0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Данкович Наталія Олександрівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Київ, вул. Макіївська, 8
Посада:
Стаж роботи:
Більше 25 років, в клініці працює з 2007 р.
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук.

Інформація про лікаря

 • Освіта

  Навчалась в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Пройшла інтернатуру за фахом «акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку» на базі кафедри акушерства та гінекології Київського пологового будинку №3 та клінічну ординатуру за фахом «акушерство-гінекологія» на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.

 • Наукова діяльність, публікації

  Є автором численних наукових праць (52 наукові статті, 4 патенти України на корисну модель). Співавтор навчального підручника «Медична ембріологія з основами тератології».

 • Членство в професійних співтовариствах

  Розпочинала трудову діяльність акушером-гінекологом медичної санітарної частини заводу «Ленінська кузня». Протягом 10-ти років працювала дитячим гінекологом Київської області та акушером-гінекологом Київського обласного центру охорони здоров’я матері та дитини. З 2008 року – професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики за сумісництвом, в Університеті фіскальної служби України. З 2008 року протягом 3-х років очолювала клініку «Неомед». З 2011 - 2020 – генеральний директор мережі медичних центрів «Мати та дитина».

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  Проходила стажування за кордоном: у клініці Бірмінґем (Велика Британія), у клініках Канади та Америки. Брала участь у численних конференціях та симпозіумах.

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE), Американської асоціації репродуктивної медицини (ASRM)

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Допоміжні репродуктивні технології.

Участь в організаціях

Портрет лікаря

🤔Як прийшли в медицину?

💬На вибір професії вплинув директор моєї школи. Досі пам’ятаю його. Він казав, що лікар завжди залишиться лікарем. Ця професія завжди буде потрібна. Вступати до інституту було не важко. Адже я закінчила школу із золотою медаллю. Це мені допомогло. Потім були 15 років роботи в державній медицині. Велика школа. Саме там вперше з’явилися думки про приватну практику. Так я стала тим, ким я є зараз.

🤔Ким би стали, якби не були лікарем?

💬Моя старша сестра вступила до педагогічного інституту. Напевно, я би скористалася її прикладом. Пішла б у педагогіку.

🤔Ваша улюблена страва?

💬Український борщ.

🤔Які у вас є таланти?

💬Не знаю, я взагалі, талановита людина в багатьох аспектах. Ще з дитинства співаю та можу грати на баяні.

🤔Чи маєте домашнього улюбленця?

💬Є три собаки, та кенор. Дуже люблю слухати його ранішні співи. Таке враження, ніби настала весна.

🤔Розкажіть про свої хобі?

💬Мабуть, основним моїм хобі є робота☺️
Я – дружина, мама (Наталія Олександрівна – мати шістьох дітей. – Ред.), практикуючий лікар та керівник бізнесу. І про яке хобі може йти мова😇? Ні на що інше часу не вистачає. Але я щаслива. Та коли випадає можливість, обожнюю подорожувати. Завжди подобалося відкривати щось нове, бачити світ своїми очима. Зазвичай подорожуємо всією родиною.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205