пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

8503
Задать вопрос врачу
Біль в молочних залозах
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Тамара
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Выделения после эко
Зробила еко в Вашому центрі. Термін 7 тижнів. Були незначні виділення коричневого та червоного кольору. Робила двічі узі. На узі все нормально. Виділення не припинилися. Періодично знову з'являються. Кололи дицинон, трамікс 3 дні. Тепер таблетки віданол. Але виділення знову з'явилися.
Алла
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
не указано
Доброго дня, в лютому цього року я вступила в протокол. Моїм лікарем був Радько В.Ю. Я оплатила 107000грн за програму «вам доню чи сина». 28.02.2022 у мене повинна була бути пункція, нажаль із за війни все відмінилось. Мені пощастило і змогла виїхати в Чехію, де успішно провели пункцію і тепер я вагітна на 24 тижні. Так як в програмі була оплачена і пункція і пгт двох ембріонів, я б хотіла, щоб мені відшкодували частину грошей. Нажаль Віталій Юрійович, якому я все ж таки неймовірно вдячна, не реагує на мої повідомлення. До кого я можу звернутися? З повагою, Тетяна Рефаее
Тетяна Рефаее
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
Екз
Доброго дня. Скажіть чи можливо жінці взяти лікарняний лист для проходження ЕКЗ протоколу? Якщо робота має фізичні навантаження? Я військова. Не хотілося б звільнятись з роботи в такий час. Читала що по закону України лікарняний надається. Чи можна лягти в стаціонар на період протоколу?
Юлія
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
ранній термін вагітності
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист? Чи можна приходити на 3 тижні?
Валерія
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205