пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Врач
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Найкращий лікар ,дуже уважна,приємна .На прийомі відчувала себе комфортно ,все добре пояснила,високий рівень професіоналізму, ходжу лише до неї!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Щиро дякую Оксані Вячеславівні за легку вагітність та народження здорового малюка! Дуже уважне ставлення, грамотний підхід до всіх обстежень та доказова медицина без зайвих стресів. Чудовий лікар, якому можна повністю довірити своє здоров'я.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Я щиро вдячна Вірі Миколаївні за професіоналізм, уважність і якісний супровід на всіх етапах мого лікування. Усе було чітко, зрозуміло та ефективно — я почувалася в надійних руках. Окремо дякую Христині Миколаївні за турботу, терпіння та постійну підтримку й готовність відповідати на запитання навіть поза робочим часом. Спілкування з нею було спокійним і зрозумілим, що дуже допомагало відчувати впевненість. Я вдячна вам за супровід на цьому важливому для мене етапі. Це фахівці, яким справді можна довірити своє здоров’я.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Знаю лікаря майже 10 років.Дуже хороша і відповідальна людина і спеціаліст .Раджу усім своїм знайомими і друзям такого гінеколога.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Дякуючи знайомій, ми дізналися про клініку та найкращого лікаря-Вікторію Олексіївну. Вікторія Олексіївна та помічниця Вікторія-ви найкращі! Дякую безмежно за підтримку, та золоті руки🙏🏻🩵
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Дуже дякуємо Олені Михалівній , за консультацію , на прийомі у вас було дуже тепло і комфортно, все дуже добре пояснили , нам з чоловіком було у вас комфортно знаходитись 🫂
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочу щиро подякувати лікарю Вікторії Вікторівній за професійний супровід і підтримку протягом усього нашого шляху. Завдяки уважності, компетентності та правильному підходу ми змогли пройти непростий етап і досягти довгоочікуваного результату — зараз ми в очікуванні нашого малюка. Дуже ціную, що кожен прийом був справжнім турботливим веденням , що все під контролем. Лікар завжди знаходив час пояснити, заспокоїти та дати правильні рекомендації. Щиро дякую за вашу працю, людяність і професіоналізм — ви стали важливою частиною цього щасливого шляху для нас з чоловіком Ми вас обіймаємо міцно 🫂до скорої зустрічі вже не вдвох а в трьох ми до вас приїдемо 🤍😘
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Наша родина висловлює щиру подяку Каверіній Вікторії Олексіївні та її асистентці Вікторії за здійснення нашої мрії з першої спроби! З нетерпінням чекаємо на нашого синочка! Ми будемо вдячні Вам завжди не тільки за Ваш професіоналізм, а ще й за щире ставлення! Дякуємо !
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Наша родина висловлює щиру подяку Каверіній Вікторії Олексіївні та її асистентці Вікторії за здійснення нашої мрії з першої спроби! З нетерпінням чекаємо на нашого синочка! Ми будемо вдячні Вам завжди!
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205