Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго ранку , я прохожу в іншій клініки ЕКО , було 2 спроби перенесення і вони невдалі, на жаль .... В мене до Вас питання :Ви працюєте программі НСЗУ ? І є у Вас в клініці таку послуга перевезення ембріонів , бо в мене ще 3 ембріона є.
Доброго дня. Хочу записатися до вас на прийом разом з чоловіком.
Цікавить чи потрібно здавати завчасно якісь аналізи чи вже по результату консультації будуть надані рекомендації?
Дякую.
Доброго дня , в мене до Вас таке питання , в минулому році в мене було 2 переноса ембріонів , але на жаль вони не прижились .... Ви працюєте по программі НСЗУ ? В мене залишилось ще 3 ембріони . Чекаю відповіді на пошті . Дякую, гарного дня і відмінного настрою)))
Доброго дня. Хочу у Вас запитати чи видаляєте ви поліпи і чи лікуєте кісту. На даний час иву у Британії, де мені ве 2-й рік не моуть видалити поліп у матці і встановили кісту на яєчнику, проте ніякого лікування ніхто не призначає. Було запропоновано поставити спіраль мірену і все на цьому. Чи займаєтесь ви такими хворобами, і чи можна було б до вас приїхати на операцію. Дякую.
Добрий день. Мені 34 роки, чоловіку 43 роки, спільних дітей немає, але хочемо. Ми з іншого міста, плануємо записатися до Вас на прийом, з приводу ненастання вагітності. Які попередні аналізи треба зробити?
Доброго ранку , я прохожу в іншій клініки ЕКО , було 2 спроби перенесення і вони невдалі, на жаль .... В мене до Вас питання :Ви працюєте программі НСЗУ ? І є у Вас в клініці таку послуга перевезення ембріонів , бо в мене ще 3 ембріона є.
Анастасія
Доброго дня. Ембріони ви привозите самостійно. Для початку раджу записатись на онлайн-роз'яснення, де обговоримо всі деталі.
Доброго дня. Хочу записатися до вас на прийом разом з чоловіком.
Цікавить чи потрібно здавати завчасно якісь аналізи чи вже по результату консультації будуть надані рекомендації?
Дякую.
Корнієнко Юлія
Вітаю! Раджу здати аналізи АМГ, ттг, пролактин. До зустрічі на консультації.
Доброго дня , в мене до Вас таке питання , в минулому році в мене було 2 переноса ембріонів , але на жаль вони не прижились .... Ви працюєте по программі НСЗУ ? В мене залишилось ще 3 ембріони . Чекаю відповіді на пошті . Дякую, гарного дня і відмінного настрою)))
Анастасія
Доброго дня. Так, по НСЗУ працюємо. Чекаю на консультації.
Доброго дня. Хочу у Вас запитати чи видаляєте ви поліпи і чи лікуєте кісту. На даний час иву у Британії, де мені ве 2-й рік не моуть видалити поліп у матці і встановили кісту на яєчнику, проте ніякого лікування ніхто не призначає. Було запропоновано поставити спіраль мірену і все на цьому. Чи займаєтесь ви такими хворобами, і чи можна було б до вас приїхати на операцію. Дякую.
annapidhaietska@gmail.com
Доброго дня. Для початку - запишіться на онлайн-роз'яснення, маю переглянути заключення, які маєте.
Добрий день. Мені 34 роки, чоловіку 43 роки, спільних дітей немає, але хочемо. Ми з іншого міста, плануємо записатися до Вас на прийом, з приводу ненастання вагітності. Які попередні аналізи треба зробити?
Люда Гриненко
Доброго дня. Раджу здати гормони на 2 дмц: ФСГ, ЛГ, АМГ, ТТГ, пролактин. Спермограму чоловіку в нашому медичному центрі в день візиту. До зустрічі на консультації.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.