0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Євгенії»

Поділитись:

Євгенія та Артем стали вже п'ятою парою переможців соціального проєкту #лелекаприлетить та отримали в подарунок програму ЕКЗ від медичного центру "Мати та дитина". В першій серії вони розповідають про своє знайомство, відносини, спроби завагітніти природнім шляхом та про свої емоції від звістки про перемогу в проекті. В новому сезоні «Дитина для Євгенії» парі допомагатиме акушер-гінеколог та репродуктолог Данкович Наталія Олександрівна. Приємного перегляду!


Євгенія та Артем відвідали першу консультацію зі своїм лікарем репродуктологом Данкович Наталією, а також поспілкувалися з терапевтом та урологом. Як пройшов первинний візит та який у нас план дій, про це все в новій серії "ЕКЗ в подарунок". Приємного перегляду:)


Це вже друга консультація Євгенії та Артема з лікарем репродуктологом Данкович Наталією, на якій пара отримала подальший план дій, список аналізів та вітамінів для підготовки організму до старту стимуляції. В цій серії "ЕКЗ в подарунок" Євгенія передала репродуктологу результати від ендокринолога та пройшла обстеження на гінекологічному кріслі, а Артем здав аналізи спермограми. Тепер пара очікує на результати аналізів і домовилась про наступний візит до лікаря. Приємного перегляду:)


В цьому відео "ЕКЗ в подарунок" Євгенію і Артема чекає консультація з лікарем репродуктологом Данкович Наталією, потім обстеження на гінекологічному кріслі та УЗД. Щоб краще підготуватися до стимуляції та уникнути всих ризиків Євгенії провели гістероскопію. Ви можете на власні очі побачити, що відбувається в операційній. Це все у новій 4 серії «Дитина для Євгенії». Приємного перегляду:)


В новому відео "ЕКЗ в подарунок" ви дізнаєтесь чи підтвердився ендометрит у Євгенії після проведення гістероскопії. Також в цій серії їй провели озонотерапію та прописали курс антибіотикотерапії.У новій серії "ЕКЗ в подарунок" Євгенія познайомилась з репродуктологом Вікторією Каверіною. Головна ціль сьогоднішнього візиту — визначити чи є умови для початку стимуляції.🙏🙏🙏
Лікар зробила УЗД органів малого таза, щоб оцінити стан яєчників та ендометрію. На жаль, при обстеженні Вікторія Олексіївна помітила кісту жовтого тіла яєчника, тому старт стимуляції відкладається 😱😭.
Але Євгенія та лікар не здаються і продовжують терапію. Які наступні кроки будуть зроблені до омріяної вагітності дивіться в новому відео «Дитина для Євгенії». 😎🤓🙏В 7 серії "ЕКЗ в подарунок" Євгенія та Артем знову поспілкувались зі своїм репродуктологом Данкович Наталією. Лікар зробила УЗД та за результатами гістероскопії вирішила продовжити лікування. На сьогоднішній день ендометрій у Євгенії трішки потовщений. Для 21-го дня це гіперплазія ендометрія, тому була призначена гормональна терапія. А вже з другого дня менструального циклу почнеться старт програми. Які наступні дія лікаря та пацієнтки до бажаної вагітності дивіться в новій серії «Дитина для Євгенії».В 8 серії "ЕКЗ в подарунок" у Євгенії відбувся старт стимуляції, а обстеження УЗД показало ріст 15 фолікулів. Також пацієнтці назначили нові препарати та зробити аналіз на covid-19, загальний аналіз крові та біохімію. Як проходить стимуляція та які наступні дії дивіться в новій серії «Дитина для Євгенії».

В 9 серії "ЕКЗ в подарунок" Євгенії нарешті провели пункцію яйцеклітин. Операція пройшла успішно, із 15 очікуваних клітин – 15 і отримали! Артем також здав анілізи та спермограму. Які наступні кроки нашої пари та репродуктолога Наталії Данкович дивіться в новій серії «Дитина для Євгенії».

В 10 серії "ЕКЗ в подарунок" Євгенія дізналась про результати пункції яйцеклітин та зустрілась з ембрілогом. Також пацієнтка поспілкувалась зі своїм репродуктологом Данкович Наталією і визначилася переносити 2 ембріона. Приємного перегляду нової серії «Дитина для Євгенії».

В новій серії "ЕКЗ в подарунок" Евгенії призначили нові препарати Утрожестан і Бейбістарт та назначили дату ембріотрансферу. Євгенія здала аналізи ТТГ, Т4 та на пролактин, щоб контролювати рівень гормонів. Репродуктолог Наталія Данкович зробила УЗД діагностику, котра показала, що матка добре підготовлена і готова до перенесення ембріонів. Як триває підготовка до ембріотрансферу та як саме він повинен відбуватись дивіться в 11 серії «Дитина для Євгенії».

В 12 серії "ЕКЗ в подарунок" пацієнтці Евгенії нарешті зробили довгоочікувану процедуру ембріотрансферу, а саме репродуктолог Наталія Данкович перенесла два гарних ембріончика. Яка була підготовка та як саме пройшов ембріотрансфер дивіться в новій серії. Приємного перегляду:)

Ура! Довгоочікуваний фінал для Євгенії з Артемом й репродуктолога Наталії Данкович! Бажана вагітність двома ембріончиками підтвердилась сечовим тестом, аналізом крові на ХГЛ та УЗД.
Вітаємо! Бажаємо легкої вагітності та пологів.

Схожі новини
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Тетяни» #мамачелендж
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Тетяни» #мамачелендж
Детальнiше
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Світлани» #мамачелендж
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Світлани» #мамачелендж
Детальнiше
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Ірини» #мамачелендж
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Ірини» #мамачелендж
Детальнiше
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Євгенії» #мамачелендж
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Євгенії» #мамачелендж
Детальнiше
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Оксани» #мамачелендж
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Оксани» #мамачелендж
Детальнiше
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Мар'яни» #мамачелендж
Щоденник ЕКЗ: «Дитина для Мар'яни» #мамачелендж
Детальнiше
ЕКЗ в прямому ефірі: "Дитина для Марії"
ЕКЗ в прямому ефірі: "Дитина для Марії"
Детальнiше
Всі новини та статті
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205