Дякую за допомогу консультацію та всі пояснення. Все зрозуміло. Вміст дуже добрі та ввічливі
18.05.2026
Віка
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Хочу залишити дуже теплий відгук про клініку ❤️
Від самого входу відчувається приємна атмосфера та хороше ставлення до пацієнтів. Дуже ввічливі та привітні дівчата-адміністратори — завжди допоможуть, підкажуть і зустрічають з посмішкою. Також хочу відзначити лаборанта — дуже уважна та приємна людина, все пройшло комфортно та спокійно.
25.03.2026
Анастасія Василенко
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Дякую адміністраторам за теплу зустріч, за запропонований чай. Мені було трішки неловко що хтось про мене так піклується, дякую за це
18.02.2026
Наталія
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Все супер,дуже приємний персонал
02.02.2026
Ольга
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Все сподобалось! Дуже уважний персонал. Комфортне і зручне відвідування
06.01.2026
Вікторія
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Відвідувала медичний центр вперше і залишилась задоволена на всі 100% дуже приємний персонал приємна комфортна атмосфера. Після відвідування даного центру настрій піднявся і залишились лише приємні враження
30.10.2025
Анастасія Дьоміна
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Хотіла передати велику подяку всім хто піклувався про моє здоров'я). Це було неймовірно.
Починаючи з того як ти входиш в цей центр, ти, зазвичай, напружена бо не знаєш що на тебе чекає, але коли тебе зустрічають із посмішками і ніжними словами, потрохи напруга спадає.
Дуже приємна атмосфера, персонал обережний і уважний, А що вже казати про обстеження, коли відчувається що спеціаліст реально намагаються тобі допомогти, дає поради , вислухає, та підбирає слова щоб не зачепити тебе...
Я насправді щиро рада що відвідала цей центр, від всього серця вдячна за їхню працю їм, дякую!
24.10.2025
Тетяна Копайгородська
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Хочу подякувати медичному центру "Мати та дитина" за надзвичайно важливу та соціально значущу ініціативу – проведення акції з огляду молочних залоз в рамках Місяця обізнаності про рак молочної залози.
Це дійсно величезний внесок у жіноче здоров'я! Завдяки таким акціям, як ця, багато жінок отримують можливість пройти необхідне обстеження та отримати консультацію фахівця, не відкладаючи візит через фінансові або інші обставини.
Особлива подяка лікарському складу за професіоналізм, чуйність та уважне ставлення під час огляду.
Дякую, "Мати і дитина", за вашу соціальну відповідальність та за те, що ви нагадуєте нам про пріоритет здоров'я!
04.09.2025
Ірина
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Я дуже задоволена після відвідування медичного центру, привітний персонал, висока якість обслуговування, все на вищому рівні, дякуємо за ваші акції, ви найкращі.Усім рекомендую!!!
Дякую за допомогу консультацію та всі пояснення. Все зрозуміло. Вміст дуже добрі та ввічливі
18.05.2026
Віка
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Хочу залишити дуже теплий відгук про клініку ❤️
Від самого входу відчувається приємна атмосфера та хороше ставлення до пацієнтів. Дуже ввічливі та привітні дівчата-адміністратори — завжди допоможуть, підкажуть і зустрічають з посмішкою. Також хочу відзначити лаборанта — дуже уважна та приємна людина, все пройшло комфортно та спокійно.
25.03.2026
Анастасія Василенко
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Дякую адміністраторам за теплу зустріч, за запропонований чай. Мені було трішки неловко що хтось про мене так піклується, дякую за це
18.02.2026
Наталія
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Все супер,дуже приємний персонал
02.02.2026
Ольга
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Все сподобалось! Дуже уважний персонал. Комфортне і зручне відвідування
06.01.2026
Вікторія
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Відвідувала медичний центр вперше і залишилась задоволена на всі 100% дуже приємний персонал приємна комфортна атмосфера. Після відвідування даного центру настрій піднявся і залишились лише приємні враження
30.10.2025
Анастасія Дьоміна
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Хотіла передати велику подяку всім хто піклувався про моє здоров'я). Це було неймовірно.
Починаючи з того як ти входиш в цей центр, ти, зазвичай, напружена бо не знаєш що на тебе чекає, але коли тебе зустрічають із посмішками і ніжними словами, потрохи напруга спадає.
Дуже приємна атмосфера, персонал обережний і уважний, А що вже казати про обстеження, коли відчувається що спеціаліст реально намагаються тобі допомогти, дає поради , вислухає, та підбирає слова щоб не зачепити тебе...
Я насправді щиро рада що відвідала цей центр, від всього серця вдячна за їхню працю їм, дякую!
24.10.2025
Тетяна Копайгородська
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Хочу подякувати медичному центру "Мати та дитина" за надзвичайно важливу та соціально значущу ініціативу – проведення акції з огляду молочних залоз в рамках Місяця обізнаності про рак молочної залози.
Це дійсно величезний внесок у жіноче здоров'я! Завдяки таким акціям, як ця, багато жінок отримують можливість пройти необхідне обстеження та отримати консультацію фахівця, не відкладаючи візит через фінансові або інші обставини.
Особлива подяка лікарському складу за професіоналізм, чуйність та уважне ставлення під час огляду.
Дякую, "Мати і дитина", за вашу соціальну відповідальність та за те, що ви нагадуєте нам про пріоритет здоров'я!
04.09.2025
Ірина
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Я дуже задоволена після відвідування медичного центру, привітний персонал, висока якість обслуговування, все на вищому рівні, дякуємо за ваші акції, ви найкращі.Усім рекомендую!!!
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Recording for admission
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Reviews