Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.
Доброго дня. Народила 10 місяців тому( було ек кесеревий розтин)
Місячні пішли через 2 місяці після пологів . З вчорашнього вечора помітила зовсім трохи на нижній білизні рожеві виділення. Сьогодні теж саме. Виділень мало, але є і рожеві . Що це може бути? Чи це нормально?
Доброго дня. У чоловіка діагноз олігозооспермія 4 ст. Ми з Херсону, тому часто їздити не можемо. Як треба підготуватися до прийому, які з собою мати аналізи, щоб прийом був інформативніший. Нас цікавить яким методом нам зробити дитину та скільки це коштуватиме?
доброго дня, мала нагоду потрапити на ваш вебінар, маю в анамнезі: 2007 рік -12 т.в. гіматома 20 см., переривання вагітності, 2013 р. народження дитини( вагітність без будь-яких ускладнень) 2022 рік - 7 тв. анембріонія, 2023 рік викидень 6тв.
Здала аналіз за вашою рекомендацією - тромбофілія звичне невиношування вагітності.
має мутацію ген сепрін 1, PAI-1 (675 5G>4G антагоніст тканинного активатора плазміноген гомозиготне носійство.
чи впливає ця мутація на невиношування вагітность. Буду вдячна за вашу відповідь.
Добрий день! Перше спроба еко, була проведена стимуляція яєчників, пункція яйцеклітин, але вони не запліднилися. Через який час можно знову робити спроби еко?
Доброго дня. Народила 10 місяців тому( було ек кесеревий розтин)
Місячні пішли через 2 місяці після пологів . З вчорашнього вечора помітила зовсім трохи на нижній білизні рожеві виділення. Сьогодні теж саме. Виділень мало, але є і рожеві . Що це може бути? Чи це нормально?
Ангеліна
Доброго дня,а чи були ви на огляді після пологів?
Який день циклу у вас?
Тут важко оцінити ситуацію по тим даним ,що є.
Потрібно зробити обов’язково узд омт. Чекаємо на вас.
Доброго дня. У чоловіка діагноз олігозооспермія 4 ст. Ми з Херсону, тому часто їздити не можемо. Як треба підготуватися до прийому, які з собою мати аналізи, щоб прийом був інформативніший. Нас цікавить яким методом нам зробити дитину та скільки це коштуватиме?
Лилия
Добрий день, розуміємо вас. Все можливо розпланувати під час онлайн консультації з аналізом анамнезу та визначенням подальшої тактики. Також зможемо зорієнтувати по вибору програми. Чекаю на онлайн зустрічі.
Також беріть участь в нашому соціальному проєкті лелека прилетить.
доброго дня, мала нагоду потрапити на ваш вебінар, маю в анамнезі: 2007 рік -12 т.в. гіматома 20 см., переривання вагітності, 2013 р. народження дитини( вагітність без будь-яких ускладнень) 2022 рік - 7 тв. анембріонія, 2023 рік викидень 6тв.
Здала аналіз за вашою рекомендацією - тромбофілія звичне невиношування вагітності.
має мутацію ген сепрін 1, PAI-1 (675 5G>4G антагоніст тканинного активатора плазміноген гомозиготне носійство.
чи впливає ця мутація на невиношування вагітность. Буду вдячна за вашу відповідь.
Оксана
Добрий день! Мені дуже приємно , що слухаєте вебінари та дотримуєтесь рекомендацій . Ця мутація не є причиною переривання . Здайте ще обовязково каріотип пари . І дуже важливо Ваш вік ? Успіхів на шляху досягнення вагітності
Добрий день! Перше спроба еко, була проведена стимуляція яєчників, пункція яйцеклітин, але вони не запліднилися. Через який час можно знову робити спроби еко?
Тетяна
Добрий день ! Іноді буває , що не запліднюються !!!! Не опускайте руки! Краще відразу іти на наступну стимуляцію в перші місяці після невдалої . Так можна збільшити кількість яйцеклітин , а значить і шанс на запліднення та вагітність . Успіху !
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.