Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго дня. Мала дві вагітності( одна завмерла на 9тижні а інша була позаматковою)це було в лютому 2026. Зараз аналіз показав запальні зміни у мазку.потрібна ваша порада (оплачу за консультацію)
Добрий день Олександре Дмитровичу!
Для визначення точних розмірів міом дуже важливо робити УЗД до 7 дн з дня місячних. Робила КТ кульшових суглобів і лікар звернув увагу на великі розміри ніби міоми. Краще почекати 2 тижні чи якщо це буде до 20 дн з дня місячних наскільки велика похибка результатів.
Дякую заздалегідь за відповідь.
Добрий день
Розглядаю ваш центр для ведення вагітності, зараз термін майже 9 тижнів, підтвердили вагітність на 6 тижні
Підскажіть, коли краще вже звернутись до вас?
Вітаю, Мирослава Михайлівна!
Намагалася записатися на онлайн-консультацію, але не знайшла, як це зробити, тому спробую коротко поставити запитання тут.
Мені 38 років, проживаю за кордоном і планую в серпні пройти перший цикл забору та замороження яйцеклітин у Києві з вами.
Водночас через дуже болісну овуляцію (синдром Міттельшмерца) я приймаю комбіновані оральні контрацептиви. Також мені призначено діагностично-лікувальну лапароскопію з метою виявлення та, за потреби, лікування ендометріозу й спайкового процесу.
Підкажіть, будь ласка, що в моїй ситуації доцільніше виконати спочатку: лапароскопію чи забір яйцеклітин?
Також цікавить, якщо я планую стимуляцію та забір яйцеклітин у серпні, чи потрібно вже зараз відміняти протизаплідні препарати, і за який час до початку програми це бажано зробити?
Буду дуже вдячна за Вашу пораду.
З повагою,Ольга Малюченко
Добрый день,
Мне 51, полтора года менопауза, на ГЗТ фемостон Конти. У меня при обследовании узи был обнаружен полип во влагалище. Рекомендовано удаление. Я сейчас нахожусь на Кипре и собираюсь специально приехать на следующей неделе или через неделю в Украину – подскажите пожалуйста, можно ли у Вас будет сразу провести обследование и удаление и будут ли у Вас свободные слоты для записи. Как все правильно организовать? Есть ли онлайн консультация, чтоб все уточнить? Спасибо заранее 🙏🏻🙏🏻
Добрий день, ви мені давали направлення на гормони і вказано, що треба здати на 1-5 день. Але я була закордоном і ось завтра 6-ий день. Нічого страшного чи чекати новий цикл?
Вітаю! Хотіла уточнити, чи проводите ви прийоми перед плануванням вагітності — огляд, рекомендації та необхідні обстеження? (Перша вагітність екз у вас, другу хочемо спробувати самі)
Добрий день! Мені 57 років. У мене часто з’являється біль у суглобах в незвичних місцях, наприклад в пальці на одній руці, болить і ниє. Біль з’являється періодично. Дуже важко заснути, буває що взагалі не засинаю до ранку. Безсоння може тривати дві ночі підряд. Прокидаюсь серед ночі. Я приймаю квертин по одній таблетке з ранку і вітамін Д в краплях після сніданку. Приймала хелатний кальцій, нещодавно закінчився. Чи є якійсь препарат від таких станів щоб полегшити життя?
Добрий день, чи можливо записатися на онлайн консультацію до вас ? Питання у мене кожен цикл фолікулярна кіста, мені призначили КОК я планую вагітність, призначили бо не подобається ендометрій для підсадки ембріона і із-за кісти
Доброго ранку Віталій Юрійович! Я записала доньку до вас на 9 травня на прийом, вона приїде на тиждень видалити поліп. Ми дуже розраховуємо все встигнути за тиждень, якщо черга, чи можна одразу записатися на операцію а не тільки на консультацію? Ми сподіваємося 9 травня одразу аналізи здати. Можливо забронювати час на 12, 13, або 14 травня для операції?
Доброго дня,
В мене термін вагітності 5 тижнів.
В порожнині матки видно тільки плідне яйце.
Вже потрібно ставати на облік і здавати всі аналізи для обстеження ? Чи ще рано і потрібно дочекатись коли буде видно ембріон?
Добрий день. Мені 46, чоловіку 32. Не можу завагітнити. Питання, якщо робити ЕКО, чи обов'язково мужу приїзджати для здачі сперми? Ми х Сумської обл,чоловік не має можливості приїхати в Києв ВЗАГАЛІ. Чи є можливість заморозки її у нас тут? Я можу через знайомих медиків, які мають свої лабораторії запитати.. але чи є сенс запитувати, якщо вас не не влаштує, наприклад.
Вітаю!
Знайшла вас у Threads по допису про ендометріоїдну кисту. Маю схожу проблему.
Підкажіть, будь ласка, чи проводите ви онлайн-консультації з цього питания чи потрібен лише очний прийом? Маю свіже УЗД та висновки від двох лікарів. Але я з Одеси…
Доброго дня. Хочу у Вас запитати чи видаляєте ви поліпи і чи лікуєте кісту. На даний час иву у Британії, де мені ве 2-й рік не моуть видалити поліп у матці і встановили кісту на яєчнику, проте ніякого лікування ніхто не призначає. Було запропоновано поставити спіраль мірену і все на цьому. Чи займаєтесь ви такими хворобами, і чи можна було б до вас приїхати на операцію. Дякую.
Доброго дня ула у вас в програмі см,хотіла б ще,але було кс 08.08.24. Зараз все в нормі, була у вас в тому році у октябрі на узд,чи можливо зараз піти на програму см?34роки 3+
У меня обнаружили кисту эндометриоидная. Она очень больших размеров, и там есть включение. Мне назначили мрт, биопсию, но не говорят что будут с ней делать. Как её вылечить или тут срочно нужно операция? Есть ли у вас консультация онлайн?
Вітаю. Планую записатися до Вас на прийом. Як плановий огляд у гінеколога. Також є питання по ненастанню вагітності.
Підкажіть, будь ласка, в який день циклу краще відвідати Вас, щоб ми плавно спланували необхідні аналізи і тд, не чекали наступного циклу. Дякую за відповідь
Доброго вечора, підкажіть будь ласка чи можна буде до вас потрапити на прийом після програми сурогатного материнства? Через 2 місяці після пологів, щоб перевіритись чи все добре.
Доброго дня. Мирослава Михайлівна підкажіть чи плануєте бути в Івано-Франківську бо маю питання щодо консультації і огляду оскільки немає поки розуміння щодо збою критичних днів, якщо ближчим часом не плануєте приїхати то я приїду в Київ, мені дуже рекомендували вас і прошу вашої допомоги
Вітаю ,чи можна звернутись до вас на очну консультацію по питанню ІЦН (шийка 15-16 мм)навіть після накладання шву вагітність 23 т ,чи берете за консультацію з даною проблемою
Добрий день! Хотіла запитати, чи можу я записатися до вас на прийом, якщо мені 16 років? Якщо так, то що потрібно мати з собою? Чи обов’язкова присутність дорослого, чи я можу прийти сама і, у разі потреби, просто зателефонувати мамі?
Доброго дня мені потрібен лікар гінеколог акушер, Я на даний момент вагітна на 26-у тижні вагітності і знаходжуся в Сполучених штатах тут тяжко про щось поговорити що торбує, В мене пропали рухи дитинки вже декілька днів я не відчуваю зверталася в лікарню вони слухали серцебиття дитини і все решта то вони казали що все гаразд серце дитинки б’ється по терміну все добре, Ну в мене всерівно велике переживання чому перестали рухи дитинки рухатися ніяких ознак немає
Доброго дня.
Будь ласка, підкажіть, чи можлива консультація онлайн так як я перебуваю в Європі зараз через війну. Мене цікавить ЕКЗ. Дякую.
тел +33-745-940-800 Ольга
Добрий день! Підкажіть будь ласка,які необхідно здати гормональні аналізи, і в який день циклу( якщо є така потреба) для того, щоб приїхати до вас на консультацію вже з ними. Дякую
Доброго дня Ірина. Ми з чоловіком мріяли народити дитину, але все відкладали на потім..... а потім війна і мій коханий чоловік пішов захищати нашу землю,... у квітні рашисти вбили мого коханого чоловіка і мене разом з ним.... пройшло три роки я і досі не можу це прийняти, але розумію , якщо забрали мою кохану людину , то я маю дати життя нашій мрії- дитині ! Нажаль, я не маю вже менструації 8 років і мабуть вже за пізно, але надія не покидає мене...
Доброго дня ,я хочу до вас звернутися за порадою з лікуванням не прохідна маткова труба я раніше в вас робила знімок скільки приблизно потрібно часу на цю процедуру і коштів?
Доброго дня! Підкажіть будь ласка якщо коротко в 2х словах
То у лютому виявили кісту вона була дуже маленька, думали що сама пройде в травні почала приймати таблетки і свічки щоб вона далі не росла, але сьогодні виявилося на узі що вона стало більшою близко 9 мм це однозначно потрібно вже робити операцію, тільки так вірно?
Доброго дня. Мала дві вагітності( одна завмерла на 9тижні а інша була позаматковою)це було в лютому 2026. Зараз аналіз показав запальні зміни у мазку.потрібна ваша порада (оплачу за консультацію)
Аліна
Доброго дня. Записатись на консультацію можна на сайті https://lviv.mdclinics.com.ua/doctor/movchuk-ulyana-stepanivna/ або за телефоном контакт-центру.
Добрий день Олександре Дмитровичу!
Для визначення точних розмірів міом дуже важливо робити УЗД до 7 дн з дня місячних. Робила КТ кульшових суглобів і лікар звернув увагу на великі розміри ніби міоми. Краще почекати 2 тижні чи якщо це буде до 20 дн з дня місячних наскільки велика похибка результатів.
Дякую заздалегідь за відповідь.
Добрий день
Розглядаю ваш центр для ведення вагітності, зараз термін майже 9 тижнів, підтвердили вагітність на 6 тижні
Підскажіть, коли краще вже звернутись до вас?
Аліна
Доброго дня! Так, на терміні 9 тижнів вже можна ставати на облік та розпочинати спостереження вагітності. Буду рада допомогти вам.
Для запису на консультацію, будь ласка, зверніться до контакт-центру або запишіться через сайт:
https://mdclinics.com.ua/ua/doctor/vorobej-vixovskaya-vera-nikolaevna/
До зустрічі!
Вітаю, Мирослава Михайлівна!
Намагалася записатися на онлайн-консультацію, але не знайшла, як це зробити, тому спробую коротко поставити запитання тут.
Мені 38 років, проживаю за кордоном і планую в серпні пройти перший цикл забору та замороження яйцеклітин у Києві з вами.
Водночас через дуже болісну овуляцію (синдром Міттельшмерца) я приймаю комбіновані оральні контрацептиви. Також мені призначено діагностично-лікувальну лапароскопію з метою виявлення та, за потреби, лікування ендометріозу й спайкового процесу.
Підкажіть, будь ласка, що в моїй ситуації доцільніше виконати спочатку: лапароскопію чи забір яйцеклітин?
Також цікавить, якщо я планую стимуляцію та забір яйцеклітин у серпні, чи потрібно вже зараз відміняти протизаплідні препарати, і за який час до початку програми це бажано зробити?
Буду дуже вдячна за Вашу пораду.
З повагою,Ольга Малюченко
Ольга Малюченко
Доброго дня. Для запису на онлайн-роз'яснення, напишіть у віконечко на сайті. Наші оператори контакт-центру підберуть зручний день та час.
Добрый день,
Мне 51, полтора года менопауза, на ГЗТ фемостон Конти. У меня при обследовании узи был обнаружен полип во влагалище. Рекомендовано удаление. Я сейчас нахожусь на Кипре и собираюсь специально приехать на следующей неделе или через неделю в Украину – подскажите пожалуйста, можно ли у Вас будет сразу провести обследование и удаление и будут ли у Вас свободные слоты для записи. Как все правильно организовать? Есть ли онлайн консультация, чтоб все уточнить? Спасибо заранее 🙏🏻🙏🏻
Ірина
Доброго дня. Так, для початку можете записатись на онлайн-роз'яснення, все сплануємо.
Добрий день, ви мені давали направлення на гормони і вказано, що треба здати на 1-5 день. Але я була закордоном і ось завтра 6-ий день. Нічого страшного чи чекати новий цикл?
Вітаю! Хотіла уточнити, чи проводите ви прийоми перед плануванням вагітності — огляд, рекомендації та необхідні обстеження? (Перша вагітність екз у вас, другу хочемо спробувати самі)
Добрий день! Мені 57 років. У мене часто з’являється біль у суглобах в незвичних місцях, наприклад в пальці на одній руці, болить і ниє. Біль з’являється періодично. Дуже важко заснути, буває що взагалі не засинаю до ранку. Безсоння може тривати дві ночі підряд. Прокидаюсь серед ночі. Я приймаю квертин по одній таблетке з ранку і вітамін Д в краплях після сніданку. Приймала хелатний кальцій, нещодавно закінчився. Чи є якійсь препарат від таких станів щоб полегшити життя?
Анна
Доброго дня. Для вирішення даної проблеми раджу записатись на консультацію, можна на онлайн-роз'яснення.
Добрий день, чи можливо записатися на онлайн консультацію до вас ? Питання у мене кожен цикл фолікулярна кіста, мені призначили КОК я планую вагітність, призначили бо не подобається ендометрій для підсадки ембріона і із-за кісти
Марія
Доброго дня. Так, онлайн-роз'яснення можливе. Для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори підберуть зручний час.
Доброго ранку Віталій Юрійович! Я записала доньку до вас на 9 травня на прийом, вона приїде на тиждень видалити поліп. Ми дуже розраховуємо все встигнути за тиждень, якщо черга, чи можна одразу записатися на операцію а не тільки на консультацію? Ми сподіваємося 9 травня одразу аналізи здати. Можливо забронювати час на 12, 13, або 14 травня для операції?
Любов
Доброго дня. Для початку прийдіть на консультацію, далі все сплануємо.
Доброго дня,
В мене термін вагітності 5 тижнів.
В порожнині матки видно тільки плідне яйце.
Вже потрібно ставати на облік і здавати всі аналізи для обстеження ? Чи ще рано і потрібно дочекатись коли буде видно ембріон?
Погорілець Наталія
Доброго дня. Постановка на облік в 10-12 тижнів + повне клініко-лабораторне обстеження. В терміні 7-8 тижнів провести УЗД плоду.
Добрий день. Мені 46, чоловіку 32. Не можу завагітнити. Питання, якщо робити ЕКО, чи обов'язково мужу приїзджати для здачі сперми? Ми х Сумської обл,чоловік не має можливості приїхати в Києв ВЗАГАЛІ. Чи є можливість заморозки її у нас тут? Я можу через знайомих медиків, які мають свої лабораторії запитати.. але чи є сенс запитувати, якщо вас не не влаштує, наприклад.
Марина Смичок
Доброго дня. Ви можете заморозити за вашим місцем проживання біоматеріал чоловіка. Потім чоловік має видати на вас довіреність, зразок надішлемо вам разом з декларацією про прийняття біоматеріалу. А далі ви транспортуєте біоматеріал самостійно. Для початку запишіться на онлайн-роз'яснення.
Вітаю!
Знайшла вас у Threads по допису про ендометріоїдну кисту. Маю схожу проблему.
Підкажіть, будь ласка, чи проводите ви онлайн-консультації з цього питания чи потрібен лише очний прийом? Маю свіже УЗД та висновки від двох лікарів. Але я з Одеси…
Катерина
Доброго дня. Запишіться на онлайн-роз'яснення, обговоримо дане питання.
Доброго дня. Хочу у Вас запитати чи видаляєте ви поліпи і чи лікуєте кісту. На даний час иву у Британії, де мені ве 2-й рік не моуть видалити поліп у матці і встановили кісту на яєчнику, проте ніякого лікування ніхто не призначає. Було запропоновано поставити спіраль мірену і все на цьому. Чи займаєтесь ви такими хворобами, і чи можна було б до вас приїхати на операцію. Дякую.
annapidhaietska@gmail.com
Доброго дня. Для початку - запишіться на онлайн-роз'яснення, маю переглянути заключення, які маєте.
Доброго дня ула у вас в програмі см,хотіла б ще,але було кс 08.08.24. Зараз все в нормі, була у вас в тому році у октябрі на узд,чи можливо зараз піти на програму см?34роки 3+
У меня обнаружили кисту эндометриоидная. Она очень больших размеров, и там есть включение. Мне назначили мрт, биопсию, но не говорят что будут с ней делать. Как её вылечить или тут срочно нужно операция? Есть ли у вас консультация онлайн?
Алина А
Доброго дня. Напишіть у віконечко на сайті, наші оператори контакт центру підберуть зручний день та час для онлайн-роз'яснення.
Вітаю. Планую записатися до Вас на прийом. Як плановий огляд у гінеколога. Також є питання по ненастанню вагітності.
Підкажіть, будь ласка, в який день циклу краще відвідати Вас, щоб ми плавно спланували необхідні аналізи і тд, не чекали наступного циклу. Дякую за відповідь
Ірина
Доброго дня. Можна без прив'язки до циклу, потім дам рекомендації. Записуйтесь.
Доброго вечора, підкажіть будь ласка чи можна буде до вас потрапити на прийом після програми сурогатного материнства? Через 2 місяці після пологів, щоб перевіритись чи все добре.
Доброго дня. Мирослава Михайлівна підкажіть чи плануєте бути в Івано-Франківську бо маю питання щодо консультації і огляду оскільки немає поки розуміння щодо збою критичних днів, якщо ближчим часом не плануєте приїхати то я приїду в Київ, мені дуже рекомендували вас і прошу вашої допомоги
Світлана
Доброго дня. В січні регіональний прийом в Івано-Франківськ не заплановано. Слідкуйте, будь ласка, за нашими соц.мережами, там обов'язково буде інформація.
Вітаю ,чи можна звернутись до вас на очну консультацію по питанню ІЦН (шийка 15-16 мм)навіть після накладання шву вагітність 23 т ,чи берете за консультацію з даною проблемою
Юлія
Доброго дня. Раджу записатись до Усенко А.В, я веду пацієнтів до 12 тижня вагітності.
Добрий день.Дуже хочу записатись до вас на консультацію на 16 листопада.
Анастасія
Доброго дня. Для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори підберуть зручний час для візиту. Зверніть увагу, що в неділю наш медичний центр не працює.
Добрий день! Хотіла запитати, чи можу я записатися до вас на прийом, якщо мені 16 років? Якщо так, то що потрібно мати з собою? Чи обов’язкова присутність дорослого, чи я можу прийти сама і, у разі потреби, просто зателефонувати мамі?
Марія
Доброго дня. Веду прийом пацієнтів з 18 років. Раджу звернутися Вам до дитячого гінеколога.
Доброго дня мені потрібен лікар гінеколог акушер, Я на даний момент вагітна на 26-у тижні вагітності і знаходжуся в Сполучених штатах тут тяжко про щось поговорити що торбує, В мене пропали рухи дитинки вже декілька днів я не відчуваю зверталася в лікарню вони слухали серцебиття дитини і все решта то вони казали що все гаразд серце дитинки б’ється по терміну все добре, Ну в мене всерівно велике переживання чому перестали рухи дитинки рухатися ніяких ознак немає
Інна
Доброго дня. В даному випадку можемо запропонувати онлайн-роз'яснення. Але інформативніше, звісно, це довіритись своєму лікарю та пройти всі обстеження на місці.
Доброго дня.
Будь ласка, підкажіть, чи можлива консультація онлайн так як я перебуваю в Європі зараз через війну. Мене цікавить ЕКЗ. Дякую.
тел +33-745-940-800 Ольга
Ольга
Доброго дня. Так, для запису напишіть у віконечко на сайті, наші оператори підберуть зручний час.
Добрий день! Підкажіть будь ласка,які необхідно здати гормональні аналізи, і в який день циклу( якщо є така потреба) для того, щоб приїхати до вас на консультацію вже з ними. Дякую
Анна
Доброго дня. Бути в любий день циклу . Аналізи АМГ , ттг , пролактин . Здати можна в любий день циклу.
Доброго дня Ірина. Ми з чоловіком мріяли народити дитину, але все відкладали на потім..... а потім війна і мій коханий чоловік пішов захищати нашу землю,... у квітні рашисти вбили мого коханого чоловіка і мене разом з ним.... пройшло три роки я і досі не можу це прийняти, але розумію , якщо забрали мою кохану людину , то я маю дати життя нашій мрії- дитині ! Нажаль, я не маю вже менструації 8 років і мабуть вже за пізно, але надія не покидає мене...
Ельміра Алєскєрова
Доброго дня. Запишіться для початку на онлайн-роз'яснення, обговоримо все детально.
Доброго дня! Є таке питання з приводу того,як підібрати протизачаточні таблетки.
Анастасія
Доброго дня. Раджу прийти на прийом до акушера-гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу, здати коагулограму, ліпідограму. І далі лікар призначить препарат.
Доброго дня ,я хочу до вас звернутися за порадою з лікуванням не прохідна маткова труба я раніше в вас робила знімок скільки приблизно потрібно часу на цю процедуру і коштів?
Альона
Доброго дня. Раджу записатись на онлайн-роз'яснення, де обговоримо всі деталі процедури та підготовки до неї.
Доброго дня! Підкажіть будь ласка якщо коротко в 2х словах
То у лютому виявили кісту вона була дуже маленька, думали що сама пройде в травні почала приймати таблетки і свічки щоб вона далі не росла, але сьогодні виявилося на узі що вона стало більшою близко 9 мм це однозначно потрібно вже робити операцію, тільки так вірно?
Світлана
Доброго дня. Потрібен огляд , треба розуміти яка кіста , які саме ліки приймали? Операція - це дуже радіальний метод і важливо враховувати багато факторів
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.