Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго дня!
Хочу записатися до Вас на консультацію зі скаргою на нерегулярні місячні. Можливо є якийсь список аналізів, який я можу зробити до прийому щоб мати більш повну характеристику? Мені 20 повних років
Завчасно дякую за відповідь
Доброго вечора, скажіть будь ласка,якщо після статевого акту випити одразу таблетку Постинор,чи потрібно приймати ще одну через 12 годин?Чи однієї буде достатньо?
Добрий день,хочу перевірити прохідності марочних труб ,причина багатого років безпліддя, гінекологічниц проблем не маю, які аналізи здавати перед операцією,чи є дана операція безпечна?
Dear Dr Kotlik,
Hope you have a wonderful day.
I have 2 embryos in United States and considering finding SM to help transfer in Ukraine. I heard that you are the expert and excellent Dr in this area. I am very lucky that I could find you here.
My embryo grading, one is Day5 6BB another is Day6 6AA. Both not do the PGT test. The freezing media is FUJIFILM and freezing device is Kitazato Cryotop US. I have 2 questions about successful rate about my embryos, I am very appreciated it for your help.
Q1. My embryos expansion grade are all 6 meaning hatched out of the shell ( Zona Out). Since there is no protective shell, I am afraid the thawing process and transfer will be much difficult and very quick, do you have much experiences in successfully thawing the zona out embryos and transfer successful ? How many times of try to thaw and transfer the Zona out one successful ?
Q2. Based on my 2 embryos, how you recommend transfer, transfer one by one or transfer two embryos one at a time? How you think the successful rate of Day5 6BB and how about the success rate of Day 6 6AA in your clinic?
Thank you very much!
Looking forward to your reply!
Best regards
Sally
Ольга Іванівна , доброго дня! Записана до вас на завтра,була у лютому з візитом, але змушена перенести візит на вівторок,захворіла моя мама. В мене сьогодні зранку заболіли груди, а з правого соска при натисканні виділяється біла рідина.,дуже мало, але я її побачила і вже паніка. Хотіла на понеділок попасти до вас, але вільно є лише на вівторок. Ніяких ліків окрім Вітанго я не приймаю, маю трохи стресів, бо біда в родині. Але чи то спричинило, не знаю. Якщо не складно і матимете час, наберіть мене будь ласка, щоб не панікувала.
Доброго дня , у мене таке питання , я хочу заванітніти але у мене з чоловіком не виходить , я була рік тому у лікаря , і вона говорила , що в мене в яїчниках маленькі кісти і нарушений цикл , але вона сказала , що я зможу завагітніти потрібно просто щось пропити та вичислити день овуляції і все вийде , зараз я не можу піти до лікаря так як я в Польші і є мовний бар‘єр . Щоб ви мені могли сказати по цьому поводу .
Добрий день
Скажіть будь ласка
1) чи можна замовити консультацію онлайн?
2) чи працює зараз Холодян І.Я.?
3) чи надає ваш центр послуги кур‘єра (треба доставити сперму до України)?
Добрый день. делала Эко протокол в Латвии(43г, амг 0,2), получился 1 эмбрион,пгд не получился(Американская лаборатория не нашла хромосомы) не прикрепился. Рассматриваю вариант вашей клиники во Львове.
1. какую программу посоветуете? (донорская сперма, муж гражданин США и Украины, сами понимаете в Украину он не приедет, сперма замороженна, хранится в крио банке. + я хочу протестировать полученные эмбрионы)
2. цена для нерезидента общая? в Латвии мне сказали одну цену, но в нее не входили медикаменты/посещения врача/анализы/пгд тест
3ю проводите ли вы процедуры сейчас, в это трудное время?
Спасибо!
Катя
Вітаю! Хотілося б потрапити до вас на консультацію (намагаємось завагітніти з чоловіком) але чоловік військовослужбовець і немає можливості приїзджати декілька разів. Чи доцільно провести першу консультацію онлайн,а вже на другу зустрітися особисто ? Дякую
Доброго ранку ☀️ Я вчора о 12:00 була у вас на прийомі УЗД, ви сказали, що з дитинкою все добре, але я прийшла додому і подивилася таблицю по розмірам носової кістки і побачила, що у мене на 31,5 тижням вагітності у дитини 6,6 ми..... Скажіть будь ласка, що це значить?.
Здравствуйте! В 2020 г. была пациенткой вашей клиники в Киеве на Макеевской. Доктор Микитюк Александр Владимирович. Сейчас я нахожусь не в стране. Принимает ли он? Хотела бы записаться к нему на консультацию.
Добрый день!
Подскажите пожалуйста, проводят ли ваши психологи он-лайн косультации? Какая стоимость таких консультаций?
Задача для консультации - справиться со стрессом после неудачного ЭКО, принятие бесплодия, психологическая подготовка к следущему ЭКО.
Ожидания - 2-3 консультации
Спасибо,
Анна
Благодарю за предоставленный ответ! Подскажите, пожалуйста, я могу самостоятельно доставить самолётом сперму мужа в Украину из другой страны в замороженном виде (или другом виде), после проверки и заморозки в медицинском учреждении другой страны со всеми сопроводительными документами ?
Здравствуйте, Татьяна Анатольевна! Год как наступила менопауза, но мы с мужем не утратили надежду и решительно хотим сделать ЭКО. Подскажите, пожалуйста, возможно ли провести ЭКО с использованием донорских клеток, для этого в силу субъективных причин муж не может приехать в Украину, возможно ли каким то образом транспортировать сперму мужа, сохранив все ее качества, для дальнейшего использования при ЭКО ?
Заранее благодарю за ответ !
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чого можуть не закінчитися місячні? Які можуть бути причини? І можливо лі це початок клімаксу? Робила УЗД то особих відхилень немає начебто. Дякую
Доброго дня. Підскажіть чи можна отримати онлайн консультацію (не має поки змоги приїхати на прийом). Яка ціна такої конскльтації? Суть питання: переглянути результати МРТ, чи потрібне лікування і яке лікування можливе? Дякую
Доброго дня. Потрібна онлайн консультація. В хлопця на інтимній зоні з’явились висипання. Можна скинути фото? Аби Ви сказали , що могло стати причиною цього. Дякую!
Добрый день , подскажите пожалуйста, около двух недель ноющая, тянущая боль в пояснице, ноющая боль в груди , последние два дня боль как будто перед началом менструального цикла , что это может быть
Здравствуйте!
Моя история беременности :
Мне 35 лет , беременность наступила с первой попытки, почти на 7 месяца , был вердикт у вашего ребенка тератома копчикова тазобедренная, потом кесарево и удаление частично матки.
Вердикт вам теперь может только помочь суррогатное материнство.
Потом война , мы жили в Мариуполе лишились всего. Сейчас находимся в Финляндии с мужем.
Какая сумму перевозки спермограммы в клинику?
Мы планировали сначала у Котлика проходить процедуру, но я заболела ковидом, было решено перенести …
Но я читаю очень много отзывов, о вас и мне хотелось бы к вам…
У меня фолликулы формировались от 2 до 5 шт…
Мы сдавали анализы все. И совместимость. Но это было год назад.
Какая сейчас стоимость ЭКО +привезти спермограмму + заморозить эмбрионы.
Був викидень перша вагітність, знову ось завагітніла коли сиджу , ходжу то тягне низ живота і трішки іноді ріжучі показування та виділення білі , переживаю дуже щоб зберегти і що робити не знаю , є дуфастон але чи варто його зараз пити не знаю ?
Затримка виходить зараз 8 день , тест підтвердився
Але і ще у мене аутоімуний тиреодит
Тому переживаю більше щоб гормони нормально були
Доброго дня!
Хочу записатися до Вас на консультацію зі скаргою на нерегулярні місячні. Можливо є якийсь список аналізів, який я можу зробити до прийому щоб мати більш повну характеристику? Мені 20 повних років
Завчасно дякую за відповідь
Анастасія Репало
Добрий день, з 2-5 добу циклу кров на ФСГ, ЛГ, ПРолактин, ТТГ. З результатами на прийом
Доброго вечора, скажіть будь ласка,якщо після статевого акту випити одразу таблетку Постинор,чи потрібно приймати ще одну через 12 годин?Чи однієї буде достатньо?
Галина
Добрий день, зверніться до гінеколога з приводу використання препарату.
Добрий день,хочу перевірити прохідності марочних труб ,причина багатого років безпліддя, гінекологічниц проблем не маю, які аналізи здавати перед операцією,чи є дана операція безпечна?
Алена
Добрий день.
Перевірити прохідність маткових труб можна декількома способами.Це може бути узд(ехосальпінгографія),рентген(метросальпінгогоафія),гістероскопія або лапароскопія.Який спосіб підходить саме Вам має визначити лікар після огляду та узд.
Я б порадила для початку зробити рентген з контрастом (туди потрібні результати мазків-урогенітальний на флору та цитологія шийки матки).Цей метод достатньо об'єктивний ,малоінвазивний і не потребує наркозу.
Будь-яку з перелічених
процедур краще робити в першу фазу ментруального циклу.Перелік аналізів також залежить від виду обстеження.
Чи можливо зробити запліднення після трьох кесаревих розтину
Любов
Так звичайно ,можливо. Такі рішення треба ухвалювати з лікарем, щоб уникнути ускладнень під час повторних подібних операцій. Це пов’язано зі станом м’яких тканин, м’язів очеревини, тіла матки, внутрішніх органів.
Багатьох жінок, які страждають СПКЯ, хвилює - чи можна робити ЕКЗ при полікістозі яєчників. Процедура показана багатьом пацієнткам з подібною проблемою, і вважається одним з найбільш надійних засобів досягнення вагітності. Специфікою програм ЕКЗ при СПКЯ є ймовірність виникнення СГЯ - синдрому гіперстимуляції яєчників. Таке відбувається, якщо є підвищена чутливість останніх до стимуляції гонадотропінами. У разі наявності полікістозу СГЯ проявляється вдвічі частіше, ніж при нормальному стані здоров'я.Тому має бути
ретельна підготовка, обов'язкове усунення порушень ендокринної системи і неправильного метаболізму. Клінічна практика говорить про те, що 3-місячного підготовчого курсу часто буває більш ніж достатньо.
Добрий день, обговорити остаточну ціну зможемо під час візиту. На дану вартість впливає велика кількість факторів (вік, оваріальний резерв, анамнез).
В нас є гарні акційні пропозиції на програми ЕКЗ та первинний візит.
Чекаємо вас на консультацію.
Dear Dr Kotlik,
Hope you have a wonderful day.
I have 2 embryos in United States and considering finding SM to help transfer in Ukraine. I heard that you are the expert and excellent Dr in this area. I am very lucky that I could find you here.
My embryo grading, one is Day5 6BB another is Day6 6AA. Both not do the PGT test. The freezing media is FUJIFILM and freezing device is Kitazato Cryotop US. I have 2 questions about successful rate about my embryos, I am very appreciated it for your help.
Q1. My embryos expansion grade are all 6 meaning hatched out of the shell ( Zona Out). Since there is no protective shell, I am afraid the thawing process and transfer will be much difficult and very quick, do you have much experiences in successfully thawing the zona out embryos and transfer successful ? How many times of try to thaw and transfer the Zona out one successful ?
Q2. Based on my 2 embryos, how you recommend transfer, transfer one by one or transfer two embryos one at a time? How you think the successful rate of Day5 6BB and how about the success rate of Day 6 6AA in your clinic?
Thank you very much!
Looking forward to your reply!
Best regards
Sally
Sally
Dear Sally,
you need consultation. Please take appointment.
Ольга Іванівна , доброго дня! Записана до вас на завтра,була у лютому з візитом, але змушена перенести візит на вівторок,захворіла моя мама. В мене сьогодні зранку заболіли груди, а з правого соска при натисканні виділяється біла рідина.,дуже мало, але я її побачила і вже паніка. Хотіла на понеділок попасти до вас, але вільно є лише на вівторок. Ніяких ліків окрім Вітанго я не приймаю, маю трохи стресів, бо біда в родині. Але чи то спричинило, не знаю. Якщо не складно і матимете час, наберіть мене будь ласка, щоб не панікувала.
Доброго дня , у мене таке питання , я хочу заванітніти але у мене з чоловіком не виходить , я була рік тому у лікаря , і вона говорила , що в мене в яїчниках маленькі кісти і нарушений цикл , але вона сказала , що я зможу завагітніти потрібно просто щось пропити та вичислити день овуляції і все вийде , зараз я не можу піти до лікаря так як я в Польші і є мовний бар‘єр . Щоб ви мені могли сказати по цьому поводу .
Анастасія
Добрий день ! Можна зробити фолікулометрію у Польщі 2-5 день циклу ( під час місячних ) . Записатись в ці дні на онлайн консультацію в Україні для призначення лікарем індукції овуляції . У Вас полікістоз яйників . І це лікується саме так 3-5 місяців . При не настанні вагітності на протязі цього часу , змінюється тактика лікування . Обов’язковою умовою є нормальна спермограма у чоловіка . Успіху Вам !
Добрий день, скажіть будь ласка, що потрібно мати з собою на первинну консультацію до лікаря гінеколога. Взагалі перший раз іду на консультацію.
Катерина
В нас все є. Від вас необхідно згадати та записати останній день останніх місячних, коли почались місячні, їх характер. Та обовязково гарний настрій). Чекаємо на вас.
Доброго дня!
Я на 5 тижні вагітності, розпочалась нежить, більше нічого не турбує. Нічим не караю. Чи небезпечно це для дитини?
Анна
Доброго дня. Сама нежить, не страшно. Але потрібно приймати міри, щоб не було прогресування хвороби. Тому потрібно пити багато рідини, промивати носові ходи морської водою, або препаратами з нею, пити вітаміни, особливо вітамін С, провітрювати приміщення, вологе прибирання, також піднімати місцевий імунітет пробіотиками, а також не допустити підйому температури тіла.
Добрий день
Скажіть будь ласка
1) чи можна замовити консультацію онлайн?
2) чи працює зараз Холодян І.Я.?
3) чи надає ваш центр послуги кур‘єра (треба доставити сперму до України)?
Марина
Доброго дня, так я зараз веду прийом та проводжу консультації онлайн. Буду чекати вас на візиті.
3. ні ми не надаємо таких послуг.
Добрый день. делала Эко протокол в Латвии(43г, амг 0,2), получился 1 эмбрион,пгд не получился(Американская лаборатория не нашла хромосомы) не прикрепился. Рассматриваю вариант вашей клиники во Львове.
1. какую программу посоветуете? (донорская сперма, муж гражданин США и Украины, сами понимаете в Украину он не приедет, сперма замороженна, хранится в крио банке. + я хочу протестировать полученные эмбрионы)
2. цена для нерезидента общая? в Латвии мне сказали одну цену, но в нее не входили медикаменты/посещения врача/анализы/пгд тест
3ю проводите ли вы процедуры сейчас, в это трудное время?
Спасибо!
Катя
Kate
Добрий день.
Ми проводимо ЕКЗ зараз, тому що 60% пацієнток - це старше 40 років. Їм ніколи чекати.
Аналізи та ПГД (обстеження ембріонів) не входять у програму. Медикаменти та візити лікаря входять.
Для вибору програми та вирішення організаційних питань пропоную розпочати з онлайн консультації на якій детательно розберемо ваш анамнез, оптимальну програму та обговоримо можливі варіанти візиту до клініки.
Актуальну ціну можна уточнити у наших операторів у віконечку чату. Будемо раді Вам допомогти
Вітаю! Хотілося б потрапити до вас на консультацію (намагаємось завагітніти з чоловіком) але чоловік військовослужбовець і немає можливості приїзджати декілька разів. Чи доцільно провести першу консультацію онлайн,а вже на другу зустрітися особисто ? Дякую
Дар‘я
Добрий день !
Дуже часто проводимо онлайн консультації . І , як показав досвід , вони достатньо ефективні . Так що сміливо записуйтесь . Чоловіку буде достатньо приїхати 1 раз і все зробити в 1 день . Для військовослужбовців у нас знижки та є акційні пропозиції . Приізжайте . Будемо раді Вам допомогти
Доброго ранку ☀️ Я вчора о 12:00 була у вас на прийомі УЗД, ви сказали, що з дитинкою все добре, але я прийшла додому і подивилася таблицю по розмірам носової кістки і побачила, що у мене на 31,5 тижням вагітності у дитини 6,6 ми..... Скажіть будь ласка, що це значить?.
Анастасія
Доброго дня, для отримання коментарів зверніться до свого лікаря на консультацію.
Добрий день. Чи проводите Ви лікування дисплазії та лейкоплакії шийки матки? Яка ціна самої процедури? Дуже дякую за відповідь.
Галина
Так. проводимо. Залежно від ступеню дисплазії, застосовують різні тактики– лазерну вапоризацію або радіохвильове лікування шийки матки. Такі процедури тривають 15-20 хвилин і виконуються амбулаторно.
Пацієнткам з важкою дисплазією та жінкам з групи високого ризику розвитку раку виконується конусовидна резекція/конізація шийки матки. Оскільки таке втручання потребує анестезії, його виконують зазвичай у денному стаціонарі.
Здравствуйте! В 2020 г. была пациенткой вашей клиники в Киеве на Макеевской. Доктор Микитюк Александр Владимирович. Сейчас я нахожусь не в стране. Принимает ли он? Хотела бы записаться к нему на консультацию.
Татьяна
Доброго дня, зараз поки я не проводжу прийом. Ви можете звернутись до моїх колег.
Добрый день!
Подскажите пожалуйста, проводят ли ваши психологи он-лайн косультации? Какая стоимость таких консультаций?
Задача для консультации - справиться со стрессом после неудачного ЭКО, принятие бесплодия, психологическая подготовка к следущему ЭКО.
Ожидания - 2-3 консультации
Спасибо,
Анна
Анна
Доброго дня, на даний момент немає психолога в нашому штаті.
Благодарю за предоставленный ответ! Подскажите, пожалуйста, я могу самостоятельно доставить самолётом сперму мужа в Украину из другой страны в замороженном виде (или другом виде), после проверки и заморозки в медицинском учреждении другой страны со всеми сопроводительными документами ?
Света
По транспортуванню матеріалу, медичний центр не займається цим. Є спеціальні курьєрські служби по перевезенню матеріалів вам необхідно звернутись в одну з таких служб.
Здравствуйте, Татьяна Анатольевна! Год как наступила менопауза, но мы с мужем не утратили надежду и решительно хотим сделать ЭКО. Подскажите, пожалуйста, возможно ли провести ЭКО с использованием донорских клеток, для этого в силу субъективных причин муж не может приехать в Украину, возможно ли каким то образом транспортировать сперму мужа, сохранив все ее качества, для дальнейшего использования при ЭКО ?
Заранее благодарю за ответ !
Света
Доброго дня. Згідно з чинним законодавством, на сьогодні ми не маємо ні фізичної, ні юридичної можливості до транспортування біологічного матеріалу з іншої країни. Чекаємо нашу перемогу!
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чого можуть не закінчитися місячні? Які можуть бути причини? І можливо лі це початок клімаксу? Робила УЗД то особих відхилень немає начебто. Дякую
Доброго дня. Підскажіть чи можна отримати онлайн консультацію (не має поки змоги приїхати на прийом). Яка ціна такої конскльтації? Суть питання: переглянути результати МРТ, чи потрібне лікування і яке лікування можливе? Дякую
Доброго дня! Мене цікавить стандартний перелік аналізів (жін. та чоловіч.), який бажано мати при собі на перший візіт до репродуктолога
Ирина
На прийом можна приїхати і без аналізів. Однак, якщо ви хочете максимально зорієнтувати репродуктолога, корисно мати з собою для початку аналіз на АМГ, ТТГ, пролактин, а чоловіку - спермограму з МАР-тестом
Доброго дня. Потрібна онлайн консультація. В хлопця на інтимній зоні з’явились висипання. Можна скинути фото? Аби Ви сказали , що могло стати причиною цього. Дякую!
Марина
Доброго дня, чекаємо на консультацію до лікаря уролога.
Добрый день , подскажите пожалуйста, около двух недель ноющая, тянущая боль в пояснице, ноющая боль в груди , последние два дня боль как будто перед началом менструального цикла , что это может быть
Катерина
Дужебагато чого: як минущого, так і важливого. З такими симптомами треба прийти на очний візит
Здравствуйте!
Моя история беременности :
Мне 35 лет , беременность наступила с первой попытки, почти на 7 месяца , был вердикт у вашего ребенка тератома копчикова тазобедренная, потом кесарево и удаление частично матки.
Вердикт вам теперь может только помочь суррогатное материнство.
Потом война , мы жили в Мариуполе лишились всего. Сейчас находимся в Финляндии с мужем.
Какая сумму перевозки спермограммы в клинику?
Мы планировали сначала у Котлика проходить процедуру, но я заболела ковидом, было решено перенести …
Но я читаю очень много отзывов, о вас и мне хотелось бы к вам…
У меня фолликулы формировались от 2 до 5 шт…
Мы сдавали анализы все. И совместимость. Но это было год назад.
Какая сейчас стоимость ЭКО +привезти спермограмму + заморозить эмбрионы.
Наталя
Програма ЕКЗ з заморозкою орієнтовно від 90000 грн. По транспортуванню матеріалу, медичний центр не займається цим. Є спеціальні курьєрські служби по перевезенню матеріалів вам необхідно звернутись в одну з таких служб.
Стосовно сурогатного материнства ми підбираємо, і проводимо такі програми. Звісно треба оцінити стан вашої матки пригодна чи вона до виношування, чи все таки потрібно буде потрібно робити перенесення ембріонів сурогатній мамі.
Був викидень перша вагітність, знову ось завагітніла коли сиджу , ходжу то тягне низ живота і трішки іноді ріжучі показування та виділення білі , переживаю дуже щоб зберегти і що робити не знаю , є дуфастон але чи варто його зараз пити не знаю ?
Затримка виходить зараз 8 день , тест підтвердився
Але і ще у мене аутоімуний тиреодит
Тому переживаю більше щоб гормони нормально були
Вікторія
Звичайно, потрібно звернутися до лікаря, щоб він оглянув, зробив УЗД,щоб підтвердити вагітність. Здати в динаміці аналізи на ХГЛ, а також гормони щитовидної залози. Які потрібно контролювати всю вагітність.І це є обов'язковою умовою. Не потрібно приймати відразу дуфастон, спочатку необхідно визначитися, чому у Вас ці тянучі болі низом живота. І звісно не потрібно так хвилюватися, це теж може впливати на перебіг вагітності. Тому заспокойтеся і зверніться до свого лікаря. Легкої вагітності Вам.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.