Хочу поблагодарить весь персонал клиники за мою долгожданную беременность! Только подумать - сколько людей было задействовано в том, чтобы зародилась маленькая жизнь. Ведь это не только врачи, с которыми мы общаемся, а еще и огромное количество "невидимой" работы эмбриологов, генетиков, лаборантов, работа девочек на рецепции и медсестер, которые всегда были терпеливы и приветливы. Отдельное спасибо Адвене Виктории Викторовне и ее ассистенту Варваре, за позитив и профессионализм, с вами было совсем не страшно пройти этот путь)
26.06.2026
Наталія
Отзыв про
Я оцінюю лікарів за трьома критеріями: фаховість, тобто рівень знань; досвід у вирішенні тієї проблеми, яка мене хвилює; взаємодія під час лікування (тобто, під час вирішення моєї проблеми). Що було: вік 44 роки, низький рівень АМГ, ендометріоз, гіпертеріоз, тонкий ендометрій, вторинне безпліддя. На донорські яйцеклітини я йти не хотіла, тому шукала фахівця, який допоможе мені стати мамою виходячи з моїх даних. Літала до Гудзяк Вікторії Віталіївни у Львів, спочатку лікувалася, потім стимулювалася, отримали 7 яйцеклітин відмінної якості у двох циклах стимуляції. Ембріотрансфер - 2 яйцеклітини. Результат - вагітність 16 тижнів, двійня. Рекомендую, особливо у складних випадках або якщо дуже потрібна дитина. Я працюю у міжнародній компанії Київ/Відень, тому вибір лікаря був за мною і я вибирала фахівця виходячи з його ефективності, а не зручності відвідування для мене. Дякую, що у вас в клініці працюють подібні і лікарі і люди.
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Серед знайомих дізналась багато позитивних відгуків про медцентр, але саме до цього лікаря потрапила випадково, просто був вільний зручний час для прийому. Вікторія Вікторівна чудовий спеціаліст, чуйна людина, завжди на зв'язку, лікування без зайвих призначень як це люблять деякі лікарі. Дотримуючись її рекомендацій - перша спроба ЕКЗ стала успішною і ми чекаємо на нашого синочка. Якщо наважимось стати батьками вдруге то будемо звертатись лише до неї. Не обійшлось і без допомоги Клименка Євгена Володимировича, адже в нас був чоловічий фактор непліддя. Дуже дякуємо лікарям цього центру, що здійснили нашу мрію стати батьками!
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Благодарю репродуктолога Ковалевскую Ларису Станиславовну и ее команду: врача Аллу Анатолиевну и Катерину за их профессионализм и терпение. С первой попытки подсадки у меня внутри растет маленький человечек. Спасибо огромное.
26.06.2026
Василь
Отзыв про
Лікувались дуже довгий час і все безрезультатно.Багато втраченого часу,нервів,коштів.
Нам порадили Вікторію Віталіївну,яка надала нам професійну консультацію,а також шлях вирішення нашої проблеми.Вона дала нам надію,і ми почали лікування.Протягом всього часу і дотепер,вона нас підтримує,консультує,дає відповіді на всі наші запитання. Вагітніли ми за допомогою ЕКЗ.В нас вийшло з першого разу,зараз у нас 17 тиждень.Ми вдячні Богу,що ми зустріли на своєму шляху такого професіонала своєї справи,яка завжди допоможе,підтримає,порадить.
Дякуєм Вам Вікторія Віталіїївна!!!
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочу поделиться своим позитивным опытом о враче УЗИ Константиновой Е.М. Елена Михайловна настоящий профессионал, уделяет внимание всем вопросам, которые возникают во время УЗИ. Всегда очень приветливая, проявляет заботу и внимание, не хочется уходить с приема, после каждого визита заряжаешься спокойствием и позитивом, а это для будущей мамы самое главное! Также, хочу отметить внимание со стороны ассистентки. Большое СПАСИБО!
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Величезна подяка Володимиру Володимировичу за довгоочікуваного синочка. Вже два місяці ми насолоджуємося батьківством, обіймаємо і цілуємо таке маленьке велике щастя.
Дякую, Володимир Володимирович за те, що Ви робите.
Ми народили своє щастячко, а вдячні за нього клініці по вул. Казимира Малевича.
Дуже вдячні лікарю Воробей-Виховській Вірі Миколаївні та дівчатам з маніпуляційного і рецепції!
На прийом, завжди з задоволенням!
Маючи загрозу, народили рівно в ПДР.
Всім дякуємо і бажаємо здоровʼя!
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
БЛАГОДАРЮ!!!!! И всегда буду благодарна Ковалевской Ларисе Станиславовне и ее команде, Алле и Кате!!!!Все годы семейной жизни, а это почти 15 лет, мы с мужем лечились от непонятных мне диагнозов или же попросту тратили все деньги которые могли заработать на новых докторов, анализы, медикаменты....И всё же, в один момент просто набрала номер кол.центра клиники где мне предложили штук 10 имён врачей на мой выбор...В тот момент, наверное сработало шестое чувство. Не знакомясь на сайте с фамилиями докторов, по телефону я услышала фамилию "Ковалевская" и выбрала именно её. Это оказалось не случайность, именно благодаря ей, я увидела свои первые 2 полоски. Выполняя все предписания доктора у нас получилось. Очеееень хороший доктор и замечательный человек, который с Божьей помощью творит чудо. А классным докторам Алле и Кате отдельное спасибо за их компетентность и выдержку всех психологических атак вместе с нами........БЛАГОДАРЮ ЗА ВСЁ!
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Серед знайомих дізналась багато позитивних відгуків про медцентр, але саме до цього лікаря потрапила випадково, просто був вільний зручний час для прийому. Вікторія Вікторівна чудовий спеціаліст, чуйна людина, завжди на зв'язку, лікування без зайвих призначень як це люблять деякі лікарі. Дотримуючись її рекомендацій - перша спроба ЕКЗ стала успішною і ми чекаємо на нашого синочка. Якщо наважимось стати батьками вдруге то будемо звертатись лише до неї. Не обійшлось і без допомоги Клименка Євгена Володимировича, адже в нас був чоловічий фактор непліддя. Дуже дякуємо лікарям цього центру, що здійснили нашу мрію стати батьками!
26.06.2026
Юля
Отзыв про
Ковалевская Лариса Станиславовна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Благодарю репродуктолога Ковалевскую Ларису Станиславовну и ее команду: врача Аллу Анатолиевну и Катерину за их профессионализм и терпение. С первой попытки подсадки у меня внутри растет маленький человечек. Спасибо огромное.
26.06.2026
Анна
Отзыв про
Константинова Елена Михайловна
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочу поделиться своим позитивным опытом о враче УЗИ Константиновой Е.М. Елена Михайловна настоящий профессионал, уделяет внимание всем вопросам, которые возникают во время УЗИ. Всегда очень приветливая, проявляет заботу и внимание, не хочется уходить с приема, после каждого визита заряжаешься спокойствием и позитивом, а это для будущей мамы самое главное! Также, хочу отметить внимание со стороны ассистентки. Большое СПАСИБО!
26.06.2026
Світлана
Отзыв про
Котлик Владимир Владимирович
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Величезна подяка Володимиру Володимировичу за довгоочікуваного синочка. Вже два місяці ми насолоджуємося батьківством, обіймаємо і цілуємо таке маленьке велике щастя.
Дякую, Володимир Володимирович за те, що Ви робите.
26.06.2026
Анна
Отзыв про
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Ми народили своє щастячко, а вдячні за нього клініці по вул. Казимира Малевича.
Дуже вдячні лікарю Воробей-Виховській Вірі Миколаївні та дівчатам з маніпуляційного і рецепції!
На прийом, завжди з задоволенням!
Маючи загрозу, народили рівно в ПДР.
Всім дякуємо і бажаємо здоровʼя!
26.06.2026
Тетяна
Отзыв про
Ковалевская Лариса Станиславовна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
БЛАГОДАРЮ!!!!! И всегда буду благодарна Ковалевской Ларисе Станиславовне и ее команде, Алле и Кате!!!!Все годы семейной жизни, а это почти 15 лет, мы с мужем лечились от непонятных мне диагнозов или же попросту тратили все деньги которые могли заработать на новых докторов, анализы, медикаменты....И всё же, в один момент просто набрала номер кол.центра клиники где мне предложили штук 10 имён врачей на мой выбор...В тот момент, наверное сработало шестое чувство. Не знакомясь на сайте с фамилиями докторов, по телефону я услышала фамилию "Ковалевская" и выбрала именно её. Это оказалось не случайность, именно благодаря ей, я увидела свои первые 2 полоски. Выполняя все предписания доктора у нас получилось. Очеееень хороший доктор и замечательный человек, который с Божьей помощью творит чудо. А классным докторам Алле и Кате отдельное спасибо за их компетентность и выдержку всех психологических атак вместе с нами........БЛАГОДАРЮ ЗА ВСЁ!
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы