пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

8503
Задать вопрос врачу
ЕКО
Доброго дня, були на консультіції у Котлика В.В. він переглянув наші аналізи, які у нас були, та відправив до іншого репродуктолога, сказав що він замається саме БЕЗПЛІДДЯМ, а нам треба "краще старатись". За рекомендацією іншого репродуктолога чоловік здав знову не тільки спермограму, а й Hba - тест, результат якого був менше 80% (30%), нам сказали що подальше планування вагітності тільки ЕКО, ми були згідні тому що хочемо вже скоріше стати батьками, але перед цим чоловіку треба було піти до лікаря уролога-андролога щоб він оглянув чоловіка. Ми знали, що у чоловіка є варікоцелє (до цього їздили по інших лікарях), але не хотіли його трогать (тому що читали про нього що одним допомає операція, а іншим - ні). Лікар все рівно настаює на операції, але перед цим потрібно зробити "на всяк випадок" кріоконсервацію:) , ми вже згідні на все, але все рівно трішки страшно, тому що по мимо варікоцелє у чоловіка є ще кіста невеличка і лікар не знає що саме знижує показник Hba-тесту варікоцелє чи кіста, тому він хоче чирізать і те і те і пояснює, що кріоконсервація потрібна для того щоб "а вдруг я щось задіну". Хотіла б почути думку ще інших лікарів-репродуктологів. Що робити в даній ситуації? Лікар уролог - андролог стверджує, що для ЕКО Hba- тест всерівно повинен бути 50% як мінімум, а в іншому випадку ЕКО буде невдалим.
Анонім
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
кров'янисті виділення місяць
мені 21 , місячних немає , статевого життя не було , діагноз мале виділення фуллікул, матка мала за розмірами. Місячних немає зовсім , останнім два місяці було щось але вони були 7 днів і все( дуже мало , просто мазалось ) зараз вже місяць кров'янисті виділення потроху постійно , може один день немає , потім знову, відчуваю себе набрякшою , и відчуваю инколи якесь тяжіння в низу живота , але це не біль , просто инколи неприємно. Питання в тому що це нормально при такому діагнозі, чи слід звернутись до спеціаліста ?
Анастасия
Григорьева Марьяна Игоревна
Читать Ответ
терміни виконання
скільки часу виконується аналіз -Визначення мікробіома урогенітального тракту у жінок методом секвенування нового покоління (NGS)
Оля
Бабенко Оксана Михайловна
Читать Ответ
Нет эякуляции у мужчины
Добрый день, такой вопрос : проблема у мужчины очень редкие оргазмы и плохая морфология нормальных форм сперматозоидов меньше 4%. Планируем зачатие.... мне 42 мужчине 51 У вас отделение занимается лечением подобных проблем, или это не Ваша специализация?
Анна Степанова
Клименко Евгений Владимирович
Читать Ответ
Запись на консультацию
Напишите пожалуйста контактный номер Вашей клиники , на котором есть любой месенджер (Вайбер, Вотсап, Телеграмм) , чтобы было удобно связаться с Вами из за границы. На Ваш номер 0-800-208-944 дозвониться не могу
Наталья
Вербицкая Наталия Ярославовна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205