пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

8503
Задать вопрос врачу
ЭКО
Я можу вибрати лікаря?
Марина
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
Вагітність
Я вагітна. Хочу отримати онлайн консультацію.
Ірина
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
Виділення після сексу
Таке питання, в мене був з моїм хлопцем інтимний зв'язок захищений і він каже що навіть не кінчив але після сексу з мене вийшла прозора і трохи з білою рідина, що це таке, і як це зрозуміти??
Єлизавета
Читать Ответ
не указано
Чи є шанси стати батьком , якщо при спермограмі не виявлено сперматозоїдів
Віта
Кипоть Владислав Романович
Читать Ответ
Вором по эко
Добрый вечер, мне 43 года интересует эко, как попасть на консультацию. Много ли онлайн и какие анализы нужны для для первой консультации.
Светлана
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
не указано
Доброго дня Підкажіть, якщо я планую почати програми ДО (ваша клініка знайде донора для мене) та я сама знайшла донора сперми, як це відбувається?
Арина
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Консультация онлайн
Добрый день. Моего мужа направили к вам на консультацию по поводу спермограммы, но ваша клиника очень далеко находится. Есть ли возможность получить консультацию онлайн?
Анна
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Початок лікування
Доброго дня! Хочемо з чоловіком потрапити до вас на консультацію та подальше лікування (за необхідності). Чи потрібно (рекомендовано) на перший прийом мати з собою якісь результати аналізів чи обстежень? Ми з Хмельницького. Наші друзі щасливі батьки чудового хлопчика завдяки Вам :)
Оксана
Микитюк Александр Владимирович
Читать Ответ
Выделения
Во время полового акта режущая боль, после, зуд и странные густые белые выделения без запаха
Анатолий
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
ЕКО
Доброго дня,мені 36 років, маю доньку 6 років,яку чекали достатньо довго,хочемо з чоловіком ще дітей,але вже декілька років як не виходить,хочемо зробити ЕКО,але проблема в тому,що я з донькою зараз за кордоном і через бюрократичні проблеми не можу на довго лишати країну,не можу приїхати на кілька місяців.Чи можливо цей процес якось спланувати, підготуватись заздалегідь? Дякую
Христина
Читать Ответ
Узд вагітності
Чи робите ви УЗД щоб дізнатись про вагітність і вартість
Ольга
Константинова Елена Михайловна
Читать Ответ
Уточнення інформації
Доброго дня. Планую приїхати до вас найближчим часом на консультацію з іншого міста. Суть проблеми - дві операції по видаленню кісти жовтого тіла на яічнику. Резекція 1/3 правого яічника. Як результат приймаю багато років гормональні. Суть питання - як правильно підготуватись до консультації ? Зараз пʼю гормональні і чи буде щось зрозуміло на фоні прийому чи приїхати на консультацію потрібно не приймаючи кок? Завчасно дякую за відповідь?
Ольга
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
Что входит в программу Родюча
Добрий вечір!підкажіть що входить до программы родюча ,за цену 59 тыс.
Елена
Читать Ответ
Різка біль
Можна до Вас на прийом , ріже внизу живота і виділення
Яна
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Записатись до гінеколога
Доброго дня! Хочу записатись на консультацію та узі до лікаря гінеколога Адвена Вікторія Вікторівна. Чи є віконця на цьому тижні?
Тетяна
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Друге еко
Доброго дня, у вас робила еко, результат моя донечка ❤️. Хочу вдруге стати мамою(ембріони зберігаються), це по програмі екз чи ні? Як бути,
Татьяна Аколова
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
ЕКЗ, пологи
Добрий день ,Ольга Володимирівна!Скажіть будьласка , після ЕКЗ завжди подбать кесарів розтин, чи тільки якщо є показання, а саме ЕКЗ не є показанням для керарево розтину. Та чи є загнутий копчик на 90 градусів показання до кесарева? Я втратила номер Асистенки вашої, чи могли б ви мені надати його знов? Дякую !☺️
Ганна
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
не указано
Добрый вечер. Скажите пожалуйста а надо и можно ли при беременности 18 недель сдавать рідинну цитологію Пап тест E-prep plus?При условии что беременность протекает хорошо и нет жалоб
Ольга
Григорьева Марьяна Игоревна
Читать Ответ
Екз
Чи можливо завагітніти в віці 46 років програмою єко
Олена
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Видалення комків Біша
Доброго дня, скажіть будь ласка ціну на видалення комків Біша (включаючи анестезію та інші витрати) Дякую!
Валентина
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Еко
Доброго дня, хочу запитати при повторному еко , які потрібно здати аналізи (еко у Котлик В. В.2019 ісміко-цервікал,недостатність), чи можна перечень цих аналізів
Оксана
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Чоловіче безпліддя
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів) 4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Наталія
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Чоловіче безпліддя
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів) 4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Наталія
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Мамолог
Вітаю. Скільки коштує у вас консультація мамолога? З можливістю зробити УЗД молочних залоз. Маю дискомфортний біль, цікавить питання обстеження
Слава
Читать Ответ
Хотела бы сделать ЭКО
Здравствуйте мне 46 лет ,я хотела бы обрести материнство в вашей клинике Так как мне вас рекомендовали как я могу с вами связаться и если у меня шансы
Ирина
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
ЕКО
Доброго дня, були на консультіції у Котлика В.В. він переглянув наші аналізи, які у нас були, та відправив до іншого репродуктолога, сказав що він замається саме БЕЗПЛІДДЯМ, а нам треба "краще старатись". За рекомендацією іншого репродуктолога чоловік здав знову не тільки спермограму, а й Hba - тест, результат якого був менше 80% (30%), нам сказали що подальше планування вагітності тільки ЕКО, ми були згідні тому що хочемо вже скоріше стати батьками, але перед цим чоловіку треба було піти до лікаря уролога-андролога щоб він оглянув чоловіка. Ми знали, що у чоловіка є варікоцелє (до цього їздили по інших лікарях), але не хотіли його трогать (тому що читали про нього що одним допомає операція, а іншим - ні). Лікар все рівно настаює на операції, але перед цим потрібно зробити "на всяк випадок" кріоконсервацію:) , ми вже згідні на все, але все рівно трішки страшно, тому що по мимо варікоцелє у чоловіка є ще кіста невеличка і лікар не знає що саме знижує показник Hba-тесту варікоцелє чи кіста, тому він хоче чирізать і те і те і пояснює, що кріоконсервація потрібна для того щоб "а вдруг я щось задіну". Хотіла б почути думку ще інших лікарів-репродуктологів. Що робити в даній ситуації? Лікар уролог - андролог стверджує, що для ЕКО Hba- тест всерівно повинен бути 50% як мінімум, а в іншому випадку ЕКО буде невдалим.
Анонім
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
кров'янисті виділення місяць
мені 21 , місячних немає , статевого життя не було , діагноз мале виділення фуллікул, матка мала за розмірами. Місячних немає зовсім , останнім два місяці було щось але вони були 7 днів і все( дуже мало , просто мазалось ) зараз вже місяць кров'янисті виділення потроху постійно , може один день немає , потім знову, відчуваю себе набрякшою , и відчуваю инколи якесь тяжіння в низу живота , але це не біль , просто инколи неприємно. Питання в тому що це нормально при такому діагнозі, чи слід звернутись до спеціаліста ?
Анастасия
Григорьева Марьяна Игоревна
Читать Ответ
терміни виконання
скільки часу виконується аналіз -Визначення мікробіома урогенітального тракту у жінок методом секвенування нового покоління (NGS)
Оля
Бабенко Оксана Михайловна
Читать Ответ
Нет эякуляции у мужчины
Добрый день, такой вопрос : проблема у мужчины очень редкие оргазмы и плохая морфология нормальных форм сперматозоидов меньше 4%. Планируем зачатие.... мне 42 мужчине 51 У вас отделение занимается лечением подобных проблем, или это не Ваша специализация?
Анна Степанова
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Запись на консультацию
Напишите пожалуйста контактный номер Вашей клиники , на котором есть любой месенджер (Вайбер, Вотсап, Телеграмм) , чтобы было удобно связаться с Вами из за границы. На Ваш номер 0-800-208-944 дозвониться не могу
Наталья
Вербицкая Наталия Ярославовна
Читать Ответ
Ведення вагітності
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи ведете ви вагітність?
Мілана
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Вагітність
В мене признали полікістоз..не виходить завагітніти
Ольга
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Ведення вагітності
Добрий день! Підкажіть будь ласка, скільки буде коштувати у Вас ведення вагітності ? Дякую!
Юлія
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
не указано
Є направлення до ревматолога.Дитина 10 років знаходиться 2 місяці в лікарні досі без діагнозу.У Вас запис чи можна приїздить одразу?
Юрій
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Планування вагітності
Добрий день , планую вагітність, з початком циклу маю приймати Летрозол . В барі підсипали наркотичну речовину. Дуже хвилююся що це може вплинути на подальший перебіг вагітності
Марина
Григорьева Марьяна Игоревна
Читать Ответ
Online
Доброго дня Чи можна у Вас отримати онлайн консультацію?
Oksana
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
ЕКЗ
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Тетяна
Маслий Юлия Владимировна
Читать Ответ
Скажите у вас есть такие проце
У вас есть услуга интимный пилинг или лазерная шлифовка, У вас есть процедура биоривитализация и биорипорация интимной зоны
Григорий
Читать Ответ
Як вилікувати хрон. ендометрит
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Соломія
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
ЕКЗ
Чи можливе безкоштовне ЕКЗ в вашій клініці???
Юлія
Микитюк Александр Владимирович
Читать Ответ
Первинний прийом
Як потрібно підготуватись до першого прийому гінеколога?
Ілона
Читать Ответ
АФП
Доброго дня у мене син,йому 1 місяць і 15 днів ,здали аналіз крові ,на Альфафетопротеїн ,в результаті аналізу цифра (2661),але пише що у дітей від 1 місяця норма 28.
Олег
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
Не наступает беременность на
Не получается забеременеть,на фоне эндометриоидных кист .не поддаются лечению после удаления первоначальной эндометриодной кисты .можете ли вы помочь в Данной проблеме?
Анна
Сарбей Евгения Игоревна
Читать Ответ
Профілактика прееклампсії
Доброго дня! Маю вагітність 14 тижнів. На УЗД в заключенні написали, що «підвищений ризик до прееклампсії». Лікар, що робила узд радить чим пошвидше почати приймати аспірин, а лікар гінеколог (в якого стою на обліку) сказав, що ніякого аспірину не потрібно. Як бути в цій ситуації? Цікавить ваша думка. * маю гіпотиреоз та низьку плацентацію
Віолетта
Читать Ответ
Ехогістеросальпінгоскопія
Доброго дня підкажіть будь ласка скільки коштує процедура Ехогістеросальпінгоскопії
Ангеліна Оленіч
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205