Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Добрий день! Я вже майже рік лікуюся від безпліддя. Мій лікар уролог порадив мені звернутися у ваш медичний центр до лікаря з вузькою спеціальністю. Я сам з Полтавської області.
Питання. Чи можу я отримати консультацію онлайн і відправити вам результати своїх аналізів з лікуванням щоб визначитися з подальшими кроками лікування?
Добрий день. 1 вагітність все добре,друга завмерла на 6 тижні.зараз плануємо вагітність і не получається. вимірюю базальну температуру і виявила що в другій фазі циклу низький прогестерон.по назначенню лікаря приймаю дуфастон але темп всерівно коливається 36,6-36,8. Якщо записуватись до вас на прийом то потрібно мати аналіз на прогестерон? коли його здавати ?і чиможна його здавати якшо я приймаю дуфастон чи вже краще в наступному циклі? дякую
Була у Вас на прийомі півтора місяці тому, скаржилась на постійні болі при менструаціях, робили узд і цитологічний аналіз, все було супер, призначили циклофіт, магній та лікі, що пити за день до місячних, в день та на наступний, попередні місячні пройшли безболісно почались дата в дату , тепершні мали б початись вже давно(затримка 9 днів на сьогодні), за цей місяць мала стресові ситуації( і не одну), робила 2 тести на вагітність - негативні. Це може бути вплив стресу? Що порадите робити?
Дякую.
Добрий день! Я вже майже рік лікуюся від безпліддя. Мій лікар уролог порадив мені звернутися у ваш медичний центр до лікаря з вузькою спеціальністю. Я сам з Полтавської області.
Питання. Чи можу я отримати консультацію онлайн і відправити вам результати своїх аналізів з лікуванням щоб визначитися з подальшими кроками лікування?
В'ячеслав
Доброго дня. Для запису напишіть нам в особисті, наші оператори контакт центру зателефонують та підберуть зручний час для онлайн-роз'яснення. Вартість 950 грн.
Також доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Добрий день. 1 вагітність все добре,друга завмерла на 6 тижні.зараз плануємо вагітність і не получається. вимірюю базальну температуру і виявила що в другій фазі циклу низький прогестерон.по назначенню лікаря приймаю дуфастон але темп всерівно коливається 36,6-36,8. Якщо записуватись до вас на прийом то потрібно мати аналіз на прогестерон? коли його здавати ?і чиможна його здавати якшо я приймаю дуфастон чи вже краще в наступному циклі? дякую
Настя
Доброго дня. На базальну температуру зараз не орієнтуються, треба дивитись рівень прогестерону в крові на 19-21 день циклу і оцінювати по УЗД ендометрій, його товщину і структуру.
Була у Вас на прийомі півтора місяці тому, скаржилась на постійні болі при менструаціях, робили узд і цитологічний аналіз, все було супер, призначили циклофіт, магній та лікі, що пити за день до місячних, в день та на наступний, попередні місячні пройшли безболісно почались дата в дату , тепершні мали б початись вже давно(затримка 9 днів на сьогодні), за цей місяць мала стресові ситуації( і не одну), робила 2 тести на вагітність - негативні. Це може бути вплив стресу? Що порадите робити?
Дякую.
Наталія
Доброго дня. Так, стрес може вплинути . Та що робити - потрібно розбиратись глибше
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.