Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Зробила еко в Вашому центрі. Термін 7 тижнів. Були незначні виділення коричневого та червоного кольору. Робила двічі узі. На узі все нормально. Виділення не припинилися. Періодично знову з'являються. Кололи дицинон, трамікс 3 дні. Тепер таблетки віданол. Але виділення знову з'явилися.
Доброго дня,
в лютому цього року я вступила в протокол. Моїм лікарем був Радько В.Ю. Я оплатила 107000грн за програму «вам доню чи сина».
28.02.2022 у мене повинна була бути пункція, нажаль із за війни все відмінилось. Мені пощастило і змогла виїхати в Чехію, де успішно провели пункцію і тепер я вагітна на 24 тижні. Так як в програмі була оплачена і пункція і пгт двох ембріонів, я б хотіла, щоб мені відшкодували частину грошей. Нажаль Віталій Юрійович, якому я все ж таки неймовірно вдячна, не реагує на мої повідомлення. До кого я можу звернутися?
З повагою,
Тетяна Рефаее
Доброго дня. Скажіть чи можливо жінці взяти лікарняний лист для проходження ЕКЗ протоколу? Якщо робота має фізичні навантаження? Я військова. Не хотілося б звільнятись з роботи в такий час. Читала що по закону України лікарняний надається. Чи можна лягти в стаціонар на період протоколу?
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист?
Чи можна приходити на 3 тижні?
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Зробила еко в Вашому центрі. Термін 7 тижнів. Були незначні виділення коричневого та червоного кольору. Робила двічі узі. На узі все нормально. Виділення не припинилися. Періодично знову з'являються. Кололи дицинон, трамікс 3 дні. Тепер таблетки віданол. Але виділення знову з'явилися.
Доброго дня,
в лютому цього року я вступила в протокол. Моїм лікарем був Радько В.Ю. Я оплатила 107000грн за програму «вам доню чи сина».
28.02.2022 у мене повинна була бути пункція, нажаль із за війни все відмінилось. Мені пощастило і змогла виїхати в Чехію, де успішно провели пункцію і тепер я вагітна на 24 тижні. Так як в програмі була оплачена і пункція і пгт двох ембріонів, я б хотіла, щоб мені відшкодували частину грошей. Нажаль Віталій Юрійович, якому я все ж таки неймовірно вдячна, не реагує на мої повідомлення. До кого я можу звернутися?
З повагою,
Тетяна Рефаее
Тетяна Рефаее
Доброго дня, https://mdclinics.com.ua/ua/o-klinike/return/ ознайомтесь з інформацією на даній сторінці.
Доброго дня. Скажіть чи можливо жінці взяти лікарняний лист для проходження ЕКЗ протоколу? Якщо робота має фізичні навантаження? Я військова. Не хотілося б звільнятись з роботи в такий час. Читала що по закону України лікарняний надається. Чи можна лягти в стаціонар на період протоколу?
Юлія
Так можливо, але лікарняний лист дається тільки з дня переносу ембріонів. Ми маємо право по наказу видавати лікарняний лист максимум на 2 тижні. Стосовно стаціонару в нас його немає, і стаціонар не передбачений взагалі для проходження протоколу.
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист?
Чи можна приходити на 3 тижні?
Валерія
При відсутністі скарг - 6 тиж від початку місячних, коли вже можна побачити наявність ембріона та його сердцебиття. При наявності скарг- в будь який термін. Якщо питання по позаматковій вагітності можна і в 3 тиж. Також можна здати кров на хгл . В нашому медичному центрі є Узд, лікарі акушери- гінекологі та власна лабораторія. Будемо раді зустрічі
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.