"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дуже вдячна Алісі Сергіївні!Чудовий лікар, професіонал своєї справи! Чудова людина, розумна, добра, ввічлива, позитивна. Завжди була на звʼязку, відповідала на усі запитання, навіть не по гінекології, підтримувала завжди, підбадьорювала. Мені здається, що завдяки її підтримці і позитивному настрою, ми отримали бажану вагітність!Дякую!Аліса Сергіївна- лікар від Бога! Якщо ви мрієте про вагітність, тоді вам до Аліси Сергіївни!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хочу подякувати Альбіні Вадимівні та медсестрі Ірині. Професіонали своєї справи, уважні, доброзичливі, ввічливі, позитивні, хороші люди! Завдяки їхньому професіоналізму та індивідуальному підходу, моя вагітність проходила добре. Підтримували мене, завжди відповідали на мої запитання. Під час вагітності я почувалася в безпеці, завдяки цьому, навіть на пологах, я була впевнена в тому, що все пройде успішно, так і сталося! Безмежно вдячна Вам за все!
21.03.2025
Zoya
Feedback about
Kyiv, Makiivska st., 8
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Дуже задоволена професіоналізмом, якістю обслуговування. Кожен працівник на своєму місці, завжди приходжу і відчуваю доброзичливість від всі працівників. Раджу і маю надію, що скоро стану мамою. Дівчатка не втрачайте час.❤️
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дякуємо Вам за допомогу стати батьками.
Йшли до цієї мрії 5 років.
Наша донечка з нами!
Успіхів Вам у Вашій не легкій справі.
16.03.2025
Юлія
Feedback about
Чудова лікарка, яка знає свою справу, не назначає зайвого, завжди делікатно спілкується. Допомогла мені вирішити багато проблем по гінекології, які здавались вироком.
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Безмежно вдячна Володимиру Володимировичу за сина! Хоч вийшло все і не з першої спроби, але дуже рада, що обрала цього лікаря по відгукам, неначе інтуїтивно відчула, що мені до нього потрібно, адже до цього було багато невдалих спроб у інших лікарів. У клініки можливо дійсно є недоліки (великий потік пацієнтів, постійні затримки і т.д.), але це все нічого у порівнянні з тим, що тепер біля мене лежить моє найдорожче щастя!
14.03.2025
Катерина
Feedback about
Приємна обстановка, ввічливий персонал, кваліфікований лікар! Оксана В'ячеславівна завжди дуже уважна, все чітко пояснює. Після візиту до лікаря залишаються приємні враження. Рекомендую!!!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я потрапила до Котлік В.В. Після 3 років лікування неплідно та Після 3 стимуляції та 4 переносів в іншій клініці. Один з переносів був ембріону з пгд. На той момент мені було 42 роки. Цей раз я обирала лікаря ретельно, пройшла консультації не в одній клініці та не в одного репродуктолога. На консультації Котлік В.В. Не те що мене запевнив, я просто душою відчула- цей лікар зробить все , щоб я стала мамою зі своїми клітинами. Шлях був нелегкий і не швидкий. Я вже по реакції лікаря розуміла, що все добре, чи щось не так. Я прислухалась до його порад. Ми отримали багато ембріонів, але пгд пройшов лише 1 та є ще один мозаїк. Почалась підготовка до переносу, і тут не було легко. Декілька відмін. Лікар так і казав - ми не має право на помилку, чекаємо наступний цикл. Перенос нашого єдиного еуплрвдного ембріону пройшов успішно. Я завагітніла. І у березні місяці я стала мамою синочка! Мої емоції переповнюють, я не можу повірити, що ми це змогли! В мене немає слів описати вдячність Володимиру Володимировичу! Ми з чоловіком вам вдячні від землі до неба і назад! За Ваш професіоналізм, небайдужість та підтримку у цьому шляху! Окрема вдячність Ембріологу Миколі Ярошику, не завжди йому доводилось говорити гарні новини, але завжди це було коректно та емпатично! Хочу також подякувати асистенту Оксані, яка була завжди на звʼязку! Дівчатам з ресепшена, за вашу привітність! На цьому шляху, вірно знайти свого лікаря, довіриться йому і виконувати рекомендації! Для нас це -Котлік В.В. Та його команда! Ще раз дякуємо!
13.03.2025
Галина
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Чудова клініка. Відношення та якість наданих послуг відмінні. Особливо хочу відмітити в найкращу з усих сторін лікаря Кондратюк Оксану Вячеславівну. Якщо Ви шукаєте гарного лікаря, то Вам до неї!!!
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дуже вдячна Алісі Сергіївні!Чудовий лікар, професіонал своєї справи! Чудова людина, розумна, добра, ввічлива, позитивна. Завжди була на звʼязку, відповідала на усі запитання, навіть не по гінекології, підтримувала завжди, підбадьорювала. Мені здається, що завдяки її підтримці і позитивному настрою, ми отримали бажану вагітність!Дякую!Аліса Сергіївна- лікар від Бога! Якщо ви мрієте про вагітність, тоді вам до Аліси Сергіївни!
22.03.2025
Катерина
Feedback about
Usenko Albina Вадимівна
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хочу подякувати Альбіні Вадимівні та медсестрі Ірині. Професіонали своєї справи, уважні, доброзичливі, ввічливі, позитивні, хороші люди! Завдяки їхньому професіоналізму та індивідуальному підходу, моя вагітність проходила добре. Підтримували мене, завжди відповідали на мої запитання. Під час вагітності я почувалася в безпеці, завдяки цьому, навіть на пологах, я була впевнена в тому, що все пройде успішно, так і сталося! Безмежно вдячна Вам за все!
21.03.2025
Zoya
Feedback about
Kyiv, Makiivska st., 8
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Дуже задоволена професіоналізмом, якістю обслуговування. Кожен працівник на своєму місці, завжди приходжу і відчуваю доброзичливість від всі працівників. Раджу і маю надію, що скоро стану мамою. Дівчатка не втрачайте час.❤️
20.03.2025
Марина
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дякуємо Вам за допомогу стати батьками.
Йшли до цієї мрії 5 років.
Наша донечка з нами!
Успіхів Вам у Вашій не легкій справі.
16.03.2025
Юлія
Feedback about
Кондратюк Оксана Вячеславівна
Чудова лікарка, яка знає свою справу, не назначає зайвого, завжди делікатно спілкується. Допомогла мені вирішити багато проблем по гінекології, які здавались вироком.
16.03.2025
Юлія
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Безмежно вдячна Володимиру Володимировичу за сина! Хоч вийшло все і не з першої спроби, але дуже рада, що обрала цього лікаря по відгукам, неначе інтуїтивно відчула, що мені до нього потрібно, адже до цього було багато невдалих спроб у інших лікарів. У клініки можливо дійсно є недоліки (великий потік пацієнтів, постійні затримки і т.д.), але це все нічого у порівнянні з тим, що тепер біля мене лежить моє найдорожче щастя!
14.03.2025
Катерина
Feedback about
Кондратюк Оксана Вячеславівна
Приємна обстановка, ввічливий персонал, кваліфікований лікар! Оксана В'ячеславівна завжди дуже уважна, все чітко пояснює. Після візиту до лікаря залишаються приємні враження. Рекомендую!!!
14.03.2025
Лілія
Feedback about
Kotlik Volodymyr Volodymyrovych
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я потрапила до Котлік В.В. Після 3 років лікування неплідно та Після 3 стимуляції та 4 переносів в іншій клініці. Один з переносів був ембріону з пгд. На той момент мені було 42 роки. Цей раз я обирала лікаря ретельно, пройшла консультації не в одній клініці та не в одного репродуктолога. На консультації Котлік В.В. Не те що мене запевнив, я просто душою відчула- цей лікар зробить все , щоб я стала мамою зі своїми клітинами. Шлях був нелегкий і не швидкий. Я вже по реакції лікаря розуміла, що все добре, чи щось не так. Я прислухалась до його порад. Ми отримали багато ембріонів, але пгд пройшов лише 1 та є ще один мозаїк. Почалась підготовка до переносу, і тут не було легко. Декілька відмін. Лікар так і казав - ми не має право на помилку, чекаємо наступний цикл. Перенос нашого єдиного еуплрвдного ембріону пройшов успішно. Я завагітніла. І у березні місяці я стала мамою синочка! Мої емоції переповнюють, я не можу повірити, що ми це змогли! В мене немає слів описати вдячність Володимиру Володимировичу! Ми з чоловіком вам вдячні від землі до неба і назад! За Ваш професіоналізм, небайдужість та підтримку у цьому шляху! Окрема вдячність Ембріологу Миколі Ярошику, не завжди йому доводилось говорити гарні новини, але завжди це було коректно та емпатично! Хочу також подякувати асистенту Оксані, яка була завжди на звʼязку! Дівчатам з ресепшена, за вашу привітність! На цьому шляху, вірно знайти свого лікаря, довіриться йому і виконувати рекомендації! Для нас це -Котлік В.В. Та його команда! Ще раз дякуємо!
13.03.2025
Галина
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Чудова клініка. Відношення та якість наданих послуг відмінні. Особливо хочу відмітити в найкращу з усих сторін лікаря Кондратюк Оксану Вячеславівну. Якщо Ви шукаєте гарного лікаря, то Вам до неї!!!
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Recording for admission
The applications are processed by the information center operators on weekdays from 8-00 to 20-00. The application for recording is considered valid after confirmation by the operators of the medical center.
Reviews