0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Місія, мета та цінності медичного центру "Мати та дитина"

Наша місія:

Усвідомлюючи всю міру своєї відповідальності перед суспільством, МЦ «Мати та дитина» декларує свою місію як повернення і збереження репродуктивного здоров'я нації шляхом надання доступної, висококваліфікованої медичної допомоги, впровадження передових досягнень світової медичної науки в практику українського охорони здоров'я. Ми прагнемо допомогти кожній парі стати батьками здорової дитини, діючи на благо кожного пацієнта.

Наша мета:

• Бути №1 в рейтингу довіри пацієнтів за рівнем професіоналізму, сервісу і доступності;

• Бути лідером на ринку медичних послуг і гарантом застосування досягнень сучасної медицини в інтересах пацієнта;

• Розширювати свою присутність в регіонах, робити доступними досягнення репродуктивної медицини жителям всієї країни, розвиваючи мережу медичних установ «Мати та дитина».

Наші цінності:

• ПАЦІЄНТИ

Ми діємо в інтересах пацієнта у всіх ситуаціях, тому що турбота та участь по відношенню до пацієнтів - це найвища цінність для нас, як і відповідність найвищих стандартів медичного обслуговування;

• ТУРБОТА

Справжня турбота може бути тільки щирою, тому що професіоналізму недостатньо, коли мова йде про життя людини. Кожен в нашій команді готовий зробити для здоров'я пацієнтів більше, ніж просто перелік обов'язкових дій, які входять в його посадові обов'язки, тому що клятва Гіппократа має на увазі під собою перш за все фокус уваги на здоров'я пацієнта.

• ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми прагнемо до безперервного вдосконалення професійних знань і навичок.

Знання і досвід наших співробітників дозволяють нам досягати максимального результату і гарантувати успішне застосування сучасних методів лікування.

• КОМАНДА

Командна робота - це найбільш ефективний спосіб досягнення результату. Ми націлені на створення сприятливих умов для професійного та особистісного розвитку кожного співробітника компанії. Основний принцип нашої роботи - індивідуальна відповідальність за свою ділянку роботи і колективна відповідальність за загальний результат

• ПАРТНЕРИ

У відносинах з партнерами ми завжди прагнемо до взаємовигідної співпраці.
Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте надійного партнера, який відповідає за якість своїх послуг, дотримується обумовлених термінів і цінує свою напрацьовану роками репутацію в етиці партнерських відносин.

Ліцензії та сертифікати

Всi сертифiкати
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205