Хочу щиро подякувати лікарю Бондаренко Ірині Василівні за високий професіоналізм та уважне ставлення. З першого візиту відчувається, що лікар дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми пацієнта.
Ірина Василівна дуже уважно вислухала, детально пояснила всі нюанси та відповіла на всі запитання зрозумілою мовою. Особливо цінно, що консультація проходить у спокійній та комфортній атмосфері, без поспіху.
Рекомендую Ірину Василівну як висококваліфікованого спеціаліста та чуйного лікаря!
Хочу щиро подякувати лікарю Бондаренко Ірині Василівні за високий професіоналізм та уважне ставлення. З першого візиту відчувається, що лікар дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми пацієнта.
Ірина Василівна дуже уважно вислухала, детально пояснила всі нюанси та відповіла на всі запитання зрозумілою мовою. Особливо цінно, що консультація проходить у спокійній та комфортній атмосфері, без поспіху.
Рекомендую Ірину Василівну як висококваліфікованого спеціаліста та чуйного лікаря!
03.04.2026
Анастасія
Отзыв про
Бондаренко Ирина Васильевна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Лікар дуже уважна та професійна. Прийом пройшов комфортно, все детально пояснила та відповіла на всі запитання. Залишилась задоволена, рекомендую.
02.04.2026
Oksana
Отзыв про
Бондаренко Ирина Васильевна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Компетентний лiкар, все дуже сподобалось.
24.03.2026
Марія
Отзыв про
Бондаренко Ирина Васильевна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Все пройшло чудово дякую!
03.03.2025
Ольга Тарасенко
Отзыв про
Киев, ул. Казимира Малевича, 83
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Щиро дякую колективу медцентру за вашу увагу, турботу та вдале вирішення виникаючих питань!
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы