пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

8503
Задать вопрос врачу
Лікування і проведення ЕКО
Доброго дня. А скажіть будь ласка. Щоб провести мені обстеження і для отримання результату потрібно спочатку записатися до Вас на прийом? Якщо так,то як це зробити. Дякую Вам дуже.
Вікторія
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Діагностична відеолапароскопія
Вітаю. 3 роки з чоловіком намагаємося завагітніти. Аналізи, спермограма - все в нормі. Проходила курс гідротубазії на стаціонарному лікуванні, прохідність труб на початку курсу: ліва частково прохідна під тиском, права прохідна. в кінці курску в діагнозі пишуть прохідність. Я з міста Черкаси проходила обстеження у Кріт Світлани Василівни, зараз у Пікуль Марії Юліанівні, ніхто нічого не бачить. Направляють на лапароскопію в гінікологічне відділення нашого міста. Хотіла дізнатися можливо краще потрапити до Вас на цю процедуру, дуже рекомендували Вас, оскільки знайома проходила у Вас лікування по подібному питанню. Можливо рівень обстеження в Вашій клініці більш точніший, бо після лапороскопії...будуть все одно на Київ направляти
Олена Молчанова
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Екз
Добрий день, потрібна ваша онлайн консультація з приводу безпліддя та Екз.
Ірина
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
АМГ 0.6 в 31 рік
Вітаю. Мені 31 рік, почала думати про заморозку яйцеклітин, тому що наразі не готова планувати вагітність. Гінеколог порадила здати амг (на фоні прийому КОК, сказала що це майже не вплине на результат). Результат всього 0.6. Також маю діагноз краурозу вульви ( легка ступінь, тримаю під контролем місцевою терапією). Кок приймаю 2,5 роки, почала приймати як з контрацептивною метою, так і у зв'язку з тим, що десь біля 2 років перед початком прийому стали дуже болючі овуляції, постійні, буквально через цикл, функціональні кісти (то фолікулярні, то жовтого тіла, що досягали великих розмірів 5-8 см). Питання - чи є взагалі сенс робити кріоконсервацію з таким анамнезом та рівнем амг?
Дар'я
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Нерегулярні місячні
Добрий день,які аналізи на гормони потрібно здати,щоб визначити,чому збій у менструації, цикл від 37 до 45 днів,і при цьому не вдається завагітніти?
Тетяна
Маслий Юлия Владимировна
Читать Ответ
На тесті 2 полоски
Доброго дня, мене звати Каріна і я б хотіла приїхати до вас на консультацію, після кожної овуляції я постійно роблю тести, так як перший раз із-за своєї необережності стався викидень, і ось від того часу вже пройшло 5 місяців і до затримки мені тест уже декілька днів показує 2 полоски. По акушерському терміні в мене вже 4 тижні і 5 днів. Коли мені можна прийти на обстеження, та зробити вагінальне УЗД?
Каріна
Маслий Юлия Владимировна
Читать Ответ
Планування вагітності
Доброго дня! Планую вагітність! Скажіть будь ласка чи ви працюєте з хворими на СЧВ( системний червоний вівчак) в ремісії(4 роки) не приймаю гормони 2 роки. 6 місяців не приймаю селлсепт! Дуже б хотіла потрапити до вас! Дякую
Анна
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
Аналізи
Доброго дня) Я записана на первинну консультацію 30.01.2025 на 12:00 стосовно ЕКО. Підскажіть будь ласка стосовно переліку сдачі аналізів як для мене (конкретно аналіз та дні циклу) так і для чоловіка. Дякую
Карина
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Лікування та проведення ЕКО
Доброго дня Володимир Володимирович. А скажіть будь ласка. А на перший прийом і здачі аналізу треба спочатку мені буде приїхати ,щоб подивитися ,яка картина зі мною і що робити далі, а потім чоловікові ? Чи разом? Дякую Вам.
Вікторія
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Чи можна перервати вагітність
Доброго вечора
Христина
Трощенко Анна Витальевна
Читать Ответ
Лікування і проведення ЕКО
Доброго дня. Зазвичай за скільки часу треба у Вас записуватися на прийом та здачу аналізу? І можна чоловікові здати всі аналізи в один день? І чи можна і як провести онлайн консультацію з Вами? Дякую Вам велике
Вікторія
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Планування вагітності
Я хочу записатись на прийом, але і здати аналізи, краще після менструального циклу прийти, та на який день?
Катя
Массуд Наталия Александровна
Читать Ответ
Паморочиться в голові
Вже другий раз паморочиться
Ольга
Резниченко Ирина Валерьевна
Читать Ответ
Лікування і програма ЕКО
Доброго дня Володимир Володимирович. Скажіть будь ласка. Ми з чоловіком плануємо записатися до Вас на проведення ЕКО. Бажана вагітність не настає після двух років лікування. Надія лише на Вас. Ми самі з Черкаської області,місто Сміла. Чи можливо буде хоча б чоловікові здати аналізи в той день коли ми з Вами домовимось про зустріч? Тому, що він працює практично цілодобово і немає можливості на жаль їздити в Київ. І скажіть будь ласка приблизно на яку суму нам розраховувати? Дякую Вам велике ?
Вікторія
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Онлайн консультація
Доброго дня! Чи можна до Вас на онлайн консультацію?
Інна
Григорьева Марьяна Игоревна
Читать Ответ
ЕКО запліднення
Добрий день. Цікавить програма ЕКО запліднення, скільки необхідно часу на аналізи та обстеження. Вартість та інші деталі
Тетяна Мельник
Грицько Марта Игоревна
Читать Ответ
Коригування дози утрожестану
Доброго дня! Хочу записатися до Вас на прийом для можливого коригування дози препарату Утрожестан. Чи потрібно мені попередньо здавати якісь аналізи перед прийомом? Вагітність після ЕКЗ (перенос ембріона 07.09.24). Наразі дозування 400 мг.
Оксана Онищенко
Усенко Альбина Вадимовна
Читать Ответ
Хромосомний збій?
Добрий день! Я робила аміноцентез в клініці Геном 27.12.24р. Причиною стало УЗІ на 20-тій неділі на якому виявили гіперехогенне включення в серці 2 мм, зменшений та постійно пустий шлунок, пласке лице (ніс,низькопосаджені вуха). Перший fish тест прийшов з таким висновком : При гібридизації зразка з проба ми в усіх ядрах виявлено: по два сигнали зеленого та блакитного коль ору, що свідчить про наявність двох копій ді лянок Xp11.1-q11.1 та 18p11.1-q11.1; по два сигнали зеленого та оранжевого кольору, щ о свідчить про наявність двох копій ділянок 13q14 та 21q22.13-q22.2. � Другий основний тест з висновком : числових порушень та структурних перебудов не виявлено. Про до це свідчить?
Анна
Бришевац Людмила Ивановна
Читать Ответ
УЗ-ознаки внутрішнього ендометріозу
Доброго ранку! Вчора у Вас була з патологогістологічним заключенням(висновок ендометріальний поліп.Поліпозна гіперплазія ендоцервіксу...) Ви провели ультразвукове дослідження. Висновок:УЗ-ознаки внутрішнього ендометріозу. Я заспокоїлася, що гістероскопію не треба проводити.. З ознаками ендометріозу можна пробувати вагітніти без лікування? Дякую за відповідь)
Віта
Усенко Альбина Вадимовна
Читать Ответ
Цікавить онлайн консультація
чи можливо отримати від вас онлайн консультацію щодо результатів аналізів?
Крістіна
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Безпліддя
Добрий день. Цікавить тема сурогатного материнства. Приблизно 5р. тому були на консультації у Вас на лівому березі. Чи можливо провести онлайн консультацію? Зараз не в Україні.
Валентина
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
гіперандрогенія
Добрий день. читала Вашу статтю на цю тему. чи можна до Вас записатися з приводу цієї проблеми. повнолітня донька лікується у дерматолога трихолога : акне, себорейний дерматит, андрогенетична алопеція по жіночому типу. Однак, проблема не зникає. Оволосіння на підборідді і над верхньою губою є. Чи займаєтеся Ви лікуванням саме при таких симптомах у дівчини? Чи порадите до кого звернутися? дякую
Аліна
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
Хочу завагітніти але маю дуже багато нюансів
Доброго дня! Я Валентина 36 років, хочу дитинку але маю проблеми по гінекології! Мені Вас порекомендували! Розглядаю єко. Дякую за зворотній звʼязок!
Валентина
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
Стимуляція айцеклітин при АМГ 0.31
Добрий день.Бачила Ваші відео ,де ви казали ,що при амг менше 0,5 стимуляція не проводиться .У мене амг 0,31 , у кожному яєчнику по 3 антральних фолікула ,лікар сказала ,(що не все так погано по узі ,як показав аналіз ),і що можна проводити стимуляцію і побічних ефектів не має ..Задаю вам питання ,так я хочу дізнатись ще одну незалежну думку .Щиро дякую наперед .
Жанна
Сендзюк Наталия Евгеньевна
Читать Ответ
Недостача ооцитів
Добрий день. Робила аналіз на ооцити і у мене їх замало. Скажіть якщо ми хочемо стати батьками чи можливо якось завагітніти?бо нам сказали що потрібно робити еко
Євгенія
Сарбей Евгения Игоревна
Читать Ответ
Лікування безпліддя
Добрий день! Я вже майже рік лікуюся від безпліддя. Мій лікар уролог порадив мені звернутися у ваш медичний центр до лікаря з вузькою спеціальністю. Я сам з Полтавської області. Питання. Чи можу я отримати консультацію онлайн і відправити вам результати своїх аналізів з лікуванням щоб визначитися з подальшими кроками лікування?
В'ячеслав
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Видалення поліпів
Доброго дня! Ви видаляєте поліпи? Потрібна ваша консультація.
Тетяна
Клысь Алиса Сергеевна
Читать Ответ
Низький прогестерон
Добрий день. 1 вагітність все добре,друга завмерла на 6 тижні.зараз плануємо вагітність і не получається. вимірюю базальну температуру і виявила що в другій фазі циклу низький прогестерон.по назначенню лікаря приймаю дуфастон але темп всерівно коливається 36,6-36,8. Якщо записуватись до вас на прийом то потрібно мати аналіз на прогестерон? коли його здавати ?і чиможна його здавати якшо я приймаю дуфастон чи вже краще в наступному циклі? дякую
Настя
Клысь Алиса Сергеевна
Читать Ответ
Консультації онлайн
Доброго дня! Чи консультуєте ви онлайн? І яка ціна ?
Інна
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Питання Талах Н.Ю.Затримка менструації
Була у Вас на прийомі півтора місяці тому, скаржилась на постійні болі при менструаціях, робили узд і цитологічний аналіз, все було супер, призначили циклофіт, магній та лікі, що пити за день до місячних, в день та на наступний, попередні місячні пройшли безболісно почались дата в дату , тепершні мали б початись вже давно(затримка 9 днів на сьогодні), за цей місяць мала стресові ситуації( і не одну), робила 2 тести на вагітність - негативні. Це може бути вплив стресу? Що порадите робити? Дякую.
Наталія
Читать Ответ
Про проведення процедури
Доброго дня! Можна перенести процедуру, так як йдуть ще остаточні місячні.
Лилия Шибут
Микитюк Александр Владимирович
Читать Ответ
лікуванню безпліддя
Добрый день Ирина Ярославовна. Скажите пожалуйста, вы даете онлайн консультации?
Лена
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Питання по лікуванню безпліддя
Підкажіть будь ласка, малий відсоток активних сперматозоїдів, який курс лікування потрібен?
Конститянтин
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Варикоцеле.
Евгений Владимирович добрый вечер ,скажите пожалуйста как можно с Вами связаться?меня зовут Корнийчук Дмитрий у меня в 2018 была операция,у Вас оперировался. К сожалению не могу прийти на прийом так как сейчас в командировке .возможно проконсультироваться у Вас онлайн?спасибо большое,хорошего вечера
Дима Корнийчук
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
ЕКЗ
Доброго дня. Мій АМГ 0.48 чи можливе проведення ЕКЗ без використання донорських яйцеклітин. І чи можна використати державну програму ЕКЗ
Наталья
Сарбей Евгения Игоревна
Читать Ответ
Операція
Добрий день, Ви колись оперували мою подругу. Ситуація у мене складна. 37 років, не народжувала, але планую. Є 3 міоми, одна з них великого об'єму. Шукаю лікаря, який зробить операцію з мінімальними пошкодженнями матки. Можливо хтось візьметься за лапоскопію, якщо ні, що можна зробити в моєму випадку. Є МРТ з висновком.
Максакова Ірина
Войток Тарас Григорьевич
Читать Ответ
кок
Добрий день .хочу запитати як правильно переходити з міні пілі на многофазні кок.бо лікар назначила допити міні пілі і відразу пити інші але до менструації ще тиждень.то коли повинні йти менструаця якщо я почну пити кок за тиждень до менструації.і чи буде вона тепер.дякую
Яна Павленко
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
Щодо програми Лелека прилетить
Доброго ранку. Мирослава Михайлівна, в умовах проведення програми вказано, що необхідно пройти консультацію з лікарем. Чи можлива консультація онлайн
Тетяна
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
ПГД
Доброго цікавить питання, щодо ПГД. Якщо я вступлю в програму ЕКЗ( платну), то аналіз ПГД ембріону може назначити лікар лиш за наявності якихось певних показань? Чи це може відбутись і просто, суто за нашим бажанням , бо цікавить саме чи будуть якісь генетичні порушення і також цікавить стать ембріону.
Ольга
Клысь Алиса Сергеевна
Читать Ответ
Аналізи бакпасеф
Добрий день,здавала у Вас нещодавно аналіз на бакпасеф, Хамула Аліна Миколаївна, зорієнтуйте які подальші дії після результатів?
Аліна
Червак Наталия Николаевна
Читать Ответ
Медикаментозне преривання вагітності
На 6 тижні вагітності є необхіднісьь медикаментозно претвати іі. В вашій клініці обидва препарати входять у вартість послуги? І скільки коштує пакет послуг?
Марина
Усенко Альбина Вадимовна
Читать Ответ
АМГ
В який день циклу здавати амг Антимюллерів гормон
Надя
Грицько Марта Игоревна
Читать Ответ
Дифузні зміни молочних залоз (ФКМ). Ехоознаки дуктектазії молочних залоз.
По УЗД в мене : Дифузні зміни молочних залоз (ФКМ). Ехоознаки дуктектазії молочних залоз. Прошу консультацію що роботи, до кого звернутися? Дякую
Кира
Константинова Елена Михайловна
Читать Ответ
Питання по гінекології
Доброго дня , чи консультуєте Ви з питань гормонального збою , та лікуванню Уреаплазмозу ?!
Яна
Кипоть Владислав Романович
Читать Ответ
Гінекологія
Добрий день, чи зможете оглянути дитину 6р?
Лала
Мохсен Юлия Мохсеновна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205