English version Русская версия         Наша страница на Facebook Наш канал на youtube g+
044 251-3-251 0800-504-205*
*безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

Збереження репродуктивного здоров’я – вітрифікація ооцитів.

Сьогодні дівчата часто відкладають народження дитини. Негативних факторів багато: відсутність регулярного партнера, кар’єрні амбіції, матеріальна нестабільність. А чи багато молодих жінок розуміють, що процеси старіння шкіри різними благами косметологічної індустрії уповільнити можна, але до яєчників час нещадний і до 36 років репродуктивний потенціал жінки поступово і безповоротно знижується? Крім того, з віком погіршується якість яйцеклітин. А це може призвести до ненастання вагітності, мимовільних абортів.

Акушер-гінеколог МЦ «Мати і Дитя» Євгенія Скарбей бачить вихід в даній ситуації у вітрифікації ооцитів (яйцеклітин) – тобто збереженні біологічного матеріалу шляхом надшвидкої заморозки клітин для подальшого використання їх в програмі ДРТ.

Показаннями до вітрифікації ооцитів є:1. соціальні: бажання відкласти народження дитини на більш пізній термін;2. обтяжений гінекологічний анамнез (ендометріоз яєчників); 3. жінки, що входять в групу ризику по розвитку передчасного виснаження яєчників, ранньої менопаузи; 4. пацієнтки перед курсом хіміо- або променевої терапії (після попередньої консультації онколога), перед планованої операцією на яєчниках.При дотриманні стабільних умов зберігання заморожені клітини можуть зберігатися необмежену кількість часу без втрати їх життєздатності.Дані світової статистики говорять про те, що заморозка яйцеклітин ніяк не впливає на здоров’я майбутніх дітей. І частота настання вагітності при використанні вітрифіцірованних ооцитів практично така ж, як і при використанні свіжих ооцитів.Для того щоб здійснити вітрифікації ооцитів необхідно зробити лише кілька кроків:

  1. первинна консультація репродуктолога;
  2. стандартне обстеження;
  3. стимуляція яєчників медикаментозними препаратами (займає в середньому 10-12 днів);
  4. пункція яєчників з забором яйцеклітин з використанням короткочасного наркозу;
  5. вітрифікація ооцитів в день пункції.

 БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ! ЗБІЛЬШТЕ СВОЇ ШАНСИ НА НАСТУП ВАГІТНОСТІ В МАЙБУТНЬОМУ.

Автор: Сарбей Євгенія Ігорівна, лікар акушер-гінеколог МЦ «Мати та Дитина»
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, загальна оцінка: 5,00 з 5)
Loading...
SSLЛист директору
Ліцензія МОЗ України АГ № 603203 від 26.10.2011
2017 © ООО НЕОМЕД 2007 Копіювання інформації на сайті mdclinics.com.ua дозволено лише після письмової згоди власника.
Причини та лікування безпліддя | Чоловіче безпліддя: причини, лікування | Ознаки вагітності: перші ознаки, симптоми | Ендометріоз: лікування, симптоми
Про клініку    |    Послуги    |    Ціни    |    Лікарі    |    Учбовий центр    |    Прес-центр    |    Контакти