спливають, а нащадки не з’являються. Зазвичай у повному відчаї не здатні зачати маля готові до батьківства чоловік та жінка звертаються до репродуктологів. Одна з найуспішніших міжнародних клінік репродуктивного здоров’я «Мать и дитя» має величезний досвід роботи з такими сім’ями, оскільки спеціалізується на сучасному високоефективному лікуванні безпліддя, спостереженні за протіканням вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології, урології, мамології, лабораторній діагностиці та генетичних дослідженнях.

Кожна п’ята пара в Україні є безплідною. Існує 22 причини безпліддя у жінок і 18 у чоловіків. Найчастіше до безпліддя призводять ендокринологічні та гінекологічні хвороби, – розповіла під час презентації в Херсоні нового соціального проекту мережі клінік «Мать и дитя» її генеральний директор, акушер-гінеколог, репродуктолог, професор Наталія Данкович. – Програма «Право на батьківство: вихід є!» зорієнтована на мешканців усіх регіонів України, які мають проблеми з народженням власної дитини. Такі подружні пари наразі мають унікальний шанс пройти безкоштовне базове експертне обстеження в наших клініках у Києві (консультації, УЗД-обстеження, лікарські призначення), адже не кожна родина може собі дозволити пройти недешеву програму екстракорпорального запліднення. Слід пам’ятати, що безпліддя – це тимчасова нездатність зачати дитину. Сьогодні прогресивні методи і технології дозволяють практично кожному подружжю відчути щастя батьківства, адже материнський інстинкт надзвичайно потужний і він здатен здолати усі перешкоди.

Тисячі подружніх пар, у тому числі з Херсонської області, вже скористалися можливістю і довірили омріяне народження малюка клінікам «Мать и дитя». Один з ощасливлених батьків, який довгих 6 років разом з дружиною мріяли про немовля, перед початком конференції зі словами безмежної вдячності подарував Наталії Данкович величезний букет білих троянд. Кожен фахівець клініки має значний досвід роботи в своїй галузі, володіє надсучасними технологіями лікування і дотримується світових стандартів.

Обстеження й лікування в клініці – це не тільки медичні процедури, а й максимально добродушна, комфортна обстановка. Ми дуже делікатні з нашими пацієнтами, адже інколи причиною безпліддя можуть бути серйозні патології та захворювання, про які жінка ще не знала, – запевняє Наталія Олександрівна. – Важливо, аби будь-який діагноз звучав не як вирок, а як початок наполегливого шляху до народження дитини. Адже кожен випадок ми розглядаємо окремо і трепетно ведемо наших пацієнток до самих пологів, вболіваючи за їх здоров’я і долю малюка. Ми вкладаємо в це свою позитивну енергетику, віру в кінцевий результат і любов. Адже діти мають зачинатися і народжуватися тільки в любові!

Якщо завагітніти, виносити і народити маля жінка не може, то на допомогу приходять методи екстракорпорального запліднення. В Україні на них чекає щонайменше 70 тисяч подружніх пар. За державною програмою скористатися цим недешевим методом (лише однією спробою) може до 700 жінок на рік. Іноді в нескінченній черзі за штучним заплідненням жінка втрачає фертильний вік. І навіть дочекавшись свого шансу, спроба запліднення може видатися невдалою. Тож клініки «Мать и дитя» допомагають подружжям своєчасно звернути увагу на проблему і відчути радість материнства в той час, коли сім’я найбільше налаштована на це.

Заступник головного лікаря з акушерства і гінекології Херсонської обласної клінічної лікарні, головний акушер-гінеколог облуправління охорони здоров’я Юрій Герман зазначив, що на Херсонщині на обліку перебуває до 44 тисяч безплідних жінок і лише 200 чоловіків. Це пов’язане з хибними стереотипами, що винними в неможливості зачаття є саме дружини. Але ж, як доводить медична практика, саме небажання чоловіків проходити обстеження й лікування затягує, а то й унеможливлює зачаття, руйнує сім’ї. Стосовно надсучасних методів запліднення Юрій Віталійович переконаний, що саме за ними майбутнє. Це дає шанс відчути щастя батьківства в будь-якому віці, при обтяжуючих захворюваннях, важких операціях і в непростих життєвих ситуаціях, коли використовують скажімо методи сурогатного материнства, заморожують яйцеклітини для зберігання на тривалий час тощо.

Щоб скористатися послугами клініки в рамках соціальної програми, жителі Херсонщини повинні попередньо записатися на прийом, обумовити час приїзду, аби вкластися в один день обстеження. Детальніше про клініку і її послуги можна дізнатися на сайті http://mdclinics.com.ua. Головне – не втрачати віру і не озиратися на труднощі!Медицинский центр «Мать и дитя»

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
SSLПисьмо директору
Лицензия МОЗ Украины АГ № 603203 от 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копирование информации на сайте mdclinics.com.ua
разрешено только после письменного разрешения владельца.
Консультация и осмотр уролога | Искусственное оплодотворение (ЭКО) | Суррогатное материнство | Цена ЭКО | Мужское бесплодие: лечение, причины
Осмотр у гинеколога
О клинике    |    Услуги    |    Цены    |    Доктора    |    Центр обучения    |    Пресс-центр    |    Контакты

Раз в месяц, мы отправляем дайджест интересных новостей и специальных предложений. Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе :)