mon-fri: 8:00 - 20:00
sat: 8:00 - 18:00
Pregnancy planning
×
Services
×
Services
×
Services

Reviews

Leave a review
Leave your details and our representative will contact you
Текст помилки
Текст помилки
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хочу висловити щиру подяку Володимиру Володимировичу за його високий професіоналізм, турботу та людське тепло! Завдяки йому та його команді ми стали батьками прекрасної дівчинки. Від щирого серця бажаю майбутнім пацієнтам не втрачати віру, не здаватися і йти до своєї мрії. З таким лікарем, як Володимир Володимирович, все можливе! Успіхів вам, терпіння і обов'язково — щасливого фіналу!
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дякуємо,Володимиру Володимировичу! Ось уже півтора місяці, як ми стали щасливими батьками нашого синочка, за що Вам безмежно вдячні. Ви вірили в нас навіть тоді, коли в нас опускалися руки, Ви підтримували та заспокоювали, що і давало нам сил іти назустріч нашій мрії. Дякуємо Вам за Вашу нелегку справу, за те що допомагаєте у здійсненні найзаповітніших мрій. Ми обрали Вас не тільки із тисячі хороших відгуків про Вас, а і за Ваші добрі та щирі очі (як сказав мій чоловік: у цього лікаря дуже добрі очі🙂, йому можна довіряти), ми щасливі, що нашим лікарем були саме Ви, тому що Ви лікар від Бога! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у Вашій нелегкій справі, натхнення та сил підтримувати своїх пацієнтів у здійсненні їх мрій- стати батьками. Щиро дякуємо Вашим помічницям Марині та Оксані, які завжди були на зв'язку, за їх доброту та щирість. Дякуємо Вам за все. Сподіваємося, що прийдемо до Вас ще по дівчинку🙂.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дуже Вдячний, Котліку Володимиру Володимировичу! Завдяки Вам нашому синочку Вже 8м місяців.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хотілося би висловити найтепліші та найщиріші слова вдячності лікарю Котлік В.В. у якого«золоті руки».Спасибі вам! Ви – лікар від Бога! Також хотілося сказати велике спасибі всьому медичному персоналу. Прекрасні та доброзичливі люди. Добре знають, що робити і виконують свою роботу: всі дії виконують чітко, налагоджено, при цьому з великою турботою про пацієнта. Сердечно вам дякую!
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Велика подяка лікарю Котліку В.В. в допомозі стати батьками,в нас народилася донечка. Рекомендую лікаря від Бога,хто має надію на батьківство то тільки до цього лікаря.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Лікар від Бога🙏🏻🙏🏻🙏🏻 7 років ходила по лікарнях, все безрезультатно, у 2021 ми стали найщасливішими батьками синочка Макарчика та донечки Євочки, безмежно дякую Вам, Володимире Володимировичу🤝! Кажуть, мрії збуваються, коли є професійний чарівник, Ви здійснили мою подвійну мрію, дякую Вам за все!!! Рекомендую Вас усім!!!
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дякуємо Вам за допомогу стати батьками. Йшли до цієї мрії 5 років. Наша донечка з нами! Успіхів Вам у Вашій не легкій справі.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Безмежно вдячна Володимиру Володимировичу за сина! Хоч вийшло все і не з першої спроби, але дуже рада, що обрала цього лікаря по відгукам, неначе інтуїтивно відчула, що мені до нього потрібно, адже до цього було багато невдалих спроб у інших лікарів. У клініки можливо дійсно є недоліки (великий потік пацієнтів, постійні затримки і т.д.), але це все нічого у порівнянні з тим, що тепер біля мене лежить моє найдорожче щастя!
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я потрапила до Котлік В.В. Після 3 років лікування неплідно та Після 3 стимуляції та 4 переносів в іншій клініці. Один з переносів був ембріону з пгд. На той момент мені було 42 роки. Цей раз я обирала лікаря ретельно, пройшла консультації не в одній клініці та не в одного репродуктолога. На консультації Котлік В.В. Не те що мене запевнив, я просто душою відчула- цей лікар зробить все , щоб я стала мамою зі своїми клітинами. Шлях був нелегкий і не швидкий. Я вже по реакції лікаря розуміла, що все добре, чи щось не так. Я прислухалась до його порад. Ми отримали багато ембріонів, але пгд пройшов лише 1 та є ще один мозаїк. Почалась підготовка до переносу, і тут не було легко. Декілька відмін. Лікар так і казав - ми не має право на помилку, чекаємо наступний цикл. Перенос нашого єдиного еуплрвдного ембріону пройшов успішно. Я завагітніла. І у березні місяці я стала мамою синочка! Мої емоції переповнюють, я не можу повірити, що ми це змогли! В мене немає слів описати вдячність Володимиру Володимировичу! Ми з чоловіком вам вдячні від землі до неба і назад! За Ваш професіоналізм, небайдужість та підтримку у цьому шляху! Окрема вдячність Ембріологу Миколі Ярошику, не завжди йому доводилось говорити гарні новини, але завжди це було коректно та емпатично! Хочу також подякувати асистенту Оксані, яка була завжди на звʼязку! Дівчатам з ресепшена, за вашу привітність! На цьому шляху, вірно знайти свого лікаря, довіриться йому і виконувати рекомендації! Для нас це -Котлік В.В. Та його команда! Ще раз дякуємо!
Come to
the consultation
Recording for admission
0 800 504 205