"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
До Віталія Юрійовича я випадково потрапила в 2023 році, так як лікар, до якої була записана начебто захворіла. Спочатку я дуже розхвилювалась, бо чоловік😅 ще такий молодий))
Але я так погано себе почувала, що переборола хвилювання… ( на фоні стресу дав збій весь організм , поправилась більше ніж на 20 кг за пару тижнів, не було критичних 9 місяців, ніяк не могли викликати, задишка, панічні атаки, слабкість, поправлялась просто від повітря… на себе не могла дивитись взагалі 🥺) Я розказала про своє самопочуття, Віталій Юрійович взяв мою карточку, з минулими дослідженнями за декілька років, і переглянув КОЖНУ сторінку …. А там товстезний зошит…. Мене це привело в величезний приємний шок!!! Скільки лікарів в мене не було… а їх було більше 15 по всій Україні… НІХТО ніколи такого не робив!!!! Він мене заспокоїв, сказав що все зрозуміло, призначив здати аналізи, і все що він сказав здати в 3-4 рази були вище норми… одразу мені призначив лікування, розповів як харчуватись, які продукти взагалі не можна вживати. За 2 роки ми привели організм в порядок, я схудла більше ніж на 20 кг, підвищилась енергія, нормалізували стан щитовидної залози, гормональний фон, нормалізувався сон, репродуктивна система ( тут окрема щаслива історія🥰, і все завдяки професіоналізму Віталія Юрійовича). Я дуже багато можу розповідати із захопленням про цю чудову людину, і всім своїм знайомим рекомендую🥰
Ще хочу подякувати дівчаткам-асистетам)) Вони завжди привітні, милі, професійні) Особлива подяка Маріші☺️ за терпіння, розуміння- вона завжди відповідала з добротою, заботою, в будь-який час, не важливо це вечір, чи вихідний, коли були кризові моменти…
Атмосфера у них - сімейна, ти відчуваєш заботу, піклування, щирість і розуміння…. І навіть коли тобі здається, що все погано… тебе заспокоять і дадуть розуміння, що все буде добре)))
Тому я з великою щирістю рекомендую команду і заклад Мати і Дитина))) Це те місце , де мрії стають реальністю))
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хотілося би висловити найтепліші та найщиріші слова вдячності лікарю Котлік В.В. у якого«золоті руки».Спасибі вам! Ви – лікар від Бога! Також хотілося сказати велике спасибі всьому медичному персоналу. Прекрасні та доброзичливі люди. Добре знають, що робити і виконують свою роботу: всі дії виконують чітко, налагоджено, при цьому з великою турботою про пацієнта. Сердечно вам дякую!
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Велика подяка найкращому лікарю Радько Віталію Юрійовичу за його неймовірну працю! Дякуємо за те, що Ви вникаєте та допомагаєте вирішити проблему,і робите що здається неможливим, за Ваш професіоналізм та уважне людське ставлення,за теплий прийом,завжди позитивний настрій,за те, що допомогли нам почути "Ви вагітні"!За мінімум часу і з першого разу!!))
Тому усі хто зустрівся з цьою проблемою,не відкладайте на завтра,не втрачайте дорогоцінний час Найкращий лікар Рекомендуєм!!!
Окрема подяка його асистентам Валерії та Марині за постійний супровід ,підтримку,чудовий настрій і розвіювання страхів,і взагалі за круті посмішки та позитив,приходиш на прийом і одразу тепло на душі і комфортно як вдома,атмосфера супер
Дякую вам за все!!!!
Ви Найкращі!!!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Велика подяка лікарю Котліку В.В. в допомозі стати батьками,в нас народилася донечка. Рекомендую лікаря від Бога,хто має надію на батьківство то тільки до цього лікаря.
У Наталі Миколаївни я спостерігаюсь вже кілька років. Задоволена її професійним підходом і людяним, добрим відношенням. Велика подяка Наталі Миколаївні і за прекрасний, спокійний перебіг моєї першої вагітності, за правильні, виважені рішення у виняткових ситуаціях.
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
До Віталія Юрійовича я випадково потрапила в 2023 році, так як лікар, до якої була записана начебто захворіла. Спочатку я дуже розхвилювалась, бо чоловік😅 ще такий молодий))
Але я так погано себе почувала, що переборола хвилювання… ( на фоні стресу дав збій весь організм , поправилась більше ніж на 20 кг за пару тижнів, не було критичних 9 місяців, ніяк не могли викликати, задишка, панічні атаки, слабкість, поправлялась просто від повітря… на себе не могла дивитись взагалі 🥺) Я розказала про своє самопочуття, Віталій Юрійович взяв мою карточку, з минулими дослідженнями за декілька років, і переглянув КОЖНУ сторінку …. А там товстезний зошит…. Мене це привело в величезний приємний шок!!! Скільки лікарів в мене не було… а їх було більше 15 по всій Україні… НІХТО ніколи такого не робив!!!! Він мене заспокоїв, сказав що все зрозуміло, призначив здати аналізи, і все що він сказав здати в 3-4 рази були вище норми… одразу мені призначив лікування, розповів як харчуватись, які продукти взагалі не можна вживати. За 2 роки ми привели організм в порядок, я схудла більше ніж на 20 кг, підвищилась енергія, нормалізували стан щитовидної залози, гормональний фон, нормалізувався сон, репродуктивна система ( тут окрема щаслива історія🥰, і все завдяки професіоналізму Віталія Юрійовича). Я дуже багато можу розповідати із захопленням про цю чудову людину, і всім своїм знайомим рекомендую🥰
Ще хочу подякувати дівчаткам-асистетам)) Вони завжди привітні, милі, професійні) Особлива подяка Маріші☺️ за терпіння, розуміння- вона завжди відповідала з добротою, заботою, в будь-який час, не важливо це вечір, чи вихідний, коли були кризові моменти…
Атмосфера у них - сімейна, ти відчуваєш заботу, піклування, щирість і розуміння…. І навіть коли тобі здається, що все погано… тебе заспокоять і дадуть розуміння, що все буде добре)))
Тому я з великою щирістю рекомендую команду і заклад Мати і Дитина))) Це те місце , де мрії стають реальністю))
30.04.2025
Марта
Feedback about
Radko Vitaliy Yuriyovych
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Це найкращий лікар у всьому світі! ❤️
Дякую за Вашу допомогу та підтримку!
29.04.2025
Оксана
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хотілося би висловити найтепліші та найщиріші слова вдячності лікарю Котлік В.В. у якого«золоті руки».Спасибі вам! Ви – лікар від Бога! Також хотілося сказати велике спасибі всьому медичному персоналу. Прекрасні та доброзичливі люди. Добре знають, що робити і виконують свою роботу: всі дії виконують чітко, налагоджено, при цьому з великою турботою про пацієнта. Сердечно вам дякую!
27.04.2025
Юлія
Feedback about
Borysov Maksym Вікторович
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Дуже приємний лікар. Нещодавно робив мені ембріотрансфер. Процедура пройшла максимально комфортно й безболісно. Дякую йому за це!
23.04.2025
Игор
Feedback about
Klymenko Evgeny Володимирович
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Я дуже радий, що в нашому місті є фахівці з великої літери, такі як Євген Володимирович Клименко. Дякую
18.04.2025
Анастасія
Feedback about
Radko Vitaliy Yuriyovych
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Велика подяка найкращому лікарю Радько Віталію Юрійовичу за його неймовірну працю! Дякуємо за те, що Ви вникаєте та допомагаєте вирішити проблему,і робите що здається неможливим, за Ваш професіоналізм та уважне людське ставлення,за теплий прийом,завжди позитивний настрій,за те, що допомогли нам почути "Ви вагітні"!За мінімум часу і з першого разу!!))
Тому усі хто зустрівся з цьою проблемою,не відкладайте на завтра,не втрачайте дорогоцінний час Найкращий лікар Рекомендуєм!!!
Окрема подяка його асистентам Валерії та Марині за постійний супровід ,підтримку,чудовий настрій і розвіювання страхів,і взагалі за круті посмішки та позитив,приходиш на прийом і одразу тепло на душі і комфортно як вдома,атмосфера супер
Дякую вам за все!!!!
Ви Найкращі!!!
18.04.2025
Олена
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Велика подяка лікарю Котліку В.В. в допомозі стати батьками,в нас народилася донечка. Рекомендую лікаря від Бога,хто має надію на батьківство то тільки до цього лікаря.
16.04.2025
Катерина
Feedback about
Ohirenko Iryna Євгенівна
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
Щиро Вдячна лікарю.Її рекомендації мені дуже допомогли.Рекомендую лікаря від Бога.Дякую Вам щиро.
14.04.2025
Ганна
Feedback about
Chervak Natalia Mykolayivna
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
У Наталі Миколаївни я спостерігаюсь вже кілька років. Задоволена її професійним підходом і людяним, добрим відношенням. Велика подяка Наталі Миколаївні і за прекрасний, спокійний перебіг моєї першої вагітності, за правильні, виважені рішення у виняткових ситуаціях.
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Recording for admission
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Reviews