Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Добрий день.
Цікавить тема сурогатного материнства.
Приблизно 5р. тому були на консультації у Вас на лівому березі.
Чи можливо провести онлайн консультацію?
Зараз не в Україні.
Добрий день. читала Вашу статтю на цю тему. чи можна до Вас записатися з приводу цієї проблеми. повнолітня донька лікується у дерматолога трихолога : акне, себорейний дерматит, андрогенетична алопеція по жіночому типу. Однак, проблема не зникає. Оволосіння на підборідді і над верхньою губою є. Чи займаєтеся Ви лікуванням саме при таких симптомах у дівчини? Чи порадите до кого звернутися? дякую
Добрий день.Бачила Ваші відео ,де ви казали ,що при амг менше 0,5 стимуляція не проводиться .У мене амг 0,31 , у кожному яєчнику по 3 антральних фолікула ,лікар сказала ,(що не все так погано по узі ,як показав аналіз ),і що можна проводити стимуляцію і побічних ефектів не має ..Задаю вам питання ,так я хочу дізнатись ще одну незалежну думку .Щиро дякую наперед .
Добрий день. Робила аналіз на ооцити і у мене їх замало. Скажіть якщо ми хочемо стати батьками чи можливо якось завагітніти?бо нам сказали що потрібно робити еко
Добрий день.
Цікавить тема сурогатного материнства.
Приблизно 5р. тому були на консультації у Вас на лівому березі.
Чи можливо провести онлайн консультацію?
Зараз не в Україні.
Валентина
Доброго дня. Так, напишіть у віконечко на сайті і оператори контакт-центру запишуть на онлайн-роз'яснення.
Добрий день. читала Вашу статтю на цю тему. чи можна до Вас записатися з приводу цієї проблеми. повнолітня донька лікується у дерматолога трихолога : акне, себорейний дерматит, андрогенетична алопеція по жіночому типу. Однак, проблема не зникає. Оволосіння на підборідді і над верхньою губою є. Чи займаєтеся Ви лікуванням саме при таких симптомах у дівчини? Чи порадите до кого звернутися? дякую
Аліна
Доброго дня. Приходьте, подивимось гормони , треба розібратись глибше.
Доброго дня! Я Валентина 36 років, хочу дитинку але маю проблеми по гінекології! Мені Вас порекомендували! Розглядаю єко. Дякую за зворотній звʼязок!
Валентина
Доброго дня. Чекаємо на консультацію. Для запису напишіть нам в особисті, наші оператори контакт центру зателефонують та підберуть зручний час для візиту.
Також доступний запис на нашому сайті https://mdclinics.com.ua/ua/ та за номером телефону 0800209142
Добрий день.Бачила Ваші відео ,де ви казали ,що при амг менше 0,5 стимуляція не проводиться .У мене амг 0,31 , у кожному яєчнику по 3 антральних фолікула ,лікар сказала ,(що не все так погано по узі ,як показав аналіз ),і що можна проводити стимуляцію і побічних ефектів не має ..Задаю вам питання ,так я хочу дізнатись ще одну незалежну думку .Щиро дякую наперед .
Жанна
Доброго дня. Орієнтуються не тільки на АМГ, ще на УЗД та результати інших аналізів. Тому чітку відповідь дати не можливо.
Добрий день. Робила аналіз на ооцити і у мене їх замало. Скажіть якщо ми хочемо стати батьками чи можливо якось завагітніти?бо нам сказали що потрібно робити еко
Євгенія
Доброго дня. Потрібно бачити УЗД, щоб відповісти на ваше запитання.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.