0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Гирич Валерія Олександрівна

Акушер-гінеколог
Київ, вул. Юрія Литвинського, 54/15
Посада:
Стаж роботи:
Більше 15 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії

Участь в організаціях

Портрет лікаря

Її любов до своєї праці не має перепон. Навіть в снігові замети вона дійде до роботи пішки. Сьогоднішній #портретлікаря присвячений акушеру-гінекологу Валерії Гирич.

❔ У скільки років обрали професію? Хто чи що вплинуло на ваш вибір?
💬  Таке питання, як вибір майбутньої професії, навіть не стояло. Я з дитячого віку знала, що буду лікарем. В дитинстві на всі свята мені дарували іграшкові набори «Лікарня». У підлітковому віці трохи вагалася між улюбленою справою та пропозицією стати перекладачем: дуже вабили подорожі та можливість спілкуватися з різними людьми. Але медицина перемогла.
❔ Коли визначилися зі спеціалізацією?
💬 На момент вступу до медичного університету я мріяла бути хірургом. Та на четвертому курсі все змінилося - в навчальній програмі з’явився предмет «Акушерства та гінекологія».
❔ Улюблена кухня?
💬 Американська, індійська та, звісно, італійська.
❔ Про свої хобі можете розповісти? Як проводите вільний від роботи час?
💬 У мене море енергії і її постійно треба кудись спрямовувати. У вільний від роботи час я зустрічаюся із друзями, займаюся спортом, вдосконалюю свою англійську, мандрую та обожнюю готувати. Хобі – йога, дайвінг, мандри та, звісно, автоспорт.
❔ А якими талантами можете похвалитись?
💬 Важко хвалити саму себе. Мабуть, я непогано знаходжу спільну мову з дітьми. ))
❔ Улюблені книжки? Що з прочитаного останнім часом вас найбільше
вразило чи запам’яталося?
💬 Дуже вразив «Парфумер» Патріка Зюскінда. Так і не змогла зрозуміти, як в одній людині поєднується любов до оточуючих і те, що він з ними зробив у фіналі. Зараз знову перечитую «Майстра та Маргариту» Булгакова.
❔ Улюблені фільми/серіали?
💬 Дивлюся багато різного. З того, що запам’яталося – Лікарня «Нікербокер», «Гра престолів», «Тригер» та «Статева освіта». Цей серіал дуже корисно подивитись із донькою-підлітком.
❔ Улюблена музика?
💬 Слухаю абсолютно різну музику. З музичних жанрів це частіше за усе рок та класика.
❔ Чи можете поділитися кумедними випадками з практики?
💬 Перше, що згадалося, це – раптовий сніг в березні кілька років тому. Замети були настільки сильними, що доїхати на роботу на власному авто стало абсолютно неможливим. Довелося йти додому пішки. І я дійшла (Сміється. – Ред.)
❔ Та останнє питання – чим би займалися, якби не медицина?
💬 Напевно, це був би напрямок, пов'язаний зі спілкуванням. Психотерапія, наприклад. Чи, може, була б кондитером – майстром, що творить їстівну красу для людей.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205