mon-fri: 8:00 - 20:00
sat: 8:00 - 18:00
Pregnancy planning
×
Services
×
Services
×
Services

Reviews

Leave a review
Leave your details and our representative will contact you
Текст помилки
Текст помилки
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Візит в клініку мені сподобався. Привітний персонал, затишна атмосфера, є все, що потрібно для комфортного перебування в центрі. Лікарка Мохсен Ю.М. також справила приємні враження, професійна, доброзичлива, без зайвого нав'язування послуг. Планую і далі обслуговуватися у цій клініці.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Дуже чудовий та професійний лікар. Ми до зустрічі з ним пробували ЕКО,але безрезультатно і дійшло до того,що мені рекомендували донорської яйцеклетку в іншій клініці. Зустрівши Котліка В.В. я зрозуміла з першої зустрічі,що у нас все вийде. Він чесно сказав,що це можливо,але не швидко і що треба буде прикласти зусиль,крім того він врахував,що в мене діабет 2 типу. Окремо ще і за те,що по радив звернутися на консультатцію до професійного ендокриного,що веде вагітних.Завдяки цьому всьому ми не лише завагітніли,а й на 37,1 тижні народили КР чудового здорового сина Богдана (нам вже 1 місяць).
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Хочемо подякувати клініці та лікарю Маслій Юлії Володимирівні за те, що даєте можливість стати батьками . Ми звернулись за безкоштовною державною програмою НСЗУ і ось через 5 місяців ми побачили завітні 2 смужки на тесті, зараз в нас 10 тижнів вагітності. До цього 10 років безуспішних спроб і лікування. В клініці всі привітні. Все пройшло чудово. Можемо радити цю клініку і чудового компетентного лікаря. Дуже віримо, що в вересні зустрінемось з нашою крихіткою і зможемо, ще подякувати вам🙏
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center in Obolon
100 відсотково можу рекомендувати , бо вже пройшла багато центрів і є з чим порівняти . Зайвого нічого не порадили . Пояснили все доступно та зрозуміло . Максимум уваги та делікатності . Дякую . Піду лікуватися
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Завдяки Володимиру Володимировичу ми з чоловіком стали батьками. П’ять років безрезультатних спроб/лікувань, вже опускалися руки, поки ми не звернулися до клініки "Мати та дитина". З першого прийому у доктора Володимира Володимировича Котліка ми зрозуміли, що в надійних руках. Усе чітко, прямо, швидко, по суті, без зайвих процедур і марнування дорогоцінного часу. Ми усвідомлювали, що організм — річ непередбачувана, і з першого разу може не вийти, тому були готові до різних варіантів, але одразу було ясно: без здорової вагітності з клініки не підемо. Повністю довірилися Володимиру Володимировичу, виконували всі рекомендації, і все вдалося з першого разу! У жовтні 2023 року ми вступили в протокол, а в листопаді 2024 вже тримали на руках нашого малюка. Досі не можемо повірити, що все це насправді! Окремо хочу відзначити його асистентку Оксану! Вона завжди на зв’язку, заспокоїть, по десять разів усе спокійно пояснить, підтримає та налаштує на позитивний лад — це безцінно! Неможливо підібрати слова, щоб описати, наскільки ми вдячні Володимиру Володимировичу, та всій команді клініки "Мати та дитина" за професіоналізм, турботу, доброзичливість, підтримку, а головне — за результат: нашого малюка. Бажаємо всім, хто ще проходить цей нелегкий шлях, якнайшвидше стати батьками!
Feedback about
Kyiv, Makiivska st., 8
"Mother and Child" Medical Center on the right bank of the Dnipro
Сьогодні як і завжди зустрічали привітно дівчатка-адміни. Чудовий заклад, світлий та затишний.
Feedback about
Дуже сподобалось відношення, увага, професіоналізм лікаря Юлії Мохсеновни на прийомі. Лікарь дуже уважна і приємна , все детально розповіла. Усім раджу такого чудового і компетентного лікаря .
Feedback about
Kyiv, str. Irpinska 62-B
Сьогодні вперше була на прйомі в медичному центрі Мати і Дитина за адресою Ірпінська 62 ,у чудового лікаря Юлії Мохсеновни. Лікарь дуже приємна і уважна,професіонал своєї справи. Також хочу подякувати персоналу центра дівчатам на рецепції за добре відношення і гарну позитивну атмосферу. Дуже задоволена професіональним обслуговуванням.
Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Проходила лікування у протоколі ЕКЗ по пакету НСЗУ. Все вийшло з 1-го разу! Гарне відношення лікарів ,гарна атмосфера в закладі. Особлива вдячність моєму лікарю ,Юлії Володимирівні та її помічниці Людмилі за уважність та індивідуальний підхід🤗
Come to
the consultation
Recording for admission
0 800 504 205