mon-fri: 8:00 - 20:00
sat: 8:00 - 18:00
Pregnancy planning
×
Services
×
Services
×
Services

Reviews

Leave a review
Leave your details and our representative will contact you
Текст помилки
Текст помилки
Feedback about
Я довго вибирала лікаря - шляхом проб пройшла і державну клініку (яка виявилася дорожчою приватної) і нашу приватну (Чернівці) і Київ. 9 спроб, 6 років пошуку. Після 8-ї спроби зрозуміла, що мені 42 і у нас немає спільних дітей з чоловіком. Але я знала, що вони будуть, почала шукати репродуктолога, який займається саме віковими жінками. І від мене відмовлялися _ "У вас складний випадок, ми не будемо нічого робити, йдіть на донорські яйцеклітини". Я хотіла свою дитину, поїхала до репродуктолога Гудзяк у Львів. Вона мене не облизувала, як у інших клініках. Просто розповіла, що і як потрібно робити, які обстеження, які ліки і які ускладнення. Все - без вмовлянь та кави. Ось так я і завагітніла. Своя яйцеклітина, вторинне безпліддя, СПКЯ, трішки надмірної ваги і проблеми з щитовидною залозою (про що мені до Гудзяк і не говорили). Хронічний ендометрит виявився не хронічним ендометритом, тонкий ендометрієм зробила Вікторія Віталіївна придатним до імплантації. Що ще - її книга мені допомогла:
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Найнайнайкраща в своїй справі! Тепер буду ходити тільки до Константиновой Олени Михайлівни!
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Здравствуйте. Огромное спасибо за двух прекрасн их ребят. Нам 25 октября будет 5 лет(как бистро летит время )Ми Вас помним. Ви профессионал и вся команда на Макеевкой,которая с нами работала (думаю.что ВИ нас с мужем вспомнили-ми били у клинике частие гости) СПАСИБО!!!!!!!!!
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Мне 38, мужу 42. Много лет бесплодие. Скитание по врачам, куча выброшенных денег. И результат 0. Прийдя в клинику я выбирала врача "под себя", девочки врачу нужно доверять 100% , иначе ничего не выйдет. Ирина Ярославовна говорит мало, никогда не загадывает наперёд. Да бывает такое, что нужно подождать. Но 15 минут ожидания в очереди, в сравнение с долгожданным счастьем, ничто! Итого, 2 стимуляции, 1 перенос , итог - долгожданная беременность! Отпуская вставать на учёт, Ирина Ярославовна сказала "я всегда с Вами на связи, если возникнут вопросы, пишите, звоните ". Я благодарна этому врачу за результат.
Feedback about
Ольгу Іванівну знайшла на 8 тижні вагітності і не пошкодувала ні разу. Завдяки їй, попри те, що були серйозні ускладнення на початку першої вагітності і деякі узд-сти казали "ну якщо дотягнеш до 10-го тижня", Ольга Іванівна професійно і лагідно нас полікувала і завдяки цьому вже в червні 2021 ми народили здорового хлопчика, а вся вагітність залишила позитивні враження. Найцінніше - це відповідальність, людське спілкування і уважність до потреб. Завжди відповідала на запитання, допомагали в онлайн і терміновому режимі, на лякали страшними діагнозами. Лікарка, яка викликає довіру і підтверджує її своїм професіоналізмом. Рекомендую дуже! Дякую.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я щиро хочу подякувати Котліку Володимиру Володимировичу за труд, за поради,а особливо за донечку! Дай Бог Вам здоров'ячка і Божого Благословення всій родині!Будьте щасливі ,і дякую ,що допомогли побачити нам наше щастя. Ніколи не забуду.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Доброго вечора) Хочу написати слова задоволення стосовно лікарів центру! прийшли з чоловіком на консультацію до репродуктолога. Нам трапилася Адвена Вікторія Вікторівна , дуже чудова як людина і як Лікар. Візит до неї ми чекали з нетерпінням і завжди залишались дуже задоволені після відвідування . Компетентна в будь якому питанні, приємна та ввічлива. Далі мене мала вести акушер-гінеколог і я дуже переживала стосовно того який лікар тю далі буде вести, але заспокоїла думка , що Вікторія передає в надійні руки . Я не помилилась! Сьогодні вперше була у спеціаліста Константинової Олени Михайлівни. Я дуже вдячна Вам за зустріч, що Ви з перших слів знайомства так до себе налаштовуєте! У мене тільки приємні враження та позитивні емоції)) Лікар все розказала , що і як, все коментувала і було дуже комфортно і приємно! Дякую Вам !!!
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я щиро хочу подякувати Котліку Володимиру Володимировичу за труд, за поради,а особливо за донечку! Дай Бог Вам здоров'ячка і Божого Благословення всій родині!Будьте щасливі ,і дякую ,що допомогли побачити нам наше щастя. Ніколи не забуду.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Дуже гарний лікарь!!!Спеціаліст високого рівня та дуже добра, хороша людина)))))
Come to
the consultation
Recording for admission
0 800 504 205