пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Врач
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хотіла б висловити подяку такому чудовому центру як Мати та Дитина. 7 років безпліддя. Дізнавшись про ваш центр я відразу почала шукати лікаря по відгуках та по темі, якій спеціалізується цей лікар. І я знайшла його. Це не тільки диво-лікар, а це й ще і диво-людина. Це все про Ковалевську Ларису Станіславівну.Ця жінка настільки досвідчена та обізнана в своїй професії, що на всі мої запитання завжди мала відповіді,на всі мої переживання, тривоги, вона завжди казала:"Все буде добре". Рік майже ми з чоловіком лікувалися згідно рекомендацій лікаря. І ось настав день довгоочікуваний. Еко. І все здавалося б добре.2 ембріони прижилися. Але на 2 місяці вони замерли, на жаль. Але лікар сказала ні в якому разі не опускати руки. Знову лікування майже рік. І знову день еко. В цей раз я боялася ще більше, тому що знала що може бути та й ембріони були гіршої якості. Але.Ура. Все у нас вийшло. І ось на даний момент нашій доці 1.4р.Дякуємо безмежно Вам, Ларисо Станіславівно.Прийдемо за братиком.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хочется выразить огромную благодарность за то внимание, внимательность, профессионализм и поддержку Ларисе Станиславовне и команде профессионалов, без которых небыло бы Нашего счастья. Мы очень благодарны Вам за нашего сына, которому сейчас уже 3 месяца... потому что иметь 1 эмбрион и 1 попытку...и не иметь права на ошибку.. это большой успех и наивысший уровень мастерства. Вы сделали нашу мечту реальностью.. ведь благодаря Вам.. и наши 15 лет попыток увенчались успехом. Дай Вам Бог здоровья, удачи и процветания
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Добрий ранок, найкращі!!! Не можу своє щастя зберігати в собі, хочу ділитися з усім світом-я вагітна!!!!!!! Величезне дякуй Ларисі Станіславівні і всій команді за це диво! Ви професіонали своєї справи! Дякую-дякую-дякую❤️
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Лариса Станіславівна та її асистент Олена - професіонали своєї справи Прийшли з чоловіком до них за мрією, завагітніти. Мрії здійснюються, щиро Вам вдячні!! Рекомендую , адже лікар доступно все пояснює, психологічно настроює та підтримує , що дуже важливо на такому шляху При екстрених ситуація чи будь-яких питаннях завжди допомагала і казали, як діяти Дякуємо за підтримку і що пройшли цей шлях з нами. Прийдемо до Вас ще🫶
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хотим выразить огромную БЛАГОДАРНОСТЬ Ковалевской Ларисе Станиславовне, а также её ассистенту Екатерине! Благодаря этим профессионалам нам удалось забеременеть с первой попытки.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Вдячна клініці, особливо, благадарю Ковалевську Л.С. та її персонал,я маю здорову дитинку, якій минуло 1 рік. На все з лікуванням і підсадкою було витрачено пів року. Дякую за те що здійснили мою з чоловіком мрію!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Вся наша семья выражает безграничную благодарность Ковалевской Ларисе Станиславовне за счастье быть родителями прекрасного малыша! Ситуация у нас была крайне непростая, но благодаря профессионализму этого прекрасного врача, наша заветная мечта осуществилась, мы стали родителями!!!!!! Ура;)
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Лариса Станіславівна, щиро дякуємо Вам за нашу донечку!!! Ваш професіоналізм, досвід, вміння правильно донести інформацію, чітко, послідовно і без поспіху, зробити всі процедури та відданість на 100% тому, що робите - все дає результат і зневірені, довго очікуючи дива пари стають БАТЬКАМИ, як і ми ? !!! Ваша помічниця Людочка завжди, при потребі, допомагала і давала відповіді на запитання, дякуємо за таке розуміння!!! Дякуємо Вам за те, що ми «мамочка і папочка» - так нас називає наша донечка!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Отличная клиника, отличные врачи. Все профессионально и с душой) Только приятные впечатления от пребывания тут. Отдельная благодарность Ковалевской Л. С. за полный контакт и отдачу. За то, что год вела нас, и он прошел не зря. За то, что сейчас мы в ожидании Чуда:) А также Микитюку А. В. Главное верить в положительный результат и доверять врачам и будет вам Счастье!:)
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205