Feedback about
"Mother and Child" Medical Center on the left bank of the Dnipro
Я неймовірно вдячна пані Мирославі! Не тільки я, а і вся наша родина :) в мене було 4 викидня, і ми шукали лікаря який би нам допоміг, бо всі аналізи і показники у нас були в нормі. І генетичні аналізи теж не давали відхилення від норми. Всі спроби були природнім шляхом. Завагітнівши 5й раз ми отримали контакт від знайомих про репродуктолога Мирославу Михайлівну. З першого візиту пані Мирослава розположила до себе і я їздила щотижня через весь Київ до неї слідуючи всім рекомендаціям. І ось у нас народився здоровий син :) Також хочемо подякувати клініці мати та дитина, всю вагітність проходили у вас з гарною підтримкою персоналу. Дякуємо!