0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Продан Тетяна Анатоліївна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Київ, вул. Макіївська, 8
Посада:
Стаж роботи:
26 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук

Інформація про лікаря

 • Освіта

  Закінчила Буковинський державний медичний університет

 • Членство в професійних співтовариствах

  Працювала акушером-гінекологом в Чернівецькому міському клінічному пологовому будинку № 2 і міській поліклініці № 1, з 2004 року - акушером-гінекологом, репродуктологом в Буковинському центрі репродуктивної медицини. У медичному центрі «Мати і дитя» працює з 2013 року.

 • Стажування за кордоном, конференції та семінари

  В 2011 році відвідала конференцію в Науковому центрі акушерства, гінекології та перинатології імені академіка В.І.Кулакова. З 2006 року регулярно бере участь в міжнародних конференціях і семінарах з репродуктивної медицини. У 2013 році стажувалася в Graviditas Fertility Center в Гельсінкі (Фінляндія).

 • Членство в профессиональных сообществах

  Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Російської асоціації репродукції людини (РАРЛ), європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE) та Асоціації акушерів-гінекологів України.

 • Пріоритетні напрямки роботи

  Допоміжні репродуктивні технології, ендоскопічна хірургія в гінекології, УЗ діагностика в акушерстві та гінекології.

Участь в організаціях

Портрет лікаря

10 років музичної школи, 6 років танцю в народному ансамблі та шалена любов до театру. Вона могла стати актрисою, або професійним музикантом. Та обрала медицину. Про що жодного разу не пошкодувала. В сьогоднішній рубриці #портретлікаря – інтерв’ю з лікарем репродуктологом Тетяною Продан.

❔ Коли виникло бажання піти в медицину?
💬 Не одразу. В школі, як і в усіх радянських дітей, був спорт. Особисто в мене спортивна гімнастика. Крім того я займалася музикою та відвідувала театральний гурток. І настільки цим захопилася, що почала серйозно думати про вступ до театрального. Але батько відмовив. Він був категорично проти. Тож почала думати в іншому напрямі. Обрала медицину. Про що жодного разу не пошкодувала. Це моє. Хоча залишаюся творчою людиною та дуже люблю мистецтво.
❔ Тож, якби не медицина, пішли б у мистецтво?
💬 Так, я закінчила 10 класів музичної школи та отримала спеціальність «концертмейстер». Далі можна було б іти далі – або вступати до інституту мистецтв, або до консерваторії. Чи навіть піти працювати за цією спеціальністю.
❔ А на що йде ваш неробочий час? Чим займаєтеся поза медичним центром?
💬 Захоплень багато. Намагаюся розділяти їх із дітьми. Коли мова йде про мандрівки – ми з чоловіком беремо з собою дітей. Коли спорт – так само, діти з нами. Театр, книжки. Навіть танці. Вдома можемо увімкнути музику. Всі танцюємо, всім радісно та весело. Я ж в інституті шість років танцювала в ансамблі «Трембіта». Такі навички не забуваються. (Посміхається. – Ред.)
❔ Серед літературних авторів маєте якійсь вподобання?
💬 Люблю класику. Одне з найулюбленіших – «Лист незнайомої» Стефана Цвейга. Чарівний текст.
❔ Музика?
💬 Так само, класика. Чайковський, Моцарт, Бах, Гайдн – можна нескінченно перераховувати.
❔ Серіали. Чи повнометражне кіно? Тут якійсь вподобання є?
💬 Серіали не дивлюся. Взагалі не витрачаю час на телевізор. Єдине, що можемо подивитися з дітьми, це шоу на кшталт «Танці з зірками», «Голос країни» або «Танцюють усі».
❔ І знову перейдемо до роботи. Про що найчастіше вас запитують пацієнти?
💬 Наскільки часто наступає вагітність та чи вдається завагітніти з першого разу. А ще, виходячи за двері мого кабінету, запитують в асистентів, скільки мені років. Вони потім мені про це розповідають (Посміхається. – Ред.)

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205