0 800 504 205

(Звонки с мобильных бесплатно)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Данкович Наталія Олександрівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Київ, вул. Макіївська, 8
Посада:
Співвласник медичного центру
Стаж роботи:
Більше 25 років, в клініці працює з 2007 р.
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук.

Інформація про лікаря

 • Освіта

  Навчалась в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Пройшла інтернатуру за фахом «акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку» на базі кафедри акушерства та гінекології Київського пологового будинку №3 та клінічну ординатуру за фахом «акушерство-гінекологія» на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.

 • Наукова діяльність, публікації

  Є автором численних наукових праць (52 наукові статті, 4 патенти України на корисну модель). Співавтор навчального підручника «Медична ембріологія з основами тератології».

 • Членство в професійних співтовариствах

  Розпочинала трудову діяльність акушером-гінекологом медичної санітарної частини заводу «Ленінська кузня». Протягом 10-ти років працювала дитячим гінекологом Київської області та акушером-гінекологом Київського обласного центру охорони здоров’я матері та дитини. З 2008 року – професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики за сумісництвом, в Університеті фіскальної служби України. З 2008 року протягом 3-х років очолювала клініку «Неомед». З 2011 - 2020 – генеральний директор мережі медичних центрів «Мати та дитина».

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  Проходила стажування за кордоном: у клініці Бірмінґем (Велика Британія), у клініках Канади та Америки. Брала участь у численних конференціях та симпозіумах.

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE), Американської асоціації репродуктивної медицини (ASRM)

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Допоміжні репродуктивні технології.

Участь в організаціях

Нагороди лікарів

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205