Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Здравствуйте.
Пол года назад, у меня была внематочная беременность, по вине врача (она не увидела), я потеряла трубу, было кровоизлияние. После лечилась, пила ЯРИНА на протяжение 4 месяцев, после сдала анализы и всё было супер. Месяц назад, я проверила проходимость трубы(написали частично проходима), откуда не возьмись врач, увидел полип размером 1мм, сказала сделать гистероскопию и тогда она точно скажет есть или нету, так как она сама не уверена. Я пошла к двум другим врачам, и на УЗД сказали ничего нету. Сделала я инсеминацию но начались месячные. Сейчас врач мой говорит подумать об ЭКО. Забыла сказать, яичники «рабочие», выполняют свою функцию без стимулицый
Вопрос мой, обязательна ли процедура (гистероскопия) перед ЭКО? Я с другого города, и хотела б узнать как происходит подготовка
Здравствуйте мне 41 год я хочу 2 го ребёнка у меня есть дочка ей 10 лет уменя аэмге 00,28 месяц назад мине делали функцию брали 4 энбириона 3 энбириона вышли пустышка 1 сказали хорошие пошли оплодтиворения пошли 4 ден сказали что замер
Доброго дня! За яких умов відбувається розірвання договору про спостереження вагітності за власним бажанням вагітної? Чи повертається сума невикористаних коштів у пакеті?
Добрый день. Нахожусь в Германии, приеду на неделю в Киев. Мне нужно записаться на кловском спуске к своему врачу. Моя фамилия Обозинская М.В. Число 20.10. у. Меня нет украинского номера к сожалению сейчас
Доброго дня, мене момолог направляє до лікаря гінеколога-ендокринолога, в мене з лівого сосочка витікає кожен день краплинка рідини, прозорої, лікар не зміг взяти аналіз бо не вистачає для аналізу. Робили узі, показало що в мене протокова система: одиничні розширення до 3х мм це зліва і з права одиничні розширення до 2х мм.
До якого віку можна скористатися програмою ЕКЗ?нам з чодовіком по 45 років але зараз чоловік на передовій в лавах ЗСУ..чи зможемо ми потім скористатися поограмою ЕКЗ, чи по віку запізно?
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см).
За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!?
Щиро дякую за відповідь:)
Доброго дня, Володимир Володимирович,
Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково.
В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці.
Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін.
Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22.
Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів).
* Чим це може бути спричинено?
* Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)?
* Як викликати місячні (без гормонів)?
* Як виключити причину "предменопауза"?
* Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші?
Наперед дякую за відповідь та пораду.
З повагою,
Вікторія.
Доброго дня.
Ми з чоловіком плануємо у вас робити таку процедуру, як "Інсемінація спермою донора №1", вле ми живемо у м. Вінниця. Чи практикуєте ви онлайн консультації та направлення на аналізи?
У мого партнера від мене алергічна реакція (слова уролога). Я б хотіла прийти дізнатися що у мене там з мікрофлорою. В який день циклу краще приходити?
Доброго дня. Малий термін вагітності,ще рік назад виявили тромбофілію ,точніше 2 відхилення. І зараз після здачі д Димер і коаулограмм стоїть питання чи колоти клексан у живіт. Вагітність третя,друга завмерла,ймовірно через тромб. Дякую
Доброго дня!допоможіть будь ласка!мені 31 рік, вагітності не було, маю міому матки (інтрамуральну) розміри 9 на 8 см. Пила Гінестрил протягом 6 років, кожен рік по 6 місяців. На даний момент гінестрил не постачається на територію України. Чи є якісь інші ліки коритрими можна його замінити?Емболізацію зробити неможливо. Лікарі сказали, що іншого препарату для лікування від міоми немає!порадьте будлака хоч щось, чим можа зменшити або хочаб стримати ріст міоми
Добрий вечір! Здавав у Вас в лікарні спермограму, заключення - нактивна астенооспермія тератозооспермія , але раніше було все в нормі. Можливо є якісь методи для покращення показників ?
Добрый вечер, приходила к врачу на осмотр,врач сказала отправить анализ лично в вайбер когда он прийдет,номер врача потеряла,отправьте на почту пожалуйста
Доброго вечера.Підскажіть будь ласка якщо немає 2 труб необхідно приїхати на консультацію.скажіть краще їхати після того як пройдуть місячні? Чи необхідно їхати з чоловіком на першу консультацію?
Вітаю!
Мені 35 років. В мене як завжди по циклу почались місячні, пройшли через 6 днів, але черещ 4 дня почало спочатку слабке кровоточення, на наступний день вже мазало і так 12 днів, з кожним днем все менше, і начеб-то два дні тому перестало і на наступкній день прям вже знов пійшла кров так що використовую прокладки. При тому що в мене нічого не болить.
Була у гініколога 4 місяці тому і все було нормально. Можливо через стрес? Бо він теж був? Буду вдячна за відповідь. Дякую
Підкажіть будь ласка що потрібно для здачі спермограми? записавшись до Вас на консультацію можна буде її і одразу здати, чи спочатку потрібно здати а потім уже записатись ?
Доброго дня. у мене за два роки рівень амг впав з 3.8 до 0.6, зараз мені повних 24 роки. Дуже налякалась результату аналіз. Підкажіть будь ласка яка можливість вагітності( партнера поки не маю)
Доброго дня. На УЗД виявили поліпи ендометрію (2 шт.), сказали видаляти. До того ж, є вузлова міома матки. Останні кілька місяців місячні стали дуже рясними (1-й або 2-й дні), в попередньому циклі мазалося аж до наступних місячних. Гемоглобін постійно падає. Потрібна Ваша консультація.
Доброго дня !хотіла би спросити чи в змозі я заватігтини ?у мене є хвороба тромбоз ворітної вени ,портальна гіпертензія і анемія 3 ступня !дуже багато різних хвороб ,справа в тім що я не можу виїхати с Польщі !і ніхто не в змозі відповісти на мої питання ,скажіть ви би смогом мене проконсультувати онлайн ?
Скажіть, будь ласка, чи займаєтеся ви питаннями по чоловічих проблемах? Бо я б хотіла записатися на прийом, але чоловік в зсу і не має змоги приіхати. Якщо коротко, то ми на протязі двох років намагаємося завагітніти і не виходить, то в мене проблеми, то в чоловіка(( і нам дуже потрібна допомога кваліфікованого лікаря!
Буду вдячна за відповідь!
Доброго дня ! Підкажіть до якого краще лікаря можна звернутися при невиношуванні вагітностей на малих сроках .Чи можливо проконсультуватися і здати аналізи в вихідні дні ? Ми з іншої області.
Доброго дня Пані Вікторія ) я вам пишу по такому питаню , в мене затримка місячних вже 5 днів , тест на вагітність негативний , прибавка в вазі 3 кг , температура тіла 37 -37,2 , груди стали твердіші , хочу дуже завагітніти але не виходить , з чоловіком вже стараємось 4 роки , ходила до лікарів поставили діагноз полікістоз яїчників , зараз пью вітаміни FertilCare вже як 2 місяці . Раніше місячні були з затримками , починались через 45 днів то через 40 , могли йти 7 днів потім день два не бути і ще раз піти . Але вже як місяця 3 йдуть через 32 , 30, 25 днів тільки їх кількість зменшилась не 7 днів а 4- 5 . З чим це зв’язано не розумію . Тому хочу щоби ви мені помогли . Мені 23 роки , дякую вам за увагу і чекаю на відповідь )
Добрый день. Нам с мужем необходима консультация специалиста.
В прошлом году (за 5 месяцев попытки) забеременела. Однако на 10й неделе плод замер (как показывало узи изначально сердце не так билось) и я сделала (под присмотром врача) таблетированный аборт. Всё прошло нормально, вышло все без вмешательств.
Теперь вот уже 9й месяц пробуем снова и не получается забеременеть. По гинекоклогии у меня и у мужа по анализам вроде бы как препятствий нет, однако нужна думаю консультация именно репрудоктолога уже.
Очень рекомендовали врача Микитюе Александр Владимирович. Подскажите работает ли, если да, то какие часы приёма. А так же, необходимо приходить сразу с мужем, или можно пока одной.
Доброго вечора,п.Наталю ,чи можна дізнатися результати аналізів.Я у вас була на прийомі 08.08.Буду вдячна за інформацією,бо не маю змоги під'їхати ,у Карпатах зараз
На моєму рахунку залишилось 20891грн,як можна їх повернути на мою картку? Мій особистий номер 161305,Галицька Наталія Валеріївна,
Договір ДРТ-КУ-115 від 03.08.2021року
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Карина
Гістероскопія дозволяє передбачити вагому частину можливих причин невдалих спроб ЕКЗ. Існує патологія, невидима для УЗД. Гістероскопія дозволяє її знайти. Особливо, якщо є сумніви щодо поліпа. Різні лікарі на різних апаратах у різні дні циклу справді можуть бачити різну якість картинки. Для таких випадків і застосовують гістероскопію. Звісно ж, ви можете відмовитися. Тоді вже в разі невдачі зробите гістероскопію і повторите спробу. Виходячи з великої вибірки пацієнтів і співставлення вартості та ризиків ЕКЗ і гістероскопії, краще зробити гістероскопію і констатувати норму, ніж не зробити, пропустити патологію і втратити ембріон.
Здравствуйте.
Пол года назад, у меня была внематочная беременность, по вине врача (она не увидела), я потеряла трубу, было кровоизлияние. После лечилась, пила ЯРИНА на протяжение 4 месяцев, после сдала анализы и всё было супер. Месяц назад, я проверила проходимость трубы(написали частично проходима), откуда не возьмись врач, увидел полип размером 1мм, сказала сделать гистероскопию и тогда она точно скажет есть или нету, так как она сама не уверена. Я пошла к двум другим врачам, и на УЗД сказали ничего нету. Сделала я инсеминацию но начались месячные. Сейчас врач мой говорит подумать об ЭКО. Забыла сказать, яичники «рабочие», выполняют свою функцию без стимулицый
Вопрос мой, обязательна ли процедура (гистероскопия) перед ЭКО? Я с другого города, и хотела б узнать как происходит подготовка
Карина
1. Позаматкові не стаються з вини лікарів. Вони - результат порушеної функції маткової труби, найчастіше - в результаті перенесеного запалення.
2. Позаматкову завжди видно пізніше, ніж маткову вагітність. Так стається тому, що УЗД "бачить" різницю щільності тканин. Труба, кишківник і плідне яйце мають набір схожих за щільністю структур. Плідне яйце там нічого не контпастує і, нажаль, розгледіти його можна лише при досягненніпевного розміру і вдалій комбінації з картиною кишківника. Іножі позаматкова переривається до цього моменту (і тоді операція за екстренними показами), іноді - після (тоді можна зробити її планово). До впевненості в діагнозі на операцію ніхто не йде - в лишньому оперативному втручанні пацієнт не щацікавлений.
3. ЕКЗ вважаю для вас правильним рішенням. Покази - трубний фактор. Частково прохідна труба - це ризик наступної позаматкової і знижена вірогідність нормальної вагітності.
4. Гістероскопія перед ЕКЗ виправданий крок. Вона дає можливість виявити вагому частину факторів, які могли б завадити імплантації. Процедура малоінвазивна, але дуже інформативнв. Ви можете відмовитися, але я б не радила.
І ще одне. Вам потрібно знайти лікаря, якому ви могли б довіряти. Усі ми не всесильні. Ми можемо мати різні шляхи вирішення однієї задачі. Процес лікування безплідля може бути тривалим. ЕКЗ також кропітка справа. Обійдіть хоч десять лікарів, але до початку лікування. Далі вимаєте визначитись, кому довіритися. Це тільки ваш вибір. Але його доведеться зробити.
Успіху вам.
Здравствуйте мне 41 год я хочу 2 го ребёнка у меня есть дочка ей 10 лет уменя аэмге 00,28 месяц назад мине делали функцию брали 4 энбириона 3 энбириона вышли пустышка 1 сказали хорошие пошли оплодтиворения пошли 4 ден сказали что замер
Насиба
Доброго дня, буду рада бачити вас на консультації. Разом розберемо ваші попередні спроби та визначимо наступну тактику до настання вагітності.
Доброго дня! За яких умов відбувається розірвання договору про спостереження вагітності за власним бажанням вагітної? Чи повертається сума невикористаних коштів у пакеті?
Анна
Доброго дня, дане питання регулюється умовами договору які прописані у вашому екземплярі. Ви можете нам зателефонувати або заишити запит за посиланням https://mdclinics.com.ua/ua/o-klinike/return/
Добрый день. Нахожусь в Германии, приеду на неделю в Киев. Мне нужно записаться на кловском спуске к своему врачу. Моя фамилия Обозинская М.В. Число 20.10. у. Меня нет украинского номера к сожалению сейчас
Доброго дня, мене момолог направляє до лікаря гінеколога-ендокринолога, в мене з лівого сосочка витікає кожен день краплинка рідини, прозорої, лікар не зміг взяти аналіз бо не вистачає для аналізу. Робили узі, показало що в мене протокова система: одиничні розширення до 3х мм це зліва і з права одиничні розширення до 2х мм.
До якого віку можна скористатися програмою ЕКЗ?нам з чодовіком по 45 років але зараз чоловік на передовій в лавах ЗСУ..чи зможемо ми потім скористатися поограмою ЕКЗ, чи по віку запізно?
Леся
Добрий день.В Вашому віці можна робити ЕКЗ.Але яка саме програма Вам підійде треба вирішувати у репродуктолога після обстеження.Нажаль,дуже часто після 40 років це вже ЕКЗ з донорським матеріалом.І для жінок це більш актуально,ніж для чоловіків.Тому,я би радила,поки Ваш чоловік боронить країну,самій відвідати лікаря і зрозуміти стан Вашої репродуктивної системи.Всі ми віримо в якомога швидшу перемогу,але не знаємо точно,коли це буде.
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Омельяненко Ирина Владимировна
Доброго дня, зверніться до лікаря гінеколога для проведення огляду та обстеження.
Чекаємо на вас.
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см).
За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!?
Щиро дякую за відповідь:)
Таїсія
Доброго дня.
Ні, не бажано приймати "Візан". Гемангіома має протипоказ до прийому Візану. Запишіться на консультацію для зміни тактики лікування.
Доброго дня, Володимир Володимирович,
Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково.
В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці.
Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін.
Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22.
Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів).
* Чим це може бути спричинено?
* Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)?
* Як викликати місячні (без гормонів)?
* Як виключити причину "предменопауза"?
* Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші?
Наперед дякую за відповідь та пораду.
З повагою,
Вікторія.
Вікторія
Доброго дня, запишіться на онлайн консультацію все обговримо. Дякую.
Доброго дня.
Ми з чоловіком плануємо у вас робити таку процедуру, як "Інсемінація спермою донора №1", вле ми живемо у м. Вінниця. Чи практикуєте ви онлайн консультації та направлення на аналізи?
У мого партнера від мене алергічна реакція (слова уролога). Я б хотіла прийти дізнатися що у мене там з мікрофлорою. В який день циклу краще приходити?
Бондаренко Катерина Олександрі
Добрий день. Мазки краще здавати в першу фазу менструального циклу. З 8го по 14 день від першого,коли почались.
Доброго дня. Малий термін вагітності,ще рік назад виявили тромбофілію ,точніше 2 відхилення. І зараз після здачі д Димер і коаулограмм стоїть питання чи колоти клексан у живіт. Вагітність третя,друга завмерла,ймовірно через тромб. Дякую
Христина
Виктория Адвена
Добрий день.Треба бачити аналізи і Вас офлайн,щоб робити призначення.Обов'язково зверніться вже до лікаря,поки термін вагітності малий.
Доброго дня!допоможіть будь ласка!мені 31 рік, вагітності не було, маю міому матки (інтрамуральну) розміри 9 на 8 см. Пила Гінестрил протягом 6 років, кожен рік по 6 місяців. На даний момент гінестрил не постачається на територію України. Чи є якісь інші ліки коритрими можна його замінити?Емболізацію зробити неможливо. Лікарі сказали, що іншого препарату для лікування від міоми немає!порадьте будлака хоч щось, чим можа зменшити або хочаб стримати ріст міоми
Вікторі
Доброго дня! У Вашому випадку необхідно розглянути варіант оперативного лікування із збереженням матки та її відновлення для виношування вагітності
Препарат «Есмія» використовується при міомах матки. Пропоную Вам звернутись на консультацію до акушера- гінеколога, де ви отримаєте
Кваліфіковану індивідуальну консультацію та всі необхідні поради. Бажаю Вам Здоров'я.
Добрий вечір! Здавав у Вас в лікарні спермограму, заключення - нактивна астенооспермія тератозооспермія , але раніше було все в нормі. Можливо є якісь методи для покращення показників ?
Олексій
Доброго дня, необхідна консультація та аналіз всіх данних. Чекаємо на вас.
Добрый вечер, приходила к врачу на осмотр,врач сказала отправить анализ лично в вайбер когда он прийдет,номер врача потеряла,отправьте на почту пожалуйста
Мирослава виноградова
Зверніться до нашого контакт центру або у чат на сайті. Дякую
Доброго вечера.Підскажіть будь ласка якщо немає 2 труб необхідно приїхати на консультацію.скажіть краще їхати після того як пройдуть місячні? Чи необхідно їхати з чоловіком на першу консультацію?
Людмила
Доброго дня, пропоную розпочати з онлайн візиту, щоб ви могли провести ваш візит продуктивно. Передали ваші данні до контакт центру для запису.
Вітаю!
Мені 35 років. В мене як завжди по циклу почались місячні, пройшли через 6 днів, але черещ 4 дня почало спочатку слабке кровоточення, на наступний день вже мазало і так 12 днів, з кожним днем все менше, і начеб-то два дні тому перестало і на наступкній день прям вже знов пійшла кров так що використовую прокладки. При тому що в мене нічого не болить.
Була у гініколога 4 місяці тому і все було нормально. Можливо через стрес? Бо він теж був? Буду вдячна за відповідь. Дякую
Anastasiia
Добого дня, для відповіді на запитання необхідний огляд та консультація. Чекаю на вас.
Підкажіть будь ласка що потрібно для здачі спермограми? записавшись до Вас на консультацію можна буде її і одразу здати, чи спочатку потрібно здати а потім уже записатись ?
Катерина
Краще спочатку здача аналізу, і з результатами на консльтацію.
Доброго дня. у мене за два роки рівень амг впав з 3.8 до 0.6, зараз мені повних 24 роки. Дуже налякалась результату аналіз. Підкажіть будь ласка яка можливість вагітності( партнера поки не маю)
Марта
Добрий день.
АМГ показує потенціал яєчників і "скільки часу"є на планування вагітності. Навіть з низькими показниками вагітність можлива, але час на її планування обмежений. Враховуючи, що АМГ стрімко знижується у Вас. Я би радила звернутись до репродуктолога і після дообстеження можливо навіть заморозити яйцеклітини на майбутнє.
Доброго дня. На УЗД виявили поліпи ендометрію (2 шт.), сказали видаляти. До того ж, є вузлова міома матки. Останні кілька місяців місячні стали дуже рясними (1-й або 2-й дні), в попередньому циклі мазалося аж до наступних місячних. Гемоглобін постійно падає. Потрібна Ваша консультація.
Іванна Степанівна Красько
Ви можете записатись на візит через вікронечко на сайті. Дякую
Доброго дня !хотіла би спросити чи в змозі я заватігтини ?у мене є хвороба тромбоз ворітної вени ,портальна гіпертензія і анемія 3 ступня !дуже багато різних хвороб ,справа в тім що я не можу виїхати с Польщі !і ніхто не в змозі відповісти на мої питання ,скажіть ви би смогом мене проконсультувати онлайн ?
Анна
Доброго дня, так ми консультуємо онлайн. Запишіться через віконечко чату на сайті.
Скажіть, будь ласка, чи займаєтеся ви питаннями по чоловічих проблемах? Бо я б хотіла записатися на прийом, але чоловік в зсу і не має змоги приіхати. Якщо коротко, то ми на протязі двох років намагаємося завагітніти і не виходить, то в мене проблеми, то в чоловіка(( і нам дуже потрібна допомога кваліфікованого лікаря!
Буду вдячна за відповідь!
Наталія
Доброго дня, так займаємось. Розпочніть з консультації репродуктолога, а далі вже підберемо вірну тактику.
Доброго дня ! Підкажіть до якого краще лікаря можна звернутися при невиношуванні вагітностей на малих сроках .Чи можливо проконсультуватися і здати аналізи в вихідні дні ? Ми з іншої області.
Тетяна
Доброго дня, всі наша допоможуть з даною проблемою. Є відділення які працюють в суботу. Розпочніть з онлайн візиту.
Доброго дня Пані Вікторія ) я вам пишу по такому питаню , в мене затримка місячних вже 5 днів , тест на вагітність негативний , прибавка в вазі 3 кг , температура тіла 37 -37,2 , груди стали твердіші , хочу дуже завагітніти але не виходить , з чоловіком вже стараємось 4 роки , ходила до лікарів поставили діагноз полікістоз яїчників , зараз пью вітаміни FertilCare вже як 2 місяці . Раніше місячні були з затримками , починались через 45 днів то через 40 , могли йти 7 днів потім день два не бути і ще раз піти . Але вже як місяця 3 йдуть через 32 , 30, 25 днів тільки їх кількість зменшилась не 7 днів а 4- 5 . З чим це зв’язано не розумію . Тому хочу щоби ви мені помогли . Мені 23 роки , дякую вам за увагу і чекаю на відповідь )
Ольга
Добрий день.При полікістозі яєчників часто можуть бути ановуляторні цикли,тому і затримки.Вітаміни-це добре,прожовжуйте їх пити.
Для початку я би радила зробити УЗД і подивитись,чи є своя овуляція.Якщо немає,то можна її простимулювати за допомогою медикаментів.
Обов'язково чоловіку здати спермограму.Приходьте,будемо раді допомогти Вам.
Добрый день. Нам с мужем необходима консультация специалиста.
В прошлом году (за 5 месяцев попытки) забеременела. Однако на 10й неделе плод замер (как показывало узи изначально сердце не так билось) и я сделала (под присмотром врача) таблетированный аборт. Всё прошло нормально, вышло все без вмешательств.
Теперь вот уже 9й месяц пробуем снова и не получается забеременеть. По гинекоклогии у меня и у мужа по анализам вроде бы как препятствий нет, однако нужна думаю консультация именно репрудоктолога уже.
Очень рекомендовали врача Микитюе Александр Владимирович. Подскажите работает ли, если да, то какие часы приёма. А так же, необходимо приходить сразу с мужем, или можно пока одной.
Катерина
Доброго дня, зараз я не веду прийом, але ви можете звернутись до моїх колег на консультацію. За можливості приходьте разом, але можна і самій. Чекаємо на вас.
Доброго вечора,п.Наталю ,чи можна дізнатися результати аналізів.Я у вас була на прийомі 08.08.Буду вдячна за інформацією,бо не маю змоги під'їхати ,у Карпатах зараз
Дуткевич Руслана
Доброго дня, зв'яжіться з нами через контакт центр
На моєму рахунку залишилось 20891грн,як можна їх повернути на мою картку? Мій особистий номер 161305,Галицька Наталія Валеріївна,
Договір ДРТ-КУ-115 від 03.08.2021року
Nataliya Galytskaya
Доброго дня, https://mdclinics.com.ua/ua/o-klinike/return/ ознайомтесь з інформацією на цій сторінці.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.