Безмежно вдячна Вірі Миколаївні! Вже більше року, як наше сімейне життя набуло нового смислу, ми стали батьками! Завдячуємо високій кваліфікації, професіоналізму та тонкому душевному хисту лікаря! Вдячна також всім співробітникам клініки. Все на вищому рівні!
Величезне дякую лікарю від Бога Вірі Миколаївні,завдяки їй ми стали батьками прекрасній доні Мирославі 20 квітня 2016 року,вона дуже допомогла і морально і фактично,якби всі були такими лікарями то в медицині в України стався б прорив,дякую ще раз і бажаю вам успіху у всьому)
Огромное спасибо, Верочке Николаевне за сьіночка. Я стала счастливой мамой в 44 года. Рекомендую всем, очень хорошая и отзьівчивая доктор, профессионал.
Ни так давно была на приеме у Веры Николаевны (пока единожды),впечатление самое наилучшее.Приятная,внимательная,заботливая.И кстати медсестра тоже очень приветливая,терпеливая.....все объяснила.....не спеша,без какой либо нервозности....(при моей "куче" странных может даже быть вопросах). Осталось желание обращаться к ним при необходимости и регулярности.Спасибо.
Ми народили своє щастячко, а вдячні за нього клініці по вул. Казимира Малевича.
Дуже вдячні лікарю Воробей-Виховській Вірі Миколаївні та дівчатам з маніпуляційного і рецепції!
На прийом, завжди з задоволенням!
Маючи загрозу, народили рівно в ПДР.
Всім дякуємо і бажаємо здоровʼя!
Безмежно вдячна Вірі Миколаївні! Вже більше року, як наше сімейне життя набуло нового смислу, ми стали батьками! Завдячуємо високій кваліфікації, професіоналізму та тонкому душевному хисту лікаря! Вдячна також всім співробітникам клініки. Все на вищому рівні!
27.06.2026
Наталія Набийвоз
Feedback about
Vorobey-Vyhivska Vira Миколаївна
"Mother and Child" Medical Center
Величезне дякую лікарю від Бога Вірі Миколаївні,завдяки їй ми стали батьками прекрасній доні Мирославі 20 квітня 2016 року,вона дуже допомогла і морально і фактично,якби всі були такими лікарями то в медицині в України стався б прорив,дякую ще раз і бажаю вам успіху у всьому)
27.06.2026
Наталія
Feedback about
Vorobey-Vyhivska Vira Миколаївна
"Mother and Child" Medical Center
Огромное спасибо, Верочке Николаевне за сьіночка. Я стала счастливой мамой в 44 года. Рекомендую всем, очень хорошая и отзьівчивая доктор, профессионал.
27.06.2026
Лиана
Feedback about
Vorobey-Vyhivska Vira Миколаївна
"Mother and Child" Medical Center
Ни так давно была на приеме у Веры Николаевны (пока единожды),впечатление самое наилучшее.Приятная,внимательная,заботливая.И кстати медсестра тоже очень приветливая,терпеливая.....все объяснила.....не спеша,без какой либо нервозности....(при моей "куче" странных может даже быть вопросах). Осталось желание обращаться к ним при необходимости и регулярности.Спасибо.
27.06.2026
Анна
Feedback about
Vorobey-Vyhivska Vira Миколаївна
"Mother and Child" Medical Center
Ми народили своє щастячко, а вдячні за нього клініці по вул. Казимира Малевича.
Дуже вдячні лікарю Воробей-Виховській Вірі Миколаївні та дівчатам з маніпуляційного і рецепції!
На прийом, завжди з задоволенням!
Маючи загрозу, народили рівно в ПДР.
Всім дякуємо і бажаємо здоровʼя!
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Recording for admission
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Reviews