Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Тетяна
Все залежить від якості цих 15 клітин, якщо вони всі були зрілі, тоді 1 бластоциста, це не норма. Але нажаль так буває.при повторній стимуляції може бути завіси інакше. В нормі ми повинні отримати приблизно 40-50% бластоцист (ембріонів)
Навіть якщо отримали всього 1 ембріон, але він гарної якості, а ще якщо він генетично обстежений, тоді шанси дуже гарні
У вас есть услуга интимный пилинг или лазерная шлифовка, У вас есть процедура биоривитализация и биорипорация интимной зоны
Григорий
Так, в нас є лазерна шліфована. Біоревіталізаціі немає. Перший візит краще планувати після місячних і до 7 го дня до. Також до кінця місяця є знижка на лазерне лікування. Чекаємо на вас.
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Соломія
Якщо CD 138 норма , не причина в ендометриті . Думаю
Причина СПКЯ - при ньому дещо гірша якість яйцеклітин та ембріонів відповідно . Через це не імплантуються . Треба ЕКЗ щоб відібрати кращі ембріони і завагітніти ! Успіху
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.