пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

303
Задать вопрос врачу
Консультація
Добрий день. Не вдається завагітніти. Було два УЗД , на першому виявили поліп, через 1 цикл зробила друге УЗД , поліпа не виявлено. Ще поставили діагноз - аденоміноз. Жіночі гормони ПРГ, ФСГ, ЛГ, Естрадіол, Тестостерону, ПРЛ, Прогестерон, ДГЕА в нормі. Гінеколог сказав звертатися до репродуктолога. Що потрібно для консультації, яка ціна та на коли можна записатися. Дякую
Інна
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Хочу змінити лікаря
Доброго дня. Я Прищепова Інна . Я пацієнт в вашій лікарні, наразі мій лікар ВОРОБЕЙ-ВИХІВСЬКА ВІРА МИКОЛАЇВНА. Я хочу змінити свого лікаря на вас. В зв’язку з тим що мій лікар йде у відпустку в липні. Я Планую на липень місяць перенос. Якщо ви не плануєте відпустку в липні місяці, тоді я хочу записатися до вас на онлайн консультацію, тому що наразі я проживаю за кордоном.
Інна
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Чи потрібно брати з собою аналізи на прийом і які саме?
Вітаю, не можу завагітніти понад 2 роки, потрібен репродуктолог. Чи потрібно брати з собою аналізи ?
Ліана
Сендзюк Наталия Евгеньевна
Читать Ответ
Сімейне обстеження
Вітаю , чоловік військовий і немає нажаль можливості приїхати +аналізи.Чи можливо щоб ви назначили всі потрібні аналізи йому і мені ,і ми з аналізами приїхали до вас на консультацію та огляд?
Наталія
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
ЕКЗ
Доброго дня! Чи проводите ви ЕКЗ по державній програмі він НСЗУ?
Людмила
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Діагностична відеолапароскопія
Вітаю. 3 роки з чоловіком намагаємося завагітніти. Аналізи, спермограма - все в нормі. Проходила курс гідротубазії на стаціонарному лікуванні, прохідність труб на початку курсу: ліва частково прохідна під тиском, права прохідна. в кінці курску в діагнозі пишуть прохідність. Я з міста Черкаси проходила обстеження у Кріт Світлани Василівни, зараз у Пікуль Марії Юліанівні, ніхто нічого не бачить. Направляють на лапароскопію в гінікологічне відділення нашого міста. Хотіла дізнатися можливо краще потрапити до Вас на цю процедуру, дуже рекомендували Вас, оскільки знайома проходила у Вас лікування по подібному питанню. Можливо рівень обстеження в Вашій клініці більш точніший, бо після лапороскопії...будуть все одно на Київ направляти
Олена Молчанова
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Екз
Добрий день, потрібна ваша онлайн консультація з приводу безпліддя та Екз.
Ірина
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
Нерегулярні місячні
Добрий день,які аналізи на гормони потрібно здати,щоб визначити,чому збій у менструації, цикл від 37 до 45 днів,і при цьому не вдається завагітніти?
Тетяна
Маслий Юлия Владимировна
Читать Ответ
Аналізи
Доброго дня) Я записана на первинну консультацію 30.01.2025 на 12:00 стосовно ЕКО. Підскажіть будь ласка стосовно переліку сдачі аналізів як для мене (конкретно аналіз та дні циклу) так і для чоловіка. Дякую
Карина
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Онлайн консультація
Доброго дня! Чи можна до Вас на онлайн консультацію?
Інна
Григорьева Марьяна Игоревна
Читать Ответ
ЕКО запліднення
Добрий день. Цікавить програма ЕКО запліднення, скільки необхідно часу на аналізи та обстеження. Вартість та інші деталі
Тетяна Мельник
Грицько Марта Игоревна
Читать Ответ
Безпліддя
Добрий день. Цікавить тема сурогатного материнства. Приблизно 5р. тому були на консультації у Вас на лівому березі. Чи можливо провести онлайн консультацію? Зараз не в Україні.
Валентина
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Хочу завагітніти але маю дуже багато нюансів
Доброго дня! Я Валентина 36 років, хочу дитинку але маю проблеми по гінекології! Мені Вас порекомендували! Розглядаю єко. Дякую за зворотній звʼязок!
Валентина
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
Стимуляція айцеклітин при АМГ 0.31
Добрий день.Бачила Ваші відео ,де ви казали ,що при амг менше 0,5 стимуляція не проводиться .У мене амг 0,31 , у кожному яєчнику по 3 антральних фолікула ,лікар сказала ,(що не все так погано по узі ,як показав аналіз ),і що можна проводити стимуляцію і побічних ефектів не має ..Задаю вам питання ,так я хочу дізнатись ще одну незалежну думку .Щиро дякую наперед .
Жанна
Сендзюк Наталия Евгеньевна
Читать Ответ
Недостача ооцитів
Добрий день. Робила аналіз на ооцити і у мене їх замало. Скажіть якщо ми хочемо стати батьками чи можливо якось завагітніти?бо нам сказали що потрібно робити еко
Євгенія
Сарбей Евгения Игоревна
Читать Ответ
Лікування безпліддя
Добрий день! Я вже майже рік лікуюся від безпліддя. Мій лікар уролог порадив мені звернутися у ваш медичний центр до лікаря з вузькою спеціальністю. Я сам з Полтавської області. Питання. Чи можу я отримати консультацію онлайн і відправити вам результати своїх аналізів з лікуванням щоб визначитися з подальшими кроками лікування?
В'ячеслав
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Низький прогестерон
Добрий день. 1 вагітність все добре,друга завмерла на 6 тижні.зараз плануємо вагітність і не получається. вимірюю базальну температуру і виявила що в другій фазі циклу низький прогестерон.по назначенню лікаря приймаю дуфастон але темп всерівно коливається 36,6-36,8. Якщо записуватись до вас на прийом то потрібно мати аналіз на прогестерон? коли його здавати ?і чиможна його здавати якшо я приймаю дуфастон чи вже краще в наступному циклі? дякую
Настя
Клысь Алиса Сергеевна
Читать Ответ
Консультації онлайн
Доброго дня! Чи консультуєте ви онлайн? І яка ціна ?
Інна
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
лікуванню безпліддя
Добрый день Ирина Ярославовна. Скажите пожалуйста, вы даете онлайн консультации?
Лена
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Питання по лікуванню безпліддя
Підкажіть будь ласка, малий відсоток активних сперматозоїдів, який курс лікування потрібен?
Конститянтин
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
ЕКЗ
Доброго дня. Мій АМГ 0.48 чи можливе проведення ЕКЗ без використання донорських яйцеклітин. І чи можна використати державну програму ЕКЗ
Наталья
Сарбей Евгения Игоревна
Читать Ответ
ПГД
Доброго цікавить питання, щодо ПГД. Якщо я вступлю в програму ЕКЗ( платну), то аналіз ПГД ембріону може назначити лікар лиш за наявності якихось певних показань? Чи це може відбутись і просто, суто за нашим бажанням , бо цікавить саме чи будуть якісь генетичні порушення і також цікавить стать ембріону.
Ольга
Клысь Алиса Сергеевна
Читать Ответ
АМГ
В який день циклу здавати амг Антимюллерів гормон
Надя
Грицько Марта Игоревна
Читать Ответ
Онлайн консультація по результатам смар тест, спермограми, і репродуктивної системи
Доброго дня! Хотіли б онлайн консультацію по репродуктивній системі
Микола Миколайович Білецький
Кипоть Владислав Романович
Читать Ответ
перший візит стосовно репродуктології
Доброго дня, Мирославо Михайлівно! Мені вас рекомендовала ендокринолог Севумян Каріне Юріївна. Я хотіла би записатися на консультацію щодо наших з партнером опцій щодо вагітності (в мене повторна кіста і підозри на видалення яєчника, а також в декілька разів повишений пролактин). Хотіла запитати, чи треба на первинну консультацію приходити парою чи однієї моєї присутності буде достатньо. Чи треба здавати нам з чоловіком якісь аналізи первинно, щоб зробити процес більш ефективним, так як мій час в Києві обмежений. Дуже дякую!
Наталія Кіяшко
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
Бесплодие, программа эко
Возможно ли провести 1ю консультацию онлайн с оценкой анамнеза, свежих анализов для обсуждения и уточнения подходящей программы эко?
Марина Фролова
Клысь Алиса Сергеевна
Читать Ответ
ЕКЗ
Мені 52 роки. Я хочу дитини. Чи можете Ви за мене взятись? Я була в 2 клініках. Відмовили
Галина
Каверина Виктория Алексеевна
Читать Ответ
не указано
Мне 44. Я меня есть двое детей. Я хочу ещё ребенка. Пробовала естественным путем в течение года три беременности и выкидыш на 6-7 неделе и 2 аборта в мои 44года. Это значит что я не могу иметь детей или шансы ещё есть?
Дарья Бардадым
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Завмерла вагітність
Після завмирання вагітності на 17-й неділі , є висновки по розтину аботованого матеріалу, висновок «можливий тромбоз». Є аналізи по тромбофілі, хочу отримати консультацію по результатах.
Оксана
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Безпліддя
Доброго вечора 11 років не можу завагітніти Після невдалого еко поставили діагноз хронічний ендоометрит Є у мене шанси?
Ірина
Трощенко Анна Витальевна
Читать Ответ
ЕКЗ
Доброго дня! Цікавить питання чи маємо ми право змінити лікаря, з яким заключили договір по ЕКЗ? Обслуговуємось в клініці на Макіївській. Наталія nbudovaya@gmail.com
Наталія
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
Стосовно консультації
Доброго дня, Володимир Володимирович. Мене звати Ганна. У нас з чоловіком немає діток. У чоловіка діагнозтували азооспермію. Ми робили 2 рази біопсію, в результаті виявилось що сперматозоїди все ж таки є - обструктивна азооспермія. В мене до вас є питання. Може ви нам допоможете розібратися в цій проблемі. Чи можна спочатку відправити вам результаті досліджень які в нас є, а вже потім записатися на консультацію? Заздалегідь дякую за відповідь. Гарного дня!
Ганна
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Аналізи на прийомі
Доброго дня. Планую на днях записатись до Вас, так як не можемо з чоловіком завагітніти. І цікавить, чи потрібно мати якість певні аналізи у Вас на прийомі? Чи просто записатись і по факту Ви вже зорієнтуйте в наступних діях. Дякую
Людмила
Читать Ответ
Чи зможу я завагітніти?
Доброго дня! Мені 44 роки, мала позаматкову вагітність і тепер потрібно тільки робити ЕКО. Скажіть, будь ласка, чи є в мене шанси завагітніти?
Ira Brinko
Массуд Наталия Александровна
Читать Ответ
Он-лайн консультація
Вітаю, чи можете провести он-лайн консультацію? А саме: оцінити резутьтати наявних аналізів, та дати свої поради стосовно наявної проблеми та подальших дій. Дякую
Вікторія
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
Екз
Добрий вечір , яка ціна у вас Екз з усім (медикаменти, перенос ) ? Які потрібно пройти обстеження , щоб стати на програму Екз? І чи є безкоштовне нікування безпліддя Екз , у вашій клініці ?
Марія
Читать Ответ
Запит на консультацію
Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, чи можливо в найближчий час попасти до Вас на консультацію в Сумах? Чи краще записатися в Київ?
Лідія
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
не указано
Чи є шанси стати батьком , якщо при спермограмі не виявлено сперматозоїдів
Віта
Кипоть Владислав Романович
Читать Ответ
Екз
Чи можливо завагітніти в віці 46 років програмою єко
Олена
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Чоловіче безпліддя
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів) 4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Наталія
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Чоловіче безпліддя
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна до вас звертатись з питань чоловічого безпліддя ( в спермограмі немає активних сперматозоїдів) 4 роки в шлюбі і нічого не виходить!!! Чоловік здавав тільки спермограму і все!
Наталія
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Хотела бы сделать ЭКО
Здравствуйте мне 46 лет ,я хотела бы обрести материнство в вашей клинике Так как мне вас рекомендовали как я могу с вами связаться и если у меня шансы
Ирина
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Вагітність
В мене признали полікістоз..не виходить завагітніти
Ольга
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
ЕКЗ
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Тетяна
Маслий Юлия Владимировна
Читать Ответ
Як вилікувати хрон. ендометрит
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Соломія
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205