Дуже вдячна Наталії Миколаївні за ведення вагітності! Лікар завжди на звʼязку, відповідає на всі запитання, дуже уважно і турботливо ставиться до пацієнтів. І найголовніше - це ефективне і швидке лікування, нічого зайвого не назначали за всю вагітність. Щиро вдячна за все!
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочемо висловити вдячність нашій чарівниці з золотими ручками ,Маслій Юлія Володимирівна.15років сили, здоров'я, терпіння,і головне віри ,що все обов'язково буде,що буде у нас наше снечко і у вас все вийшло.Дякуємо вам за нашу ДОНЕЧКУ ♥️🥰 вона наше серце і душа.Дякую богу 🙏 що привів нас до вас .
Доброго дня! 06.05.2026 ми з чоловіком дізналися , що чекаємо маленьку принцесу . Хочемо виразити свою вдячність мільйони разів прекрасній лікарці Багатько Ользі Володимирівні !!! Для нас , я думаю як і для багатьох інших її пацієнтів —вона Фея , що творить дива !
Ходити на візити , це окремий вид задоволення!
Ми рік чекали на вагітність. Пропонувала робити Еко , але ми , мабуть, були ще не готові . Ми місяць за місяцем пробували різні схеми лікування. Була і радість, і печаль розчарування ! Був період , коли мені здавалося що більше шансів самостійно завагітніти немає. Я дуже хотіла щоб вагітність настала самостійно. Ольга Володимирівна не наполягала ніколи . Одним разом вона сказала, що я б вже вагітною ходила ...
Це бажання ставало все сильніше!
І ось ми почали процес підготовки. Довго було чекати . Не з першої спроби, але з наступної спроби вийшло !
Хочеться щодня дякувати нашій прекрасній Феї , бо інших слів неможна підібрати за її допомогу , підтримку ! Хочеться зізнаватися в любові , бо в мене не було такого ще лікаря до якого я б ходила з таким задоволенням!
Дівчата, хто прочитає це ! Не втрачайте вашу надію , Вірте все буде ! Довіртеся вашій Феї ! Це головне не сумніватися !
Дорога моя, Ольга Володимирівна, Бажаю Вам міцного здоров'я, таких же вдячних пацієнтів ! Щоб кожна спроба переносу була вдалою !!!
Дуже дякуємо Вам з чоловіком за наше щастя!
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Хочу подякувати Оксані Вячеславівні, дуже хороший спеціаліст, розумна, щира, завжди має професійний підхід, надає аргументовану відповідь на поставлені питання.
Рекомендую.
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Велике дякую лікарю та мед центру за теплий прийом )
Дуже швидко і якісно зробили процедури
Лікар дуже приємна та відповіла на всі запитання плюс дала хороші поради )
Сервіс на вищому рівні )
Вдячна долі, що привела мене до Віри Миколаївни. Завдяки Вам та Христині Миколаївні, після 8 років невдалих спроб завагітніти, наша з чоловіком мрія здійснилася і ми в очікуванні нашого малюка. Ходити до вас та Христини Миколаївни на прийоми — одне задоволення. Вдячна за вашу щирість та уважність, за те, що завжди на зв'язку і не тільки в робочий час. Щиро рекомендую. Ви здійснюєте мрії!
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хочу подякувати Вам, Евгенія Ігорівна, за синочка! За Вашу працю, за щирість, за допомогу! Ви справжній ЛІКАР!
Дуже вдячна Вам, що Ви така є!
НАЙКРАЩА!
Дуже вдячна Наталії Миколаївні за ведення вагітності! Лікар завжди на звʼязку, відповідає на всі запитання, дуже уважно і турботливо ставиться до пацієнтів. І найголовніше - це ефективне і швидке лікування, нічого зайвого не назначали за всю вагітність. Щиро вдячна за все!
11.05.2026
Антоніна
Отзыв про
Маслий Юлия Владимировна
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочемо висловити вдячність нашій чарівниці з золотими ручками ,Маслій Юлія Володимирівна.15років сили, здоров'я, терпіння,і головне віри ,що все обов'язково буде,що буде у нас наше снечко і у вас все вийшло.Дякуємо вам за нашу ДОНЕЧКУ ♥️🥰 вона наше серце і душа.Дякую богу 🙏 що привів нас до вас .
07.05.2026
Ірина
Отзыв про
Холодян Ирина Ярославовна
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Щиро дякуємо Ірині Ярославівні за проведене лікування та вирішення проблеми. Завдяки їй ми стали батьками.
Рекомендуємо-фахівець своєї справи!
07.05.2026
Юлія
Отзыв про
Багатько Ольга Владимировна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Доброго дня! 06.05.2026 ми з чоловіком дізналися , що чекаємо маленьку принцесу . Хочемо виразити свою вдячність мільйони разів прекрасній лікарці Багатько Ользі Володимирівні !!! Для нас , я думаю як і для багатьох інших її пацієнтів —вона Фея , що творить дива !
Ходити на візити , це окремий вид задоволення!
Ми рік чекали на вагітність. Пропонувала робити Еко , але ми , мабуть, були ще не готові . Ми місяць за місяцем пробували різні схеми лікування. Була і радість, і печаль розчарування ! Був період , коли мені здавалося що більше шансів самостійно завагітніти немає. Я дуже хотіла щоб вагітність настала самостійно. Ольга Володимирівна не наполягала ніколи . Одним разом вона сказала, що я б вже вагітною ходила ...
Це бажання ставало все сильніше!
І ось ми почали процес підготовки. Довго було чекати . Не з першої спроби, але з наступної спроби вийшло !
Хочеться щодня дякувати нашій прекрасній Феї , бо інших слів неможна підібрати за її допомогу , підтримку ! Хочеться зізнаватися в любові , бо в мене не було такого ще лікаря до якого я б ходила з таким задоволенням!
Дівчата, хто прочитає це ! Не втрачайте вашу надію , Вірте все буде ! Довіртеся вашій Феї ! Це головне не сумніватися !
Дорога моя, Ольга Володимирівна, Бажаю Вам міцного здоров'я, таких же вдячних пацієнтів ! Щоб кожна спроба переносу була вдалою !!!
Дуже дякуємо Вам з чоловіком за наше щастя!
06.05.2026
Валерія
Отзыв про
Кондратюк Оксана Вячеславовна
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Хочу подякувати Оксані Вячеславівні, дуже хороший спеціаліст, розумна, щира, завжди має професійний підхід, надає аргументовану відповідь на поставлені питання.
Рекомендую.
04.05.2026
Діана
Отзыв про
Мохсен Юлия Мохсеновна
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Велике дякую лікарю та мед центру за теплий прийом )
Дуже швидко і якісно зробили процедури
Лікар дуже приємна та відповіла на всі запитання плюс дала хороші поради )
Сервіс на вищому рівні )
29.04.2026
Юлія
Отзыв про
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Малевича
Вдячна долі, що привела мене до Віри Миколаївни. Завдяки Вам та Христині Миколаївні, після 8 років невдалих спроб завагітніти, наша з чоловіком мрія здійснилася і ми в очікуванні нашого малюка. Ходити до вас та Христини Миколаївни на прийоми — одне задоволення. Вдячна за вашу щирість та уважність, за те, що завжди на зв'язку і не тільки в робочий час. Щиро рекомендую. Ви здійснюєте мрії!
27.04.2026
Олена
Отзыв про
Котлик Владимир Владимирович
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Дуже задоволена візитом. Бажаю процвітання клініці
24.04.2026
Антоніна
Отзыв про
Сарбей Евгения Игоревна
Медицинский центр «Мати та дитина» на Макеевской 8
Хочу подякувати Вам, Евгенія Ігорівна, за синочка! За Вашу працю, за щирість, за допомогу! Ви справжній ЛІКАР!
Дуже вдячна Вам, що Ви така є!
НАЙКРАЩА!
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы