"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хочу висловити щиру подяку Володимиру Володимировичу за його високий професіоналізм, турботу та людське тепло! Завдяки йому та його команді ми стали батьками прекрасної дівчинки.
Від щирого серця бажаю майбутнім пацієнтам не втрачати віру, не здаватися і йти до своєї мрії. З таким лікарем, як Володимир Володимирович, все можливе! Успіхів вам, терпіння і обов'язково — щасливого фіналу!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дякуємо,Володимиру Володимировичу! Ось уже півтора місяці, як ми стали щасливими батьками нашого синочка, за що Вам безмежно вдячні. Ви вірили в нас навіть тоді, коли в нас опускалися руки, Ви підтримували та заспокоювали, що і давало нам сил іти назустріч нашій мрії. Дякуємо Вам за Вашу нелегку справу, за те що допомагаєте у здійсненні найзаповітніших мрій. Ми обрали Вас не тільки із тисячі хороших відгуків про Вас, а і за Ваші добрі та щирі очі (як сказав мій чоловік: у цього лікаря дуже добрі очі🙂, йому можна довіряти), ми щасливі, що нашим лікарем були саме Ви, тому що Ви лікар від Бога!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у Вашій нелегкій справі, натхнення та сил підтримувати своїх пацієнтів у здійсненні їх мрій- стати батьками.
Щиро дякуємо Вашим помічницям Марині та Оксані, які завжди були на зв'язку, за їх доброту та щирість.
Дякуємо Вам за все.
Сподіваємося, що прийдемо до Вас ще по дівчинку🙂.
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хотілося би висловити найтепліші та найщиріші слова вдячності лікарю Котлік В.В. у якого«золоті руки».Спасибі вам! Ви – лікар від Бога! Також хотілося сказати велике спасибі всьому медичному персоналу. Прекрасні та доброзичливі люди. Добре знають, що робити і виконують свою роботу: всі дії виконують чітко, налагоджено, при цьому з великою турботою про пацієнта. Сердечно вам дякую!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Велика подяка лікарю Котліку В.В. в допомозі стати батьками,в нас народилася донечка. Рекомендую лікаря від Бога,хто має надію на батьківство то тільки до цього лікаря.
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Лікар від Бога🙏🏻🙏🏻🙏🏻
7 років ходила по лікарнях, все безрезультатно, у 2021 ми стали найщасливішими батьками синочка Макарчика та донечки Євочки, безмежно дякую Вам, Володимире Володимировичу🤝! Кажуть, мрії збуваються, коли є професійний чарівник, Ви здійснили мою подвійну мрію, дякую Вам за все!!!
Рекомендую Вас усім!!!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Безмежно вдячна Володимиру Володимировичу за сина! Хоч вийшло все і не з першої спроби, але дуже рада, що обрала цього лікаря по відгукам, неначе інтуїтивно відчула, що мені до нього потрібно, адже до цього було багато невдалих спроб у інших лікарів. У клініки можливо дійсно є недоліки (великий потік пацієнтів, постійні затримки і т.д.), але це все нічого у порівнянні з тим, що тепер біля мене лежить моє найдорожче щастя!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я потрапила до Котлік В.В. Після 3 років лікування неплідно та Після 3 стимуляції та 4 переносів в іншій клініці. Один з переносів був ембріону з пгд. На той момент мені було 42 роки. Цей раз я обирала лікаря ретельно, пройшла консультації не в одній клініці та не в одного репродуктолога. На консультації Котлік В.В. Не те що мене запевнив, я просто душою відчула- цей лікар зробить все , щоб я стала мамою зі своїми клітинами. Шлях був нелегкий і не швидкий. Я вже по реакції лікаря розуміла, що все добре, чи щось не так. Я прислухалась до його порад. Ми отримали багато ембріонів, але пгд пройшов лише 1 та є ще один мозаїк. Почалась підготовка до переносу, і тут не було легко. Декілька відмін. Лікар так і казав - ми не має право на помилку, чекаємо наступний цикл. Перенос нашого єдиного еуплрвдного ембріону пройшов успішно. Я завагітніла. І у березні місяці я стала мамою синочка! Мої емоції переповнюють, я не можу повірити, що ми це змогли! В мене немає слів описати вдячність Володимиру Володимировичу! Ми з чоловіком вам вдячні від землі до неба і назад! За Ваш професіоналізм, небайдужість та підтримку у цьому шляху! Окрема вдячність Ембріологу Миколі Ярошику, не завжди йому доводилось говорити гарні новини, але завжди це було коректно та емпатично! Хочу також подякувати асистенту Оксані, яка була завжди на звʼязку! Дівчатам з ресепшена, за вашу привітність! На цьому шляху, вірно знайти свого лікаря, довіриться йому і виконувати рекомендації! Для нас це -Котлік В.В. Та його команда! Ще раз дякуємо!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хочу висловити щиру подяку Володимиру Володимировичу за його високий професіоналізм, турботу та людське тепло! Завдяки йому та його команді ми стали батьками прекрасної дівчинки.
Від щирого серця бажаю майбутнім пацієнтам не втрачати віру, не здаватися і йти до своєї мрії. З таким лікарем, як Володимир Володимирович, все можливе! Успіхів вам, терпіння і обов'язково — щасливого фіналу!
19.05.2025
Людмила
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дякуємо,Володимиру Володимировичу! Ось уже півтора місяці, як ми стали щасливими батьками нашого синочка, за що Вам безмежно вдячні. Ви вірили в нас навіть тоді, коли в нас опускалися руки, Ви підтримували та заспокоювали, що і давало нам сил іти назустріч нашій мрії. Дякуємо Вам за Вашу нелегку справу, за те що допомагаєте у здійсненні найзаповітніших мрій. Ми обрали Вас не тільки із тисячі хороших відгуків про Вас, а і за Ваші добрі та щирі очі (як сказав мій чоловік: у цього лікаря дуже добрі очі🙂, йому можна довіряти), ми щасливі, що нашим лікарем були саме Ви, тому що Ви лікар від Бога!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у Вашій нелегкій справі, натхнення та сил підтримувати своїх пацієнтів у здійсненні їх мрій- стати батьками.
Щиро дякуємо Вашим помічницям Марині та Оксані, які завжди були на зв'язку, за їх доброту та щирість.
Дякуємо Вам за все.
Сподіваємося, що прийдемо до Вас ще по дівчинку🙂.
10.05.2025
Руслан
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дуже Вдячний, Котліку Володимиру Володимировичу! Завдяки Вам нашому синочку Вже 8м місяців.
29.04.2025
Оксана
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хотілося би висловити найтепліші та найщиріші слова вдячності лікарю Котлік В.В. у якого«золоті руки».Спасибі вам! Ви – лікар від Бога! Також хотілося сказати велике спасибі всьому медичному персоналу. Прекрасні та доброзичливі люди. Добре знають, що робити і виконують свою роботу: всі дії виконують чітко, налагоджено, при цьому з великою турботою про пацієнта. Сердечно вам дякую!
18.04.2025
Олена
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Велика подяка лікарю Котліку В.В. в допомозі стати батьками,в нас народилася донечка. Рекомендую лікаря від Бога,хто має надію на батьківство то тільки до цього лікаря.
10.04.2025
Алла
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Лікар від Бога🙏🏻🙏🏻🙏🏻
7 років ходила по лікарнях, все безрезультатно, у 2021 ми стали найщасливішими батьками синочка Макарчика та донечки Євочки, безмежно дякую Вам, Володимире Володимировичу🤝! Кажуть, мрії збуваються, коли є професійний чарівник, Ви здійснили мою подвійну мрію, дякую Вам за все!!!
Рекомендую Вас усім!!!
20.03.2025
Марина
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дякуємо Вам за допомогу стати батьками.
Йшли до цієї мрії 5 років.
Наша донечка з нами!
Успіхів Вам у Вашій не легкій справі.
16.03.2025
Юлія
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Безмежно вдячна Володимиру Володимировичу за сина! Хоч вийшло все і не з першої спроби, але дуже рада, що обрала цього лікаря по відгукам, неначе інтуїтивно відчула, що мені до нього потрібно, адже до цього було багато невдалих спроб у інших лікарів. У клініки можливо дійсно є недоліки (великий потік пацієнтів, постійні затримки і т.д.), але це все нічого у порівнянні з тим, що тепер біля мене лежить моє найдорожче щастя!
14.03.2025
Лілія
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я потрапила до Котлік В.В. Після 3 років лікування неплідно та Після 3 стимуляції та 4 переносів в іншій клініці. Один з переносів був ембріону з пгд. На той момент мені було 42 роки. Цей раз я обирала лікаря ретельно, пройшла консультації не в одній клініці та не в одного репродуктолога. На консультації Котлік В.В. Не те що мене запевнив, я просто душою відчула- цей лікар зробить все , щоб я стала мамою зі своїми клітинами. Шлях був нелегкий і не швидкий. Я вже по реакції лікаря розуміла, що все добре, чи щось не так. Я прислухалась до його порад. Ми отримали багато ембріонів, але пгд пройшов лише 1 та є ще один мозаїк. Почалась підготовка до переносу, і тут не було легко. Декілька відмін. Лікар так і казав - ми не має право на помилку, чекаємо наступний цикл. Перенос нашого єдиного еуплрвдного ембріону пройшов успішно. Я завагітніла. І у березні місяці я стала мамою синочка! Мої емоції переповнюють, я не можу повірити, що ми це змогли! В мене немає слів описати вдячність Володимиру Володимировичу! Ми з чоловіком вам вдячні від землі до неба і назад! За Ваш професіоналізм, небайдужість та підтримку у цьому шляху! Окрема вдячність Ембріологу Миколі Ярошику, не завжди йому доводилось говорити гарні новини, але завжди це було коректно та емпатично! Хочу також подякувати асистенту Оксані, яка була завжди на звʼязку! Дівчатам з ресепшена, за вашу привітність! На цьому шляху, вірно знайти свого лікаря, довіриться йому і виконувати рекомендації! Для нас це -Котлік В.В. Та його команда! Ще раз дякуємо!
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Recording for admission
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Reviews