Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго дня.
Нажаль не маємо можливості скористатися договорем на штучне заплліднення з донорською яйцеклітиною, в зв'язку з війною в Україні. Як ми можемо скасувати договір та повернути кошти?
Доброго дня, підскажіть будь ласка лікар призначи свічки від Gardnerella vaginalis та таблетки від молочниці, на другий день почалося печіння в інтимному місці під час лікування, в цей час користувалася господарським милом для підмивання, зрозуміла що такі симптоми виникли саме через таке підмивання, і відразу припинила ним користуватися
Завтра буде третій день користуванню цими свічками, сподіваюсь що таких симптомів вже не виникне
Скажіть будь ласка чи могло це якось зашкодити лікуванню?
Доброго дня!Мені 38 років,чоловіку 54,АМГ 0,23,два рази проводила стимуляцію овуляції,на 5-ий день культивування відбувалася деградація ембріона,забирали 2 і відповідно 1 яйцеклітину,чи варто ще раз пробувати стимуляцію,чи тільки донорський ембріон?Дякую.Мирного неба
Доброго дня.
Нажаль не маємо можливості скористатися договорем на штучне заплліднення з донорською яйцеклітиною, в зв'язку з війною в Україні. Як ми можемо скасувати договір та повернути кошти?
Ірина
Шановні Пацієнти, Партнери, та всі ті особи кого може це стосуватися!⠀
Враховуючи настання форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили) - військову агресію Російської Федерації щодо України, що стало підставою введення воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (довідка Торгово-промислової палати України № 2024/02.0-7.1. від 28.02.2022 року), повідомляємо, що виконання зобов’язань за договорами про надання медичних послуг, а також зобов’язань із повернення грошових коштів, наразі є неможливим до офіційного завершення форс-мажорних обставин.
Проте, ТОВ ”НЕОМЕД 2007” наголошує, що всі зобов’язання за договорами будуть виконані в повному обсязі. Товариство вчиняє всі заходи для того, щоб виконати свої договірні зобов’язання. Щодо повернення коштів за договорами медичних послуг пацієнти, що мають намір припинити договір з надання медичних послуг, повинні повідомити по такий факт Товариство. Заяви – повідомлення приймаються на електрону адресу return@mdclinics.com.ua.
Доброго дня, підскажіть будь ласка лікар призначи свічки від Gardnerella vaginalis та таблетки від молочниці, на другий день почалося печіння в інтимному місці під час лікування, в цей час користувалася господарським милом для підмивання, зрозуміла що такі симптоми виникли саме через таке підмивання, і відразу припинила ним користуватися
Завтра буде третій день користуванню цими свічками, сподіваюсь що таких симптомів вже не виникне
Скажіть будь ласка чи могло це якось зашкодити лікуванню?
Марина
Мені важко зрозуміти що саме викликало таку реакцію. Я ж вас не оглядала, не знаю що ви використовували.
Чи прогресування запального процесу, чи алергічна реакція на мед.препарати, чи те, що ви стали підмиватись господарчим милом (який жах).
Все це може мати місце.
Одне скажу, що підмиватись господарчим милом - це не любити і не шанувати себе.
Зараз є багато засобів для інтимної гігієни (гелів, пінок), які діють дуже м'яко і делікатно, які потрібно використовувати.
Доброго дня!Мені 38 років,чоловіку 54,АМГ 0,23,два рази проводила стимуляцію овуляції,на 5-ий день культивування відбувалася деградація ембріона,забирали 2 і відповідно 1 яйцеклітину,чи варто ще раз пробувати стимуляцію,чи тільки донорський ембріон?Дякую.Мирного неба
Світлана
Добрий день.АМГ не є показником якості ооцита.
Чим старше вік подружжя,тим більше потрібно клітин для запліднення,щоб мати на виході еуплоїдний,тобто хороший,ембріон.Звичайно,що программа з донаційним матеріалом більш результативна.Але я би радила спробувати ще поборотись за свій біоматеріал.Можливо з накопиченням ооцитів в кількох циклах і з паралельним консультуванням у уролога чоловіка(за необхідності).
Удачі Вам.Головне не зупинятись на шляху до мети.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.