пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

8503
Задать вопрос врачу
Лікування і проведення ЕКО
Доброго дня. А скажіть будь ласка. Щоб провести мені обстеження і для отримання результату потрібно спочатку записатися до Вас на прийом? Якщо так,то як це зробити. Дякую Вам дуже.
Вікторія
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Діагностична відеолапароскопія
Вітаю. 3 роки з чоловіком намагаємося завагітніти. Аналізи, спермограма - все в нормі. Проходила курс гідротубазії на стаціонарному лікуванні, прохідність труб на початку курсу: ліва частково прохідна під тиском, права прохідна. в кінці курску в діагнозі пишуть прохідність. Я з міста Черкаси проходила обстеження у Кріт Світлани Василівни, зараз у Пікуль Марії Юліанівні, ніхто нічого не бачить. Направляють на лапароскопію в гінікологічне відділення нашого міста. Хотіла дізнатися можливо краще потрапити до Вас на цю процедуру, дуже рекомендували Вас, оскільки знайома проходила у Вас лікування по подібному питанню. Можливо рівень обстеження в Вашій клініці більш точніший, бо після лапороскопії...будуть все одно на Київ направляти
Олена Молчанова
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Екз
Добрий день, потрібна ваша онлайн консультація з приводу безпліддя та Екз.
Ірина
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
АМГ 0.6 в 31 рік
Вітаю. Мені 31 рік, почала думати про заморозку яйцеклітин, тому що наразі не готова планувати вагітність. Гінеколог порадила здати амг (на фоні прийому КОК, сказала що це майже не вплине на результат). Результат всього 0.6. Також маю діагноз краурозу вульви ( легка ступінь, тримаю під контролем місцевою терапією). Кок приймаю 2,5 роки, почала приймати як з контрацептивною метою, так і у зв'язку з тим, що десь біля 2 років перед початком прийому стали дуже болючі овуляції, постійні, буквально через цикл, функціональні кісти (то фолікулярні, то жовтого тіла, що досягали великих розмірів 5-8 см). Питання - чи є взагалі сенс робити кріоконсервацію з таким анамнезом та рівнем амг?
Дар'я
Холодян Ирина Ярославовна
Читать Ответ
Нерегулярні місячні
Добрий день,які аналізи на гормони потрібно здати,щоб визначити,чому збій у менструації, цикл від 37 до 45 днів,і при цьому не вдається завагітніти?
Тетяна
Маслий Юлия Владимировна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205