0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Винярський Ярослав Михайлович

Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
Київ, вул. Макіївська, 8 (хірургічне відділення)
Посада:
Завідуючий відділення хірургії
Стаж роботи:
39 років
Кваліфікація, вчений ступінь:
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України

Інформація про лікаря

  • Освіта

    В 1984 році закінчив Військово – медичну ордена Леніна Червонопрапорну академію Імені Кірова в м. Ленінград за спеціальністю «Лікувально – профілактична справа», здобув кваліфікацію «військовий лікар».

  • Наукова діяльність, публікації

    є автором численних наукових праць

Участь в організаціях

Портрет лікаря

Футбол, гірськолижний спорт, поезія, полювання та безоглядна любов до своєї професії. Все це про нашого сьогоднішнього героя рубрики #портретлікаря. Зустрічайте, заслужений лікар України Ярослав Вінярський.

❔ Коли в якому віці вирішили піти в медицину?
💬 Мені було 15 років. На мене вплинув фельдшер, що працював у нашому селищі, де я народився. Тож я поступив на фельдшерсько-акушерське відділення Івано-Франківське медичне училище №1, яке закінчив з відзнакою.
❔ А як обирали спеціалізацію?
💬 Це був довгий процес. Після закінчення училища я поступив у Військово-медичну академію ім. Кірова в Ленінграді. Там отримав спеціальність, як і всі, хто закінчує медінститут, «лікар загальної практики». Але тільки військового напрямку. Далі, після служби в армії, настала черга обирати спеціальність. Спочатку я зупинив свій вибір на хірургії. Пройшов інтернатуру. Встиг попрацювати за цим напрямом. Після цього закінчив інтернатуру вже з акушерства та гінекології. Став справжнім лікарем (Посміхається. – Ред.) оперуючим акушером-гінекологом. На сьогодні маю три спеціалізації – хірург, акушер-гінеколог та онкогінеколог.
До речі, в радянській армії набути професію акушер-гінеколога було цілою епопеєю. Військові лікарі цієї спеціальності випускалися в дуже малій кількості. 2-3 спеціалісти на рік. І це на увесь союз. Тобто, закінчивши та набувши професію, ми знали та знаємо всіх гінекологів, що закінчували академію. Адже нас дуже мало.
❔ Улюблена кухня?
💬 Звичайно українська. Нічого дивного нема – борщ, вареники, сало.
❔ Якими хобі й талантами можете похвалитись?
💬 Футбол. Граю і грав на професійному рівні. Крім того, гірськолижний спорт. Обожнюю лижі. Люблю полювання на серйозних звірів.
Маю кілька збірок віршів та останнім часом не дуже це культивую. З роками дійшов до висновку, що моя робота – моє основне захоплення.
❔ Поговоримо про літературу. Можете назвати улюблених авторів?
💬 Лука Войно-Ясенецкий відомий, священник, хірург, основоположник гнійної хірургії. На його книжках я виростав як професіонал. Другий дуже поважний для мене і вчитель, і письменник професор Військово-медичної академії Цвєльов Юрій Володимирович.
❔ А що з художньої літератури?
💬 Люблю фантастику, побувати в космосі. Останнім часом полюбив історичні твори. Особливо з історії України.
❔ Фільми/серіали?
💬 Серіали не люблю. Віддаю перевагу історичним фільмам за творами Валентина Пікуля.
❔ Музика?
💬  Класика та пісні вітчизняних виконавців. Зіброва, Могилевської.
❔ Та останнє питання, чим займалися, якби не медицина?
💬 Футбол. Як я вже казав, грав в професійній лізі, і коли мав обрати професію опинився на роздоріжжі. Довелося визначатися між футболом та медициною.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205