пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

8503
Задать вопрос врачу
Біль внизу живота
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, на скільки небезпечна біль внизу живота на 12 тижні вагітності? Погано стало вночі, поставила свічку вібуркола, біль не припинилася. На скільки терміново потрібно бігти до лікаря? На обліку ще не перебуваю. Друга вагітність.
Ольга
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Программа «Себе любимой!»
Що входить в програму?Можна більш детальніше дізнатись
Тетяна
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Норма результата АФП
Підкажіть будь ласка, наскільки погано, якщо показники при вагітності 15 тижднів аналізу крові АФП 23, а норма пишуть 26.
Анжелика
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Екз, спермограмма
Доброго вечора. Можливо я не правильно сформую моє питання, але все ж . Чи існує такий аналіз, і чи можна у вас здати спермограмму, щоб дізнатися гендерність, ну маю на увазі глянути по спермограммі чи наявні у чоловіка XX хромосоми чи XY.
Ольга
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Операція з видалення кіст
Добрий день, підкажіть будь ласка, ціну на видалення кісти лівого яєчника розміром 3,5см *6, 5см
Яна
Читать Ответ
не указано
Допоможіть знайти у особистий кабінет, якщо немає доступа до старої пошти.
Марина
Читать Ответ
ВМІ
Чи є сенс проводити ВМІ якщо в чоловіка діагностовано тератозооспермію?
Христина
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Беременность
Здравствуйте. Последние менструация, 28 ноября. Цикл не совсем стабилен(пила циклодинон для восстановления) 29 декабря сделала тест-положительный. 30 сходила на УЗИ а мед.центр , жёлтое тело есть, плодного яйца не было. 31 анализ хгч - 51 (Па был 18 и 22 декабря, ранее не был в этом цикле) Сегодня 6 января, по рекомендации, сделала ещё одно УЗИ, матка увеличилась по размерам в среднем на 5-7 мм, в правом яичнике жёлтое тело тоже увеличилось и определилось плодное яйцо 4.3 мм.(якобы для акушерского срока очень мало) Врач, делавший УЗИ, сразу меня начал пугать, неразвивающейся. Позже, была у своего врача, и она сказала, что вроде как, все хорошо, сделать УЗИ через недели 3. Но меня волнует такая разбежка
Ирина
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
не указано
Доброго вечора. Я знаходжуся зараз у Польщі,лікар мені назначив таку процедуру як гістероскопія поліпа ендометрію. Скажіть будь ласка чи Ви робите таку процедуру, якщо так то на коли можна записатися і яка вартість даної процедури. Щиро вдячна за відповідь.
Світлана
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Суррогатное материнство.
Здравствуйте Владимир Владимирович. Я ваш однокурсник по Харькову. Сейчас, по ряду причин оказался в Германии. На практике в Лор клинике Ганновера познакомился с доктором. У его жены проблемы с сердцем. Их семью интересует суррогатное материнство. Наш первый разговор был ещё до войны. Сейчас он опять задаёт вопросы на эту тему. Сможете ли вы семье помочь? Если да, у него уже сформирован ряд вопросов.
Константин Максименко
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Простуда у беременной
Чем лечить простуду у беременных.
Карина
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Наблюдение беременных
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, как производится оплата в программе наблюдения беременности?
Анна
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Вагітнісь
Доброго дня! Скажіть будьласка, чи можеа завагітніти під час лікування у чоловіка (варикоцели).. і у мене лише 1 труба
Марія
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Заморожені ембріони
Добрий день. Скажіть, будь ласка, який час можуть зберігатися ембріони ?
Юлія
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Спермограма
Добрий день, скаджіть будь ласка чи можна здавати сперму разом із дружиною ?
Анна
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Щитовидка
Мне нужна помощь. И совет по лекарствам ! От гормональных плохо
Оксана
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Гінекологія
В мене перев'язані труби,чи можна завагітніти від штучного запліднення.
Марія
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
Аналіз на гормони
Куди відправити результати результати досліджень крові?
Сергій
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
аналіз ХГЛ
Доброго дня результат аналізу показав <0.2, підскажіть будь ласка що це може означать??
Вроніна Дарья Юріївна (Петрус)
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Заморожені ембріони
Доброго дня! У мене на зберіганні у вас знаходяться 7 ембріонів. залишились після підсадки. Через 4 роки змогли завагітніти самі, маємо чудову і здорову дівчинку))) Підкажіть будьласка що робити з ембріонами які залишились у вас на зберіганні? Може ми з чоловіком можемо комусь допомогти здійснити мрію стати батьками? Обоє здорові без шкідливих звичок.
Галина
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Препарат постинор
Підкажіть чи ефективно приймати препарат Постинор в післяовуляційний період. Чи має він тоді ефект? Як він запобігає вагітності в такому разі?
Ольга
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
не указано
Чи можна до вас записатися до гінеколога , на мазок , і яка ціна ?бажано на середу21
Ольга
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Гормони перед пункцією
Які гормони перед пункцією ви зазвичай рекомендуєте? Ін’єкції , таблетки ? назву їх
Людмила
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Сильна затримка
Затримка 5днів, груди чомусь цього разу не болять, вагітність виключено тому що не має партнера, були одноразово сильні колючі болі в районі малого таза, чи може це говорити про появу кісти?
Аліна
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Не заживает рана после операци
Добрий день Була операція бартолінітової кісти (+частина залози) вимушено в Грузії, протягом двох місяців, із щоденною перев'язкою, загоїлися лише внутрішні органи, 1 грудня була ще одна операція, зашиття вульви (наскрізна дірка), процес регенерації зовсім відсутній, як і після першої операції, на другий день, зійшли усі шви (діабету немає, глюкоза в нормі, всі показники в нормі, інфекцій у рані немає). Підкажіть будь ласка, у чому може бути причина( Лікарі розводять руками і кидають у вільне плавання, без подальшого лікування, чітко дали зрозуміти, що не знать як мені допомогли
Світлана
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
не указано
Доброго дня, допоможіть будь ласка ,як мені знайти пароль і логін до особистого кабінету?Змінилась пошта,не можу самостійно відновити
Марина Глушко
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Передчасне виснаження яєчників
Доброго дня. Підкажіть будь ласка в який день МЦ до вас краще записуватись? Попередній діагноз- передчасне виснаження яєчників
Ольга
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Збой цикла
Мне 23 года постоянные перебои менструации последний раз небыло месячных четыре месяца а теперь идут две недели раньше принимала нормоменс вроде выровнялось но как только перестала пить опять все стало как раньше только теперь задержки ещё больше
Виктория
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
не указано
Пізній вік, чи взмозі покращити якість клітини, завмирають
Ірина
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Урологія
Підкажіть чи ви приймаєте пацієнтів на правому березі Києва
Наталія
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
не указано
Добрый вечер! У меня было 2 неудачных попытки ЭКО, тонкий эндометрий! Хочу приехать к Вам,в какой день цикла это лучше делать, мы просто с Одесской обл.
Валентина
Каверина Виктория Алексеевна
Читать Ответ
Затримка місячних
Затримка місячних 'Доброго вечора. Зараз у мене затримка місячних 5 днів,є головокружіння. Купляла тест в магазині але негативний. Більше нічого не турбує .
Яна
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Безпліддя
Доброго дня. У нас безпліддя 2 роки. У мене аденоміоз,діагностовано хр.ендометрит. Після курсу АБТ настала вагітність,проте на 5 т. був викидень. Після викидня хр.ендометрит був підтверджено знову . Гістероскопічно і CD138+. Пройшла знову курс АБТ,плазмотеріпію,фізіотерапевтичні процедури. Без ефекту. CD138+. Пройшло вже півроку після викидня. Труби прохідні, овуляція є. В чоловіка Олігоазооспермія 1 ст. Які ще методи лікування можливі та використовуються у вашому центрі? Можливо є можливість онлайн-консультації?Дякую.
Наталія
Каверина Виктория Алексеевна
Читать Ответ
ЭКО с криоэмбрионами
Здравствуйте, я живу во Франции. В 2018 году в Чехии я начала программу эко, мне провели 5 подсадок, одна из которых закончилась замершей беременностью на 14 неделе. У меня осталось два криоэмбриона, но мой возраст 49 лет, а в Чехии ограничение по возрасту до 49 и продолжить там я уже не могу. Есть ли возможность оставшиеся два эмбриона перевезти к вам и у вас сделать с ними ЭКО? Спасибо, с уважением ваш будущий пациент Элиза❤️
Элиза
Каверина Виктория Алексеевна
Читать Ответ
Програма ЕКО
Які в мене шанси завагітніти за допомогою ЕКО із власними яйцеклітинами при АМГ 0.31 і трьох невдалих спробах ЕКО (генетичні недоліки у ембріона і завмерлі ембріони були)?
Наталя
Каверина Виктория Алексеевна
Читать Ответ
Хочу забереметь в 39лет
Добрый день! Татьяна Анатольевна, подскажите, пожалуйста, есть ли у меня шанс забеременеть с помощью ЭКО в 39лет, было 2 операции по удалению эндометриоидных кист и очагов эндометриоза 3 степени (август 2013 года) и потом 4 степени(август 2021года). АМГ до 2-й операции был 1.01, а месяц назад в октябре 2022 опустился до 0.33. Начал удлиняться цикл с 25 до 35 дней. Не чувствую овуляции месяца три. Тесты сделала в текущем месяце и УЗИ в октябре- овуляции не было. У меня была одна попытка ЭКО в 2019 году(мне было 36 лет), но на 11-й неделе плод замер..я перед этим сильно заболела с температурой. Детей своих нет. Очень хотим совместного ребёнка. У моего мужа есть дочь от предыдущего брака. Мы в браке 5-й год. Если есть шанс- сообщите, пожалуйста?? Проблема ещё в том, что мы сейчас не в Украине, а в другой стране- Нидерландах, довериться местных докторам мне очень сложно. Есть ли варианты как сейчас можно сделать ЭКО или может стимуляцию пока война и пока муж не может вернуться в Украину по разным причинам? Буду благодарна за ваш ответ и совет. Спасибо большое!
Юлия
Каверина Виктория Алексеевна
Читать Ответ
не указано
Мирослава Михайлівна ,добрий день! Можна до Вас записатись на прийом . Ми з Вами трішуи знайомі . Я проживаю в іншій країні . Прошу для моїх дітей . Яеі живуть в Києві . Мій син Олег. Його дружина вагітна 6 місяців. На консультацію до Вас прошусь ,так як Ви гарний фахівець . Дякую зарання . Тетяна
Тетяна
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
не указано
Добрый вечер. Можете мне подсказать стоимость перевозки биоматериала моего мужа из Львова в Киев. Или это входит в стоимость программы ЭКО с донорской клеткой.
Елена
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
Мірена
Доброго дня, хочу записатися на прийом на суботу
Марина
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
прием препарата Эскапел
Приветствую! 14 октября при ПА порвался презерватив, после чего через несколько часов выпила препарат Эскапел. Через 5 дней начались кровяныстые выделения похожие на менструацию, длились около 4 дней. Сейчас по графику должна начаться менструация, но задержка 2 дня - это нормально и возможно ли что препарат не помог избежать беременности?
Ирина
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Непроходимость труб
Здравствуйте. Ирина Ярославовна, я с мужем с другого города, хотим к вам попасть на приём. У меня была внематочная беременность, трубу левую удалили. Есть страх, что такая ситуация произойдёт и с правой трубой. У мужа мужа по спермограмме тоже есть проблемы.
Анастасия
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
ЕКо
Доброго дня, цікавить питання. Ми хочемо пройти программу сурогатного материнства. Скільки коштує пакет? ( забор нашого матеріала, виготовлення ембріонів, і перенос сурогатній мамі) на обліку будемо в іншому місці. І скільки днем нині потрібно бути у Києві щоб у мене взяли яйцеклітини, а у чоловіка сперму?
Наталія
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Результат аналізу
Підкажіть, будь ласка, коли будуть мої результати аналізу Каріотип пари?
Тетяна
Вацик Мирослава Михайловна
Читать Ответ
Результати аналізів
Доброго дня. Я здала місяць тому аналізи у вашому центрі. Можу я дізнатися, коли я отримаю результати?
Тетяна
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Міома матки
чи можливо видалити по задній стінці субмукозний вузол діаметром 68-54,6-67мм(тип 1-2) методом Гістероскопія за один раз? чи потрібно два рази робити?
Оксана
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205