Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Таке питання, в мене був з моїм хлопцем інтимний зв'язок захищений і він каже що навіть не кінчив але після сексу з мене вийшла прозора і трохи з білою рідина, що це таке, і як це зрозуміти??
Добрый день. Моего мужа направили к вам на консультацию по поводу спермограммы, но ваша клиника очень далеко находится. Есть ли возможность получить консультацию онлайн?
Доброго дня!
Хочемо з чоловіком потрапити до вас на консультацію та подальше лікування (за необхідності).
Чи потрібно (рекомендовано) на перший прийом мати з собою якісь результати аналізів чи обстежень?
Ми з Хмельницького. Наші друзі щасливі батьки чудового хлопчика завдяки Вам :)
Доброго дня,мені 36 років, маю доньку 6 років,яку чекали достатньо довго,хочемо з чоловіком ще дітей,але вже декілька років як не виходить,хочемо зробити ЕКО,але проблема в тому,що я з донькою зараз за кордоном і через бюрократичні проблеми не можу на довго лишати країну,не можу приїхати на кілька місяців.Чи можливо цей процес якось спланувати, підготуватись заздалегідь? Дякую
Доброго дня. Планую приїхати до вас найближчим часом на консультацію з іншого міста. Суть проблеми - дві операції по видаленню кісти жовтого тіла на яічнику. Резекція 1/3 правого яічника. Як результат приймаю багато років гормональні. Суть питання - як правильно підготуватись до консультації ? Зараз пʼю гормональні і чи буде щось зрозуміло на фоні прийому чи приїхати на консультацію потрібно не приймаючи кок? Завчасно дякую за відповідь?
Добрий день ,Ольга Володимирівна!Скажіть будьласка , після ЕКЗ завжди подбать кесарів розтин, чи тільки якщо є показання, а саме ЕКЗ не є показанням для керарево розтину. Та чи є загнутий копчик на 90 градусів показання до кесарева? Я втратила номер Асистенки вашої, чи могли б ви мені надати його знов? Дякую !☺️
Добрый вечер. Скажите пожалуйста а надо и можно ли при беременности 18 недель сдавать рідинну цитологію Пап тест E-prep plus?При условии что беременность протекает хорошо и нет жалоб
Доброго дня, хочу запитати при повторному еко , які потрібно здати аналізи (еко у Котлик В. В.2019 ісміко-цервікал,недостатність), чи можна перечень цих аналізів
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів)
4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів)
4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Доброго дня, були на консультіції у Котлика В.В. він переглянув наші аналізи, які у нас були, та відправив до іншого репродуктолога, сказав що він замається саме БЕЗПЛІДДЯМ, а нам треба "краще старатись". За рекомендацією іншого репродуктолога чоловік здав знову не тільки спермограму, а й Hba - тест, результат якого був менше 80% (30%), нам сказали що подальше планування вагітності тільки ЕКО, ми були згідні тому що хочемо вже скоріше стати батьками, але перед цим чоловіку треба було піти до лікаря уролога-андролога щоб він оглянув чоловіка. Ми знали, що у чоловіка є варікоцелє (до цього їздили по інших лікарях), але не хотіли його трогать (тому що читали про нього що одним допомає операція, а іншим - ні). Лікар все рівно настаює на операції, але перед цим потрібно зробити "на всяк випадок" кріоконсервацію:) , ми вже згідні на все, але все рівно трішки страшно, тому що по мимо варікоцелє у чоловіка є ще кіста невеличка і лікар не знає що саме знижує показник Hba-тесту варікоцелє чи кіста, тому він хоче чирізать і те і те і пояснює, що кріоконсервація потрібна для того щоб "а вдруг я щось задіну". Хотіла б почути думку ще інших лікарів-репродуктологів. Що робити в даній ситуації? Лікар уролог - андролог стверджує, що для ЕКО Hba- тест всерівно повинен бути 50% як мінімум, а в іншому випадку ЕКО буде невдалим.
мені 21 , місячних немає , статевого життя не було , діагноз мале виділення фуллікул, матка мала за розмірами.
Місячних немає зовсім , останнім два місяці було щось але вони були 7 днів і все( дуже мало , просто мазалось ) зараз вже місяць кров'янисті виділення потроху постійно , може один день немає , потім знову, відчуваю себе набрякшою , и відчуваю инколи якесь тяжіння в низу живота , але це не біль , просто инколи неприємно.
Питання в тому що це нормально при такому діагнозі, чи слід звернутись до спеціаліста ?
Добрый день, такой вопрос : проблема у мужчины очень редкие оргазмы и плохая морфология нормальных форм сперматозоидов меньше 4%.
Планируем зачатие.... мне 42 мужчине 51
У вас отделение занимается лечением подобных проблем, или это не Ваша специализация?
Напишите пожалуйста контактный номер Вашей клиники , на котором есть любой месенджер (Вайбер, Вотсап, Телеграмм) , чтобы было удобно связаться с Вами из за границы. На Ваш номер 0-800-208-944 дозвониться не могу
Добрий день , планую вагітність, з початком циклу маю приймати Летрозол . В барі підсипали наркотичну речовину.
Дуже хвилююся що це може вплинути на подальший перебіг вагітності
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Доброго дня у мене син,йому 1 місяць і 15 днів ,здали аналіз крові ,на Альфафетопротеїн ,в результаті аналізу цифра (2661),але пише що у дітей від 1 місяця норма 28.
Не получается забеременеть,на фоне эндометриоидных кист .не поддаются лечению после удаления первоначальной эндометриодной кисты .можете ли вы помочь в Данной проблеме?
Доброго дня! Маю вагітність 14 тижнів. На УЗД в заключенні написали, що «підвищений ризик до прееклампсії». Лікар, що робила узд радить чим пошвидше почати приймати аспірин, а лікар гінеколог (в якого стою на обліку) сказав, що ніякого аспірину не потрібно. Як бути в цій ситуації? Цікавить ваша думка.
* маю гіпотиреоз та низьку плацентацію
Таке питання, в мене був з моїм хлопцем інтимний зв'язок захищений і він каже що навіть не кінчив але після сексу з мене вийшла прозора і трохи з білою рідина, що це таке, і як це зрозуміти??
Єлизавета
Добрий день, запишіться на огляд та консультацію лікаря щоб знайти відповіді на ваші запитання.
Добрый день. Моего мужа направили к вам на консультацию по поводу спермограммы, но ваша клиника очень далеко находится. Есть ли возможность получить консультацию онлайн?
Анна
Добрий день, так ми консультуємо онлайн. Чекаємо вас на візит.
Доброго дня!
Хочемо з чоловіком потрапити до вас на консультацію та подальше лікування (за необхідності).
Чи потрібно (рекомендовано) на перший прийом мати з собою якісь результати аналізів чи обстежень?
Ми з Хмельницького. Наші друзі щасливі батьки чудового хлопчика завдяки Вам :)
Оксана
Добрий день, якщо ви до цього робили дослідження беріть їх. А так під час візиту ми індивідувально розплануємо враховуючи ваш вік та анамнез, також в нас є онлайн консультація під час якої ми зможемо все розпланувати.
Доброго дня,мені 36 років, маю доньку 6 років,яку чекали достатньо довго,хочемо з чоловіком ще дітей,але вже декілька років як не виходить,хочемо зробити ЕКО,але проблема в тому,що я з донькою зараз за кордоном і через бюрократичні проблеми не можу на довго лишати країну,не можу приїхати на кілька місяців.Чи можливо цей процес якось спланувати, підготуватись заздалегідь? Дякую
Христина
Добрий день, звісно все можна спланувати заздалегіть. Запишіться на онлайн візит.
Доброго дня. Планую приїхати до вас найближчим часом на консультацію з іншого міста. Суть проблеми - дві операції по видаленню кісти жовтого тіла на яічнику. Резекція 1/3 правого яічника. Як результат приймаю багато років гормональні. Суть питання - як правильно підготуватись до консультації ? Зараз пʼю гормональні і чи буде щось зрозуміло на фоні прийому чи приїхати на консультацію потрібно не приймаючи кок? Завчасно дякую за відповідь?
Ольга
Доброго дня, розпочніть з онлайн візиту, сплануємо ваш візит та підготуємо вас.
Добрий день ,Ольга Володимирівна!Скажіть будьласка , після ЕКЗ завжди подбать кесарів розтин, чи тільки якщо є показання, а саме ЕКЗ не є показанням для керарево розтину. Та чи є загнутий копчик на 90 градусів показання до кесарева? Я втратила номер Асистенки вашої, чи могли б ви мені надати його знов? Дякую !☺️
Ганна
Добрий день, ЕКЗ не є показом до кесеревого розтину(КР), якщо тільки є акушерські покази до КР. Загнутий копчик на 90 градусів. може бути показом до КР.
Добрый вечер. Скажите пожалуйста а надо и можно ли при беременности 18 недель сдавать рідинну цитологію Пап тест E-prep plus?При условии что беременность протекает хорошо и нет жалоб
Ольга
Доброго дня,під час вагітності набирається пап тест обов’язково. Незалежно від того,як перебігає вагітність.
Доброго дня, хочу запитати при повторному еко , які потрібно здати аналізи (еко у Котлик В. В.2019 ісміко-цервікал,недостатність), чи можна перечень цих аналізів
Оксана
Добрий день, є стандартні аналізи перед ЕКЗ згідно протоколу, але краще розпочати з консультації щоб все визначити в індивідуальному випадку.
https://mdclinics.com.ua/ua/enc/encyclopedia2/
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів)
4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів)
4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Наталія
Добрий день, розпочніть з консультації у лікаря уролога. Чекаємо вас на консультаціїю.
Доброго дня, були на консультіції у Котлика В.В. він переглянув наші аналізи, які у нас були, та відправив до іншого репродуктолога, сказав що він замається саме БЕЗПЛІДДЯМ, а нам треба "краще старатись". За рекомендацією іншого репродуктолога чоловік здав знову не тільки спермограму, а й Hba - тест, результат якого був менше 80% (30%), нам сказали що подальше планування вагітності тільки ЕКО, ми були згідні тому що хочемо вже скоріше стати батьками, але перед цим чоловіку треба було піти до лікаря уролога-андролога щоб він оглянув чоловіка. Ми знали, що у чоловіка є варікоцелє (до цього їздили по інших лікарях), але не хотіли його трогать (тому що читали про нього що одним допомає операція, а іншим - ні). Лікар все рівно настаює на операції, але перед цим потрібно зробити "на всяк випадок" кріоконсервацію:) , ми вже згідні на все, але все рівно трішки страшно, тому що по мимо варікоцелє у чоловіка є ще кіста невеличка і лікар не знає що саме знижує показник Hba-тесту варікоцелє чи кіста, тому він хоче чирізать і те і те і пояснює, що кріоконсервація потрібна для того щоб "а вдруг я щось задіну". Хотіла б почути думку ще інших лікарів-репродуктологів. Що робити в даній ситуації? Лікар уролог - андролог стверджує, що для ЕКО Hba- тест всерівно повинен бути 50% як мінімум, а в іншому випадку ЕКО буде невдалим.
Анонім
Добрий день, чекаємо на консультацію й будемо розбиратись.
мені 21 , місячних немає , статевого життя не було , діагноз мале виділення фуллікул, матка мала за розмірами.
Місячних немає зовсім , останнім два місяці було щось але вони були 7 днів і все( дуже мало , просто мазалось ) зараз вже місяць кров'янисті виділення потроху постійно , може один день немає , потім знову, відчуваю себе набрякшою , и відчуваю инколи якесь тяжіння в низу живота , але це не біль , просто инколи неприємно.
Питання в тому що це нормально при такому діагнозі, чи слід звернутись до спеціаліста ?
Анастасия
Доброго дня,обов’язково потрібно звернутись до гінеколога-ендокринолога,зробити УЗД омт ,це не є нормою кровити місяць!
Добрый день, такой вопрос : проблема у мужчины очень редкие оргазмы и плохая морфология нормальных форм сперматозоидов меньше 4%.
Планируем зачатие.... мне 42 мужчине 51
У вас отделение занимается лечением подобных проблем, или это не Ваша специализация?
Напишите пожалуйста контактный номер Вашей клиники , на котором есть любой месенджер (Вайбер, Вотсап, Телеграмм) , чтобы было удобно связаться с Вами из за границы. На Ваш номер 0-800-208-944 дозвониться не могу
Наталья
Добрий день, на сайті є можливість спілкування через бот. Напишіть нам в телеграм @mdclinics_bot
Добрий день!
Підкажіть будь ласка, скільки буде коштувати у Вас ведення вагітності ?
Дякую!
Юлія
Добрий день, ведення вагітності залежить від терміну та одноплідна вагітність чи ні. Більше програм ви можете знайти за посиланням. Також при умові заключення договору на ведення вагітності перша консультація за 1гривню.https://mdclinics.com.ua/ua/share/pry-umovi-dohovoru-konsultatsiya-hinekoloha-za-1-hrn/
Добрий день , планую вагітність, з початком циклу маю приймати Летрозол . В барі підсипали наркотичну речовину.
Дуже хвилююся що це може вплинути на подальший перебіг вагітності
Марина
Доброго дня,в такому випадку краще зачекати з прийомом летразолу 3 місяці.
На даний момент поприймати вітамінні комплекси для планування вагітності.
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Тетяна
Все залежить від якості цих 15 клітин, якщо вони всі були зрілі, тоді 1 бластоциста, це не норма. Але нажаль так буває.при повторній стимуляції може бути завіси інакше. В нормі ми повинні отримати приблизно 40-50% бластоцист (ембріонів)
Навіть якщо отримали всього 1 ембріон, але він гарної якості, а ще якщо він генетично обстежений, тоді шанси дуже гарні
У вас есть услуга интимный пилинг или лазерная шлифовка, У вас есть процедура биоривитализация и биорипорация интимной зоны
Григорий
Так, в нас є лазерна шліфована. Біоревіталізаціі немає. Перший візит краще планувати після місячних і до 7 го дня до. Також до кінця місяця є знижка на лазерне лікування. Чекаємо на вас.
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Соломія
Якщо CD 138 норма , не причина в ендометриті . Думаю
Причина СПКЯ - при ньому дещо гірша якість яйцеклітин та ембріонів відповідно . Через це не імплантуються . Треба ЕКЗ щоб відібрати кращі ембріони і завагітніти ! Успіху
Як потрібно підготуватись до першого прийому гінеколога?
Ілона
Добрий день, дякую за запитання. Необхідно згадати та записати останній день останніх місячних, коли почались місячні, їх характер. Та обовязково гарний настрій, все інше в нас є). Чекаємо на вас.
Доброго дня у мене син,йому 1 місяць і 15 днів ,здали аналіз крові ,на Альфафетопротеїн ,в результаті аналізу цифра (2661),але пише що у дітей від 1 місяця норма 28.
Олег
Добрий день, зверніться до лікаря педіатра. Ми не консультуємо дітей.
Не получается забеременеть,на фоне эндометриоидных кист .не поддаются лечению после удаления первоначальной эндометриодной кисты .можете ли вы помочь в Данной проблеме?
Анна
Нажаль, після хірургічного видалення ендометріоїдних кіст ви не позбавляєтесь цього діагнозу та дуже часто можливи рецидиви. Кожне оперативне втручання на яєчниках пагубно впливає на оваріальний резерв,
який небхідний для настання вагітності. Тому. пацієнткам з репродуктивними планами та хірургічними втручаннями на яєчниках в анамнезі, рекомендовано не гаяти час та звернутися до лікаря репродуктолога. Він , враховуючи ваш вік, оваріальний резерв(кількість антральних фолікулів, АМГ),наявність інших чинників що можуть приводити до безпліддя(чоловічий фактор, прохідність маткових труб, ендокринні порушення,стан ендометрію та матки) зможе оцінити Ваші шанси на здатність самостійно завагітніти або допоможе обрати необхідний метод допоміжних репродуктивних технологій.
Доброго дня! Маю вагітність 14 тижнів. На УЗД в заключенні написали, що «підвищений ризик до прееклампсії». Лікар, що робила узд радить чим пошвидше почати приймати аспірин, а лікар гінеколог (в якого стою на обліку) сказав, що ніякого аспірину не потрібно. Як бути в цій ситуації? Цікавить ваша думка.
* маю гіпотиреоз та низьку плацентацію
Віолетта
Згідно протоколам МОЗ, аспірин в дозі 75 мг призначається до 16 тижнів вагітності з профілактичною метою ускладнень в III триместрі вагітності.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.