Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Ирочка Ярославовна, СПАСИБО Вам большое за доченьку. Вы самая лучшая!!! Надеюсь увидеть Ваших ассистентов уже в статусе врачей!
Будущие родители, не бойтесь обращаться к Ирине Ярославовне, не читайте всякие форумы, просто верьте. Мы долго лечились, ничего не получалось, сомневались до последнего, приехали в клинику и просто доверились. Первая попытка и удачная)) И все благодаря опыту и знаниям Ирины Ярославовны!
26.06.2026
Віта
Отзыв про
Дуже дякую лікарю Котлік В.В. за двох наших синочків,яким вже 4 місяця,це наша не перше спроба а третя і двійня,дуже шкодую що не звернулася раніше до програми ЕКО,після 10 років намагання самостійно завагітніти кучу аналізів і операцій,але ми не здалися і тепер ми щасливі батьки, дякуємо
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Щиро вдячні працівникам медцентру, що на Ю.Литвинського, а особливо Котліку В.В. Завдяки вдало підібраному лікуванню та кваліфікованим працівникам, після 15 років безрезультатного лікування в інших медичних закладах, ми завагітніли і маємо синочка. Успіхів у Вашій важливій справі, процвітання, добра та миру!!!
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Вітаю. Моїй донечці вчора виповнився ! рік. Це був не легкий, і в той самий час найщасливіший рік в нашому з чоловіком житті, тому ось і прийшла моя черга писати пост подяки нашому найкращому лікарю Котлик В.В. Наш шлях назустріч з донечкою був дуже важким та довгим. На момент зустрічі з В.В. ми мали : вік 45 років, 26 років лікування, аналізів, обстежень, операцій, 10 невдалих спроб ЕКЗ в інших клініках. З 11 спроби ЕКЗ (перший перенос у В.В.) ми отримали довгоочікувану вагітність, а в лютому 2021 року з"явилась на світ наша донечка, сенс нашого життя. Дякуємо Богу за зустріч з В.В. Це уважний, ввічливий, компетентний, професіонал своєї справи, лікар від Бога!!! Від душі щиро дякуємо Володимиру Володимировичу, бажаємо здоров"я, низький уклін за Вашу працю. Хочемо висловити подяку асистенту лікаря Марині Л., а МЦ "Мати та дитина" бажаємо процвітання.
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Добрий день!
Хочемо подякувати за неймовірне щастя бути батьками,яке подарував нам Котлик В.В.Вже як місяц ми насолоджуємося батьківством.Дуже дякуємо Котлика В.В.за його увагу до деталей, чуйність, підтримку та професіоналізм.Бо все вийшло з першого разу після 5 років очікування та лікування у інших клініках.Дякуємо уважному персоналу клініки на Ю.Літвинського.Володимир Володимирович бережи вас Бог!
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хочется выразить огромную благодарность, сказать огромное спасибо замечательному врачу Радько Виталию Юрьевичу. Обращались за помощью к нему еще в 2018 году после его поездки в Беларусь, после консультации сразу решили не медлить и обратиться к нему за помощью после 4-х неудачных попыток у себя в Беларуси. С первого знакомства мы поняли, что это не только хороший специалист, врач, но ещё и человек, все доступно объяснялось, пояснялось, в процессе лечения и всего протокола ЭКО была моральная поддержка с его стороны. Виталий Юрьевич, врач, который работает не на количество попыток, а на качество и результат. И вот уже наш долгожданный результат мы увидели с первой попытки, а она была не такая уж и лёгкая, плюс была сделана гистероскопия. Это просто невероятное счастье, которое делает этот врач , делает людей счастливыми. Сейчас нашему счастью, нашим девочкам-двойняшкам 7 месяцев. Виталий Юрьевич спасибо Вам за ваш труд, ваши знания и умение!!!! Привет из г.Гомеля (Беларусь).
Доброго дня!!! Хочу розповісти вам про лікаря Багатько Ольгу Володимирівну.
Перша зустріч відбулась у нас 14.03.2019 року, лікаря вибирала на сайті " Мати та дитина" інтуїтивно і не пошкодувала. В той же день мене відправили на гістероскопію. Отримавши результат було запропоновано два варіанти запліднення інсемінація чи ЕКЗ. 23.04.2019 було проведено інсемінацію, спроба невдала, далі пішли в протокол ЕКЗ 21.05.2019 була проведена пункція взято 6 яйцеклітин з них отримали трьох ембріончиків які на п'ятий день відправили на NGS. 19.06.2019 прийшли наші результати що 2 і 3 ембріони можуть бути рекомендовані до ембріотрансферу. На початку менструального циклу почались візити в клініку для контролю ендометрію, корекції дози препаратів. 04.09.2019 була перша спроба, але невдала!!! Ольга Володимирівна нас підтримала і ми вирішили в слідуючому циклі робити перенос, це було 09.10.2019.
21.10.2019 ми дізнались що вагітність наступила, ХГЧ 353. Потім УЗД підтвердило наші сподівання.
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Ирочка Ярославовна, СПАСИБО Вам большое за доченьку. Вы самая лучшая!!! Надеюсь увидеть Ваших ассистентов уже в статусе врачей!
Будущие родители, не бойтесь обращаться к Ирине Ярославовне, не читайте всякие форумы, просто верьте. Мы долго лечились, ничего не получалось, сомневались до последнего, приехали в клинику и просто доверились. Первая попытка и удачная)) И все благодаря опыту и знаниям Ирины Ярославовны!
26.06.2026
Оксана
Отзыв про
Котлик Владимир Владимирович
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Щиро вдячні працівникам медцентру, що на Ю.Литвинського, а особливо Котліку В.В. Завдяки вдало підібраному лікуванню та кваліфікованим працівникам, після 15 років безрезультатного лікування в інших медичних закладах, ми завагітніли і маємо синочка. Успіхів у Вашій важливій справі, процвітання, добра та миру!!!
26.06.2026
Юлия
Отзыв про
Холодян Ирина Ярославовна
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Самая лучшая. Всем рекомендую!!
26.06.2026
Ніна
Отзыв про
Котлик Владимир Владимирович
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Вітаю. Моїй донечці вчора виповнився ! рік. Це був не легкий, і в той самий час найщасливіший рік в нашому з чоловіком житті, тому ось і прийшла моя черга писати пост подяки нашому найкращому лікарю Котлик В.В. Наш шлях назустріч з донечкою був дуже важким та довгим. На момент зустрічі з В.В. ми мали : вік 45 років, 26 років лікування, аналізів, обстежень, операцій, 10 невдалих спроб ЕКЗ в інших клініках. З 11 спроби ЕКЗ (перший перенос у В.В.) ми отримали довгоочікувану вагітність, а в лютому 2021 року з"явилась на світ наша донечка, сенс нашого життя. Дякуємо Богу за зустріч з В.В. Це уважний, ввічливий, компетентний, професіонал своєї справи, лікар від Бога!!! Від душі щиро дякуємо Володимиру Володимировичу, бажаємо здоров"я, низький уклін за Вашу працю. Хочемо висловити подяку асистенту лікаря Марині Л., а МЦ "Мати та дитина" бажаємо процвітання.
26.06.2026
Наталія
Отзыв про
Котлик Владимир Владимирович
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Добрий день!
Хочемо подякувати за неймовірне щастя бути батьками,яке подарував нам Котлик В.В.Вже як місяц ми насолоджуємося батьківством.Дуже дякуємо Котлика В.В.за його увагу до деталей, чуйність, підтримку та професіоналізм.Бо все вийшло з першого разу після 5 років очікування та лікування у інших клініках.Дякуємо уважному персоналу клініки на Ю.Літвинського.Володимир Володимирович бережи вас Бог!
26.06.2026
Мария
Отзыв про
Радько Виталий Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хочется выразить огромную благодарность, сказать огромное спасибо замечательному врачу Радько Виталию Юрьевичу. Обращались за помощью к нему еще в 2018 году после его поездки в Беларусь, после консультации сразу решили не медлить и обратиться к нему за помощью после 4-х неудачных попыток у себя в Беларуси. С первого знакомства мы поняли, что это не только хороший специалист, врач, но ещё и человек, все доступно объяснялось, пояснялось, в процессе лечения и всего протокола ЭКО была моральная поддержка с его стороны. Виталий Юрьевич, врач, который работает не на количество попыток, а на качество и результат. И вот уже наш долгожданный результат мы увидели с первой попытки, а она была не такая уж и лёгкая, плюс была сделана гистероскопия. Это просто невероятное счастье, которое делает этот врач , делает людей счастливыми. Сейчас нашему счастью, нашим девочкам-двойняшкам 7 месяцев. Виталий Юрьевич спасибо Вам за ваш труд, ваши знания и умение!!!! Привет из г.Гомеля (Беларусь).
26.06.2026
Олена
Отзыв про
Багатько Ольга Владимировна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Доброго дня!!! Хочу розповісти вам про лікаря Багатько Ольгу Володимирівну.
Перша зустріч відбулась у нас 14.03.2019 року, лікаря вибирала на сайті " Мати та дитина" інтуїтивно і не пошкодувала. В той же день мене відправили на гістероскопію. Отримавши результат було запропоновано два варіанти запліднення інсемінація чи ЕКЗ. 23.04.2019 було проведено інсемінацію, спроба невдала, далі пішли в протокол ЕКЗ 21.05.2019 була проведена пункція взято 6 яйцеклітин з них отримали трьох ембріончиків які на п'ятий день відправили на NGS. 19.06.2019 прийшли наші результати що 2 і 3 ембріони можуть бути рекомендовані до ембріотрансферу. На початку менструального циклу почались візити в клініку для контролю ендометрію, корекції дози препаратів. 04.09.2019 була перша спроба, але невдала!!! Ольга Володимирівна нас підтримала і ми вирішили в слідуючому циклі робити перенос, це було 09.10.2019.
21.10.2019 ми дізнались що вагітність наступила, ХГЧ 353. Потім УЗД підтвердило наші сподівання.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы