Чудовий лікар! Спостерігала мої 2 непрості вагітності!Я мама 2 чудових, здорових діток (12 та 8 років)! Дякую! Доречі ,приїжаю до неї на прийом з Херсонської обл. до Київа, бо обрала собі лікаря ще 13 років тому і не хочу змінювати.
Проходили програму Єко в Києві на Оболоні. Хочу подякувати всій команді за професіоналізм. Особливо хочеться подякувати Юлії Олександрівній. Завдяки їй ми нарешті стали батьками. В нас з'явився чудовий хлопчик. Ви робите людей щасливішими ???
Хочу подякувати Маловій Юлії Олександрівна за професійне і комфортне спостереження моєї довгоочікуваної вагітності. Все на високому рівні, аналізи, обстеження, лікар уважна, не призначає нічого зайвого, завжди на зв'язку, спокійна та виважена. Всі візити проходили у чудовій спокійній атмосфері, що дуже необхідно майбутнім мамам. Отож, я раджу клініку Мати та дитини і лікаря Малову Юлію Олександрівну.
Не часто пишу отзывы о врачах, но возможно мой отзыв окажется полезным.
Я давно наблюдаюсь у Маловой Юлии Александровны. Великолепный, очень профессиональный и внимательный доктор.
Началось всё с того, что она мне пролечила дисплазию. После этого я забеременела. Беременность под контролем опытного врача была очень легкой. Сейчас нас доченька радует каждый день и каждую секунду. Юлия Александровна - профессионал в наших деликатных женских вопросах, грамотный специалист, чуткий и понимающий человек с прекрасной энергетикой! Очень рада, что в своё время попала именно к ней. Спасибо Вам большое, доктор! Однозначно рекомендую этого доктора близким! И в целом, и сервис, и персонал МЦ «Мать и дитя» на хорошем уровне. Спасибо.
Дуже дякуємо Юлії Олександрівні за нашого синочка! Завдяки їй, а також професійній роботі всієї клініки ми стали батьками!!! Протягом всієї вагітності відчувала не лише професійне ставлення, але і щире піклування!Процвітання Вам та успіхів у Вашій хорошій праці!!!
Вперше залишаю відгук про лікаря, але роблю це їз задоволенням та вдячністю. Дійсно професіоналізм Юлії Олександрівни на найвищому рівні, відношення, підтримка та підхід до кожного клієнта. Довіру лікар викликала одразу! Щиро раджу! Ми спостерігали вагітність, протягом усього часу ЮО на зв’язку, допомагає навіть онлайн ? , адже в такий важливий для кожної жінки період це надважливо бути почутою та спокійною? Дякую Вам щиро Юліє Олександрівно та бажаю тільки процвітання та розвитку, нехай Ваші добрі справи повертаються Вам сторицею!
Лікар чудовий! Спокійно все пояснила, розглянула попередні деталі досліджень, призначила нові дослідження і одразу ж їх провели в клініці. Дуже задоволена, дякую! :)
Спасибо центру «Мать и дитя» за акцию и возможность получить консультацию специалиста за 1 гривну. От визита к доктору у меня осталось двоякое впечатление. Доктор доброжелательная и коммуникабельная, располагает к себе. НО! Во-первых, непонятно почему врач сразу начинает говорить про ЭКО, хотя показаний к нему на данный момент никаких нет. Во-вторых, мне нового ничего не сказали, может быть это связано с тем, что я свою проблему знаю хорошо и возможные варианты её решения тоже.
Чудовий лікар! Спостерігала мої 2 непрості вагітності!Я мама 2 чудових, здорових діток (12 та 8 років)! Дякую! Доречі ,приїжаю до неї на прийом з Херсонської обл. до Київа, бо обрала собі лікаря ще 13 років тому і не хочу змінювати.
27.06.2026
Наташа
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Проходили програму Єко в Києві на Оболоні. Хочу подякувати всій команді за професіоналізм. Особливо хочеться подякувати Юлії Олександрівній. Завдяки їй ми нарешті стали батьками. В нас з'явився чудовий хлопчик. Ви робите людей щасливішими ???
27.06.2026
Людмила
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Хочу подякувати Маловій Юлії Олександрівна за професійне і комфортне спостереження моєї довгоочікуваної вагітності. Все на високому рівні, аналізи, обстеження, лікар уважна, не призначає нічого зайвого, завжди на зв'язку, спокійна та виважена. Всі візити проходили у чудовій спокійній атмосфері, що дуже необхідно майбутнім мамам. Отож, я раджу клініку Мати та дитини і лікаря Малову Юлію Олександрівну.
27.06.2026
Катя
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Лечить бесплодие здоровой женщине, у которой все показатели для беременности -это кощунство.
27.06.2026
Елена
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Не часто пишу отзывы о врачах, но возможно мой отзыв окажется полезным.
Я давно наблюдаюсь у Маловой Юлии Александровны. Великолепный, очень профессиональный и внимательный доктор.
Началось всё с того, что она мне пролечила дисплазию. После этого я забеременела. Беременность под контролем опытного врача была очень легкой. Сейчас нас доченька радует каждый день и каждую секунду. Юлия Александровна - профессионал в наших деликатных женских вопросах, грамотный специалист, чуткий и понимающий человек с прекрасной энергетикой! Очень рада, что в своё время попала именно к ней. Спасибо Вам большое, доктор! Однозначно рекомендую этого доктора близким! И в целом, и сервис, и персонал МЦ «Мать и дитя» на хорошем уровне. Спасибо.
27.06.2026
Оксана
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Дуже дякуємо Юлії Олександрівні за нашого синочка! Завдяки їй, а також професійній роботі всієї клініки ми стали батьками!!! Протягом всієї вагітності відчувала не лише професійне ставлення, але і щире піклування!Процвітання Вам та успіхів у Вашій хорошій праці!!!
27.06.2026
Оксана
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Вперше залишаю відгук про лікаря, але роблю це їз задоволенням та вдячністю. Дійсно професіоналізм Юлії Олександрівни на найвищому рівні, відношення, підтримка та підхід до кожного клієнта. Довіру лікар викликала одразу! Щиро раджу! Ми спостерігали вагітність, протягом усього часу ЮО на зв’язку, допомагає навіть онлайн ? , адже в такий важливий для кожної жінки період це надважливо бути почутою та спокійною? Дякую Вам щиро Юліє Олександрівно та бажаю тільки процвітання та розвитку, нехай Ваші добрі справи повертаються Вам сторицею!
27.06.2026
Вікторія
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Лікар чудовий! Спокійно все пояснила, розглянула попередні деталі досліджень, призначила нові дослідження і одразу ж їх провели в клініці. Дуже задоволена, дякую! :)
27.06.2026
Анастасия
Feedback about
Malova Juliya Oleksandrivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Спасибо центру «Мать и дитя» за акцию и возможность получить консультацию специалиста за 1 гривну. От визита к доктору у меня осталось двоякое впечатление. Доктор доброжелательная и коммуникабельная, располагает к себе. НО! Во-первых, непонятно почему врач сразу начинает говорить про ЭКО, хотя показаний к нему на данный момент никаких нет. Во-вторых, мне нового ничего не сказали, может быть это связано с тем, что я свою проблему знаю хорошо и возможные варианты её решения тоже.
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Recording for admission
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Reviews