Онкофертильність - це метод, який дає змогу зберегти яйцеклітини, сперму або ембріони до початку лікування онкологічного захворювання, щоб мати можливість материнства чи батьківства після ремісії.
Коли потрібно звертатися - до або після початку лікування раку?
Краще зробити це до початку хіміє- або променевої терапії. Після лікування кількість життєздатних клітин може бути значно нижчою.
Як довго можна зберігати яйцеклітини або сперму?
У кріобанку вони можуть зберігатися десятки років без втрати якості. Обмежень за терміном практично немає.
Чи безпечно завагітніти після онкотерапії?
Так, але лише після періоду спостереження, який визначає онколог. Зазвичай це через 1–2 роки після ремісії. Лікарі медцентру «Мати та дитина» супроводжують пацієнтів на всіх етапах.
Скільки коштує програма збереження фертильності?
Вартість залежить від методу — заморожування яйцеклітин, ембріонів або сперми. Детальну консультацію щодо вартості та етапів можна отримати в нашому медичному центрі.
Доброго дня!!! Хочу розповісти вам про лікаря Багатько Ольгу Володимирівну.
Перша зустріч відбулась у нас 14.03.2019 року, лікаря вибирала на сайті...
Анна
Feedback about
Advena Viktoriya
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Вдячні Адвені Вікторії Вікторовні! Лікар назначила необхідні аналізи, виявила причину не настання вагітності. Після стимуляції отримали 2 яйцеклітини,...
Ірина
Feedback about
Kholodian Iryna
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
В свої 28 років я мала за плечима 4 невдалі програми ЕКЗ в інших клініках, десятки істерик, змарновані надії, безсилий відчай, а ще - фінансові борги....
01.03.2025
Вікторія
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Моя дорога до бажаної мети була дуже довгою: більше 10 років лікування, багато лікарів, різні клініки. І тільки Володимир Володимирович зміг допомогти...
Записалася на встановлення гінікологічного песарію.Прийша. на прийом на свій час а мені кажуть що ця процедура тільки для вагітних .Але дівчина по телефону запевняла що така процедура є лікар підбере і встановить .Тільки витратила свій час (((
Татьяна
23.06.2026
Я неймовірно вдячна пані Мирославі! Не тільки я, а і вся наша родина :) в мене було 4 викидня, і ми шукали лікаря який би нам допоміг, бо всі аналізи і показники у нас були в нормі. І генетичні аналізи теж не давали відхилення від норми. Всі спроби були природнім шляхом. Завагітнівши 5й раз ми отримали контакт від знайомих про репродуктолога Мирославу Михайлівну. З першого візиту пані Мирослава розположила до себе і я їздила щотижня через весь Київ до неї слідуючи всім рекомендаціям. І ось у нас народився здоровий син :) Також хочемо подякувати клініці мати та дитина, всю вагітність проходили у вас з гарною підтримкою персоналу. Дякуємо!
Дар'я
23.06.2026
Велика вдячність Зоряні Іванівні за підтримку і веденням моєї вагітності! Перший триместр ми були у репродуктолога Вацик Мирослава Михайлівна і нам вдалось зберігти вагітність. Далі ми зі спокійною душею перейшли до Зоряни Іванівни, яка з такою ж турботою продовжила підтримку моєї вагітності. Вона нам все детально розповідала на кожному етапі, що мені дуже сподобалось. Ми взяли пакет ведення вагітності у вашій клініці і ні разу не пожалкували. В пакет входили багато різних аналізів протягом всієї вагітності і відвідування різних спеціалістів. Ще Зоряна Іванівна завжди була на зв'язку з нами. Оскільки інколи показники в аналізах були вище норми, або нижче, але Зоряна Іванівна все детально розказувала і в майже у всіх випадках це насправді для мене була норма. Тому це так важливо знайти свого спеціаліста, який знайде підхід то тебе. Дякую Зоряно Іванівно!
Дар'я
23.06.2026
Записалася на встановлення гінікологічного песарію.Прийша. на прийом на свій час а мені кажуть що ця процедура тільки для вагітних .Але дівчина по телефону запевняла що така процедура є лікар підбере і встановить .Тільки витратила свій час (((
Татьяна
23.06.2026
Я неймовірно вдячна пані Мирославі! Не тільки я, а і вся наша родина :) в мене було 4 викидня, і ми шукали лікаря який би нам допоміг, бо всі аналізи і показники у нас були в нормі. І генетичні аналізи теж не давали відхилення від норми. Всі спроби були природнім шляхом. Завагітнівши 5й раз ми отримали контакт від знайомих про репродуктолога Мирославу Михайлівну. З першого візиту пані Мирослава розположила до себе і я їздила щотижня через весь Київ до неї слідуючи всім рекомендаціям. І ось у нас народився здоровий син :) Також хочемо подякувати клініці мати та дитина, всю вагітність проходили у вас з гарною підтримкою персоналу. Дякуємо!
Дар'я
23.06.2026
Велика вдячність Зоряні Іванівні за підтримку і веденням моєї вагітності! Перший триместр ми були у репродуктолога Вацик Мирослава Михайлівна і нам вдалось зберігти вагітність. Далі ми зі спокійною душею перейшли до Зоряни Іванівни, яка з такою ж турботою продовжила підтримку моєї вагітності. Вона нам все детально розповідала на кожному етапі, що мені дуже сподобалось. Ми взяли пакет ведення вагітності у вашій клініці і ні разу не пожалкували. В пакет входили багато різних аналізів протягом всієї вагітності і відвідування різних спеціалістів. Ще Зоряна Іванівна завжди була на зв'язку з нами. Оскільки інколи показники в аналізах були вище норми, або нижче, але Зоряна Іванівна все детально розказувала і в майже у всіх випадках це насправді для мене була норма. Тому це так важливо знайти свого спеціаліста, який знайде підхід то тебе. Дякую Зоряно Іванівно!
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Recording for admission
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Reviews