0 800 504 205

(Звонки с мобильных бесплатно)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Червак Наталія Миколаївна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики
Київ, просп. Героїв Сталінграду, 8, корп. 4
Посада:
Стаж роботи:
Більше 30 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії

Інформація про лікаря

 • Освіта

  У 1987 році закінчила Івано-Франківський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа», отримала кваліфікацію «Лікар». Має сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Акушерство і гінекологія»; Має сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Ультразвукова діагностика»; У 1998 році закінчила клінічну ординатуру при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за фахом «Акушерство і гінекологія».

 • Членство в професійних співтовариствах

  1988-1996 рр. — Робота в жіночій консультації КМКЛ №10 1996-1998 рр. — клінічна ординатура по акушерству-гінекології (НМАПО, кафедра акушерства-гінекології №3 під керівництвом професора Коханевич Є.В.); 1998-2011 рр. — працювала у відділеннях гінекології, репродуктології, інфекційному акушерському відділенні, заступником головного лікаря, чергування відповідальним черговим лікарем у Київському медичному центрі репродуктивної перинатальної медицини (Київський міський пологовий будинок №4); 2011-2017 рр. — робота в МЦ "Ісіда" - жіноча консультація, чергування в стаціонарі; з 2018 р. працює акушер-гінекологом в Медичному центрі "Мати та дитина"

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  Постійна участь в конференціях, семінарах акушерству-гінекології, УЗД, які проводяться в Україні; приймала участь конференціях за спеціальністю, які проводились в Москві в 2011, 2012, 2013, 2017 році.

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом: Асоціації акушер-гінекологів України.

 • Пріоритетні напрямки роботи

  - Спостереження вагітності, в тому числі у вагітних високої групи ризику (з невиношуванням, з екстрагенітальною патологією, з патологією вагітності: ранні та пізні гестози, загроза переривання вагітності, загроза передчасних пологів, в т.ч. накладання циркулярного шва на шийку матки, введення акушерського пессарію, сумнівний стан плода, вагітні із запальними процесами сечовидільної системи, із холестазом вагітних і т.д. - Діагностика і лікування патології шийки матки, в т.ч. малоінвазивні операції на шийці матки. - Малоінвазивні операції на промежині, вульві, піхві (видалення кондилом, кісти бартолінієвої залози, вскриття абсцесу бартолінієвої залози та т.д.). - Малоінвазивні гінекологічні операції та маніпуляції (РЛДВ, біопсія шийки матки, пайпель-біопсія ендометрію і т.д.). - Діагностика і лікування жінок із міомою матки, ендометріозом, гіперпластичними процесами ендометрію. - Діагностика і лікування запальних процесів жіночих статевих органів. - Діагностика і лікування порушень менструального циклу. - Діагностика і лікування безпліддя, підготовка до допоміжних репродуктивних технологій. - Питання контрацепції, в т.ч. введення ВМС. - Консультування по веденню пологів, заняття із вагітними.

Участь в організаціях

Нагороди лікарів

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205