Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Добридень! Хотіла проконсультуватися щодо дозування левотироксину при переносі ембріона, якщо відсутня щитовидна. Робила одне перенесення на замісній терапії, левотироксин дещо збільшили, але цього було недозтатньо. Завагітніла самостійно, прописали прогестерон і мій ТТГ злетів, вагітність перестала відчувати на другий день прийому прогестерону. Можливо, ТТГ не є причиною невиношування, але все одно хотіла дізнатися яка тактика для збільшення левотироксину використовується при перенесенні. Схоже, що на абсорбцію в моєму випадку впливає як естроген так і прогестерон.
Здравствуйте! Незащищённый секс с окончанием внутрь произошёл 2 недели назад, сделала тест, результат показал 2 полоски, одна ярко выраженная, другая очень слабо но видна. Через 2 дня произошло кровотечение, алая кровь в большом количестве (2 тампона). Несколько раз тошнило, но не на постоянной основе. Так же в эти дни было очень много сильного стресса. Новый цикл должен начаться через 4 дня. С чем может быть связано кровотечение? Может ли результат теста быть ложнопоказательным? Какие действия нужно предпринять? Спасибо вам заранее за ответ!
Добрий вечір. Чи можлива попередня консультація онлайн ? Так як знаходжуся закордоном тимчасово ?
Для розуміння , як спланувати приїзд, які потрібні аналізи тощо
Дякую
Здравствуйте я бы хотела узнать на счет донорство яйцеклетки меня зовут Ситора мне 20 лет 3 мец назад стало донором все прошло успешно если вам нужны доноры дайте мне знать спасибо большое ❤️
Доброго Дня! Мені 38 років. Маю варикоцеле 1 ступеня. Спермограма для Еко не дуже. Пропонують операцію. Чи буде покращення? А головне чи не буде погіршення результатів.
Подскажите пожалуйста, если у меня уже обнаружен ВПЧ 16,18,35,39..мне стоит колоть вакцину Гардасил9? Или в этом уже нет необходимости? (Диагноз дисплазия шейки майки)
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я із окупованної території, зараз знаходжуся в Польщі, вагітність 23 неділі, чи можливо приїхати в Україну і стати на облік в будь якій поліклініці.
Доброго дня! Після незахищеного сексу, моя дівчина прийняла протизаплідні таблетки Пастинор! Пропали місячні і вже більше як 2 місяці їх немає, дівчина не вагітна! Що робити?
Доброго дня, СПКЯ,. Відсутня менструація. Призначили Дуфастон, для виклику + з 1 дня циклу Джас Плюс. І ось на Джасі менстуація, 20 днів. Чи є це нормальним? І що робити щоб зупинити менструацію?
Доброго дня,в мене таке питання.
Мені 16 років,і затримка 6 день,низ живота болить 3 день,але місячних немає,в мене таке вперше дуже страшно про це говорити з батьками.
Доброго дня, приймаю другий місяць дуфастон з 16 по 25 день м. ц. Цого місяця почались темні виділення на 21 д. місячного циклу. Чи це норма? Чи приймати далі дуфастон до 25 д. м. ц.? ДО цього місячні завжди були регулярні. Тепер є збій.
Добрий день.Мені не вдається завагітніти. Мені 30 років, чоловіку 32. Намагаємость вже 2 роки
Проживаємо у місті Суми. Рік тому мені робили гістеросальпінгографію (одна труба непрохідна, або частково прохідна), чоловік робив спермограму. Більше ніяких аналізів не проводили. Хочу потрапити до Вас на консультацію. Важливо саме з'явитися чи можна пройти онлайн консультацію? Потрібно приїхати з чоловіком? В який день циклу краще?Чи можливо взяти одразу максимально всі аналізи та дослідження щоб отримати повну консультацію?
Якщо так, то підскажіть будь ласка список досліджень які необхідно мати ? Чи які повинні бути перші наші кроки?Буду дуже вдячна за відповідь
Добрий день. Мені 42 роки, чоловіку 46 років, ми бездітна пара яка хоче стати батьками. В шлюбі 20 років, але жодної вагітності. Чи можна записатися до вас на прийом, чи беретися ви за такі випадки?
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста! Вы работаете на сегодня не смотря на ситуацию в стране? Интересует искусственное оплодотворение и возможно лечение при необходимости. Хотелось бы к врачу Володимир Котлiк. Как ознакомиться с актуальной стоимостью на сегодня?
Доброго дня! Чи радите робити гістероскопію перед підсадкою? Радилась з Ізраільським лікарем - сказала, що не обов"язково (виходячи з моїх результатів аналізів та обстежень), українська лікар радила, т.я. підозрює ендометрит (раніше він був, лікувала).
Я розгублена...
Добрый день, я хотела бы узнать как быстро можно записаться на сдачу спермы (человек год на фронте и будет в отпуске). Есть ли у клиники нотариус, с которым она работает и к которому можно обратиться? Благодарю заранее.
Добрий день.Я зверталась до гініколога з проблемою скудних КД.Мені лікар назначила пити Тазалок,фолієву кислоту,йодомарин та вітамін Д.Після двох тижнів препаратів в мене затримка 6 днів,тест позитивний.Підкажіть це вагітність чи збій від препаратів.
Добрий день. Перед війною я готувався у Вас до операції біопсія яєчка, приймав відповідні препарати, по термінам десь виходило кінець лютого - початок березня 2022.
Зазначена операція ще можлива і доречна?
Якщо до, то треба мабудь знову пропити препарати, які?
Раніше здавав різні аналізи (генетика, муковісцідоз тощо), якісь з аналізів треба повторити з урахуванням можливого батьківства?
Доброго дня. Народила 10 місяців тому( було ек кесеревий розтин)
Місячні пішли через 2 місяці після пологів . З вчорашнього вечора помітила зовсім трохи на нижній білизні рожеві виділення. Сьогодні теж саме. Виділень мало, але є і рожеві . Що це може бути? Чи це нормально?
Доброго дня. У чоловіка діагноз олігозооспермія 4 ст. Ми з Херсону, тому часто їздити не можемо. Як треба підготуватися до прийому, які з собою мати аналізи, щоб прийом був інформативніший. Нас цікавить яким методом нам зробити дитину та скільки це коштуватиме?
доброго дня, мала нагоду потрапити на ваш вебінар, маю в анамнезі: 2007 рік -12 т.в. гіматома 20 см., переривання вагітності, 2013 р. народження дитини( вагітність без будь-яких ускладнень) 2022 рік - 7 тв. анембріонія, 2023 рік викидень 6тв.
Здала аналіз за вашою рекомендацією - тромбофілія звичне невиношування вагітності.
має мутацію ген сепрін 1, PAI-1 (675 5G>4G антагоніст тканинного активатора плазміноген гомозиготне носійство.
чи впливає ця мутація на невиношування вагітность. Буду вдячна за вашу відповідь.
Добрий день! Перше спроба еко, була проведена стимуляція яєчників, пункція яйцеклітин, але вони не запліднилися. Через який час можно знову робити спроби еко?
Добридень! Хотіла проконсультуватися щодо дозування левотироксину при переносі ембріона, якщо відсутня щитовидна. Робила одне перенесення на замісній терапії, левотироксин дещо збільшили, але цього було недозтатньо. Завагітніла самостійно, прописали прогестерон і мій ТТГ злетів, вагітність перестала відчувати на другий день прийому прогестерону. Можливо, ТТГ не є причиною невиношування, але все одно хотіла дізнатися яка тактика для збільшення левотироксину використовується при перенесенні. Схоже, що на абсорбцію в моєму випадку впливає як естроген так і прогестерон.
Олена
Доброго дня
Після видалення щитовидної залози жінки спостерігаються у ендокринолога! І корекцію дози препарата робить тільки ендокринолог
Здравствуйте! Незащищённый секс с окончанием внутрь произошёл 2 недели назад, сделала тест, результат показал 2 полоски, одна ярко выраженная, другая очень слабо но видна. Через 2 дня произошло кровотечение, алая кровь в большом количестве (2 тампона). Несколько раз тошнило, но не на постоянной основе. Так же в эти дни было очень много сильного стресса. Новый цикл должен начаться через 4 дня. С чем может быть связано кровотечение? Может ли результат теста быть ложнопоказательным? Какие действия нужно предпринять? Спасибо вам заранее за ответ!
Анна
Добрий день, необхідно звернутись до лікаря для проведення обстеження.
Добрий вечір. Чи можлива попередня консультація онлайн ? Так як знаходжуся закордоном тимчасово ?
Для розуміння , як спланувати приїзд, які потрібні аналізи тощо
Дякую
Майя
Добрий день, так можлива. Записуйтесь через контакт центр.
Здравствуйте я бы хотела узнать на счет донорство яйцеклетки меня зовут Ситора мне 20 лет 3 мец назад стало донором все прошло успешно если вам нужны доноры дайте мне знать спасибо большое ❤️
Ситора
Добрий день, напишіть в наш чат на сайті або зателефонуйте за номером контакт центру.
Доброго Дня! Мені 38 років. Маю варикоцеле 1 ступеня. Спермограма для Еко не дуже. Пропонують операцію. Чи буде покращення? А головне чи не буде погіршення результатів.
Дмитро
Добрий день, необхідно дивитись аналізи спермограми. Чекаю вас на візиті.
Подскажите пожалуйста, если у меня уже обнаружен ВПЧ 16,18,35,39..мне стоит колоть вакцину Гардасил9? Или в этом уже нет необходимости? (Диагноз дисплазия шейки майки)
Настя
Віруси мають властивість самоліквідуватися на протязі року у молодому віці. Тому існує певний ризик реінфікування, отже вакцинація не протипоказана. Додатково треба визначитися з приводу дисплазії. Провести: кольпоскопію та біопсію для визначення існування та ступеня дисплазії.
Якщо дисплазія підтверджена гістологічно, визначити остаточно можливість вакцинації після ретельного дообстеження
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я із окупованної території, зараз знаходжуся в Польщі, вагітність 23 неділі, чи можливо приїхати в Україну і стати на облік в будь якій поліклініці.
Доброго дня! Після незахищеного сексу, моя дівчина прийняла протизаплідні таблетки Пастинор! Пропали місячні і вже більше як 2 місяці їх немає, дівчина не вагітна! Що робити?
Сергій
Добрий день, необхідний огляд та дообстеження. Чекаємо на візит.
Доброго дня, СПКЯ,. Відсутня менструація. Призначили Дуфастон, для виклику + з 1 дня циклу Джас Плюс. І ось на Джасі менстуація, 20 днів. Чи є це нормальним? І що робити щоб зупинити менструацію?
Светлана
Доброго днями це НЕ Є нормою.
Обов’язково зверніться до свого гінеколога ,вас потрібно дообстежити і призначити відповідні препарати.
Доброго дня,в мене таке питання.
Мені 16 років,і затримка 6 день,низ живота болить 3 день,але місячних немає,в мене таке вперше дуже страшно про це говорити з батьками.
Анастасія
Доброго, якщо ви маєте статеві відношення, потрібно зробить завтра зранку тест на вагітність, а сьогодні прийняти налгезін і свічку ректально можна вибуркол. При позитивному тесті прийти на узі, при негативному прийняти Бруфен Рапід 400 мг і почекати місячні, або на Узи прийти.
Доброго дня, приймаю другий місяць дуфастон з 16 по 25 день м. ц. Цого місяця почались темні виділення на 21 д. місячного циклу. Чи це норма? Чи приймати далі дуфастон до 25 д. м. ц.? ДО цього місячні завжди були регулярні. Тепер є збій.
Оксана
Доброго дня, в цьому місяці приймайте дуфастон до 25 д ц , наступний місяць потрібна консультація після місячних
Добрий день.Мені не вдається завагітніти. Мені 30 років, чоловіку 32. Намагаємость вже 2 роки
Проживаємо у місті Суми. Рік тому мені робили гістеросальпінгографію (одна труба непрохідна, або частково прохідна), чоловік робив спермограму. Більше ніяких аналізів не проводили. Хочу потрапити до Вас на консультацію. Важливо саме з'явитися чи можна пройти онлайн консультацію? Потрібно приїхати з чоловіком? В який день циклу краще?Чи можливо взяти одразу максимально всі аналізи та дослідження щоб отримати повну консультацію?
Якщо так, то підскажіть будь ласка список досліджень які необхідно мати ? Чи які повинні бути перші наші кроки?Буду дуже вдячна за відповідь
Вікторія
Добрий день, запишіться на онлайн візит, під час цього візиту обговоримо всі питання які вас турбують та визначимо спільну тактику.
Доброго дня. Мені 37 років , діагноз непрохідність труб. Чи варто робити лапароскопію по відновленню прохідності труб чи робити екз відразу? АМГ 1,28
Олена
Viktoria Advena
Добрий день.Враховуючи показник АМГ ,я б радила відразу робити ЕКЗ.Але в процесі програми обов'язково слідкувати за станом труб.При виявлені запального процесу-тубектомія.
Добрий день. Мені 42 роки, чоловіку 46 років, ми бездітна пара яка хоче стати батьками. В шлюбі 20 років, але жодної вагітності. Чи можна записатися до вас на прийом, чи беретися ви за такі випадки?
Леся
Добрий день. Записуйтесь на візит, буду рада допомогти!
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста! Вы работаете на сегодня не смотря на ситуацию в стране? Интересует искусственное оплодотворение и возможно лечение при необходимости. Хотелось бы к врачу Володимир Котлiк. Как ознакомиться с актуальной стоимостью на сегодня?
Діана
Добрий день, ми активно працюємо. Чекаємо на консультацію особисту або онлайн під час якої обговоримо індивідуальний план обстеження та оберемо необхідну тактику. Виходячи з вашого анамнезу вже зможу зоорієнтувати по цінах. Також актуальні ціни представлені на нашому сайті у розділі "Ціни"
Добрий день. Чи можливо завагітніти із АМГ - 0,43?
Тетяна
АМГ - це додатковий критерій шансу на вагітність . Оновними є : вік , кількість антральних фолікулів . Також важливо тривалість безпліддя , первинне чи вторинне . Все можна обговорити з репродуктологом
Доброго дня! Чи радите робити гістероскопію перед підсадкою? Радилась з Ізраільським лікарем - сказала, що не обов"язково (виходячи з моїх результатів аналізів та обстежень), українська лікар радила, т.я. підозрює ендометрит (раніше він був, лікувала).
Я розгублена...
Олеся
Добрий день! Для постановки діагнозу ендометрит достатньо провести біопсію , яка триває декілька секунд без наркозу .
Добрый день, я хотела бы узнать как быстро можно записаться на сдачу спермы (человек год на фронте и будет в отпуске). Есть ли у клиники нотариус, с которым она работает и к которому можно обратиться? Благодарю заранее.
Виктория Мозер
Добрий день. можна записатись через контакт центр, вони підкажуть всю інформацію по часу візиту.
Добрий день.Я зверталась до гініколога з проблемою скудних КД.Мені лікар назначила пити Тазалок,фолієву кислоту,йодомарин та вітамін Д.Після двох тижнів препаратів в мене затримка 6 днів,тест позитивний.Підкажіть це вагітність чи збій від препаратів.
Вікторія
Добрий день, для повної відповіді на запитання необхідний огляд та дообстеження. Чекаємо на вас.
Добрий день. Перед війною я готувався у Вас до операції біопсія яєчка, приймав відповідні препарати, по термінам десь виходило кінець лютого - початок березня 2022.
Зазначена операція ще можлива і доречна?
Якщо до, то треба мабудь знову пропити препарати, які?
Раніше здавав різні аналізи (генетика, муковісцідоз тощо), якісь з аналізів треба повторити з урахуванням можливого батьківства?
Володимир Северин
Добрий день, запишіться на консультацію обговоримо та сплануємо подальші дії.
Доброго дня. Народила 10 місяців тому( було ек кесеревий розтин)
Місячні пішли через 2 місяці після пологів . З вчорашнього вечора помітила зовсім трохи на нижній білизні рожеві виділення. Сьогодні теж саме. Виділень мало, але є і рожеві . Що це може бути? Чи це нормально?
Ангеліна
Доброго дня,а чи були ви на огляді після пологів?
Який день циклу у вас?
Тут важко оцінити ситуацію по тим даним ,що є.
Потрібно зробити обов’язково узд омт. Чекаємо на вас.
Доброго дня. У чоловіка діагноз олігозооспермія 4 ст. Ми з Херсону, тому часто їздити не можемо. Як треба підготуватися до прийому, які з собою мати аналізи, щоб прийом був інформативніший. Нас цікавить яким методом нам зробити дитину та скільки це коштуватиме?
Лилия
Добрий день, розуміємо вас. Все можливо розпланувати під час онлайн консультації з аналізом анамнезу та визначенням подальшої тактики. Також зможемо зорієнтувати по вибору програми. Чекаю на онлайн зустрічі.
Також беріть участь в нашому соціальному проєкті лелека прилетить.
доброго дня, мала нагоду потрапити на ваш вебінар, маю в анамнезі: 2007 рік -12 т.в. гіматома 20 см., переривання вагітності, 2013 р. народження дитини( вагітність без будь-яких ускладнень) 2022 рік - 7 тв. анембріонія, 2023 рік викидень 6тв.
Здала аналіз за вашою рекомендацією - тромбофілія звичне невиношування вагітності.
має мутацію ген сепрін 1, PAI-1 (675 5G>4G антагоніст тканинного активатора плазміноген гомозиготне носійство.
чи впливає ця мутація на невиношування вагітность. Буду вдячна за вашу відповідь.
Оксана
Добрий день! Мені дуже приємно , що слухаєте вебінари та дотримуєтесь рекомендацій . Ця мутація не є причиною переривання . Здайте ще обовязково каріотип пари . І дуже важливо Ваш вік ? Успіхів на шляху досягнення вагітності
Добрий день! Перше спроба еко, була проведена стимуляція яєчників, пункція яйцеклітин, але вони не запліднилися. Через який час можно знову робити спроби еко?
Тетяна
Добрий день ! Іноді буває , що не запліднюються !!!! Не опускайте руки! Краще відразу іти на наступну стимуляцію в перші місяці після невдалої . Так можна збільшити кількість яйцеклітин , а значить і шанс на запліднення та вагітність . Успіху !
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.