пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Врач
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» Киев, ул. Ирпенская 62-Б
Була на консультації у Загребельської Анастасії Юріївни , все сподобалось, знайшла підхід до вирішила моєї проблеми. В самій клініці персонал чудовий, приємний. Дякую
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Огромная Благодарность Ирине Ярославовне за долгожданное чудо, в феврале 2017 у нас родился чудесный малыш. Никогда не забудем то, что Вы для нас сделали! И спасибо медсестре Оксане. Организовано было всё чётко, профессионально- без лишних слов, что очень понравилось.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Огромное спасибо Виктории Викторовне за подаренную нам с мужем радость быть родителями. Профессионал в своем деле и очень чуткий человек. Рекомендую.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочемо щиро подякувати лікарю Холодян Ірині за її професіоналізм, уважність і людяність. До звернення в цю клініку до цього лікаря ми вже двічі проходили процедуру ЕКЗ в іншого лікаря , але, на жаль, безуспішно. Звернувшись до Ірини Холодян, ми відчули зовсім інший підхід — індивідуальний, спокійний і дуже професійний. І результат не змусив на себе чекати: вагітність настала з першої спроби. Попри те, що перенос здійснювався одного ембріона, результатом стала двійня — дві чудові дівчинки. Діти народилися здоровими та зараз перебувають під наглядом лікарів. Ми безмежно вдячні Ірині Холодян за здійснену мрію стати батьками. Щиро рекомендуємо цього лікаря всім, хто шукає фахівця високого рівня та лікаря з великим серцем.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Благодарна Альбине Вадимовне за профессиональный подход. Наблюдаюсь у неё с 2016 года. Альбина Вадимовна вела меня всю беременность, которая успешно разрешилась рождением здорового малыша. И сейчас приезжаю на осмотр только к ней. Каждая женщина ищет "своего" врача (по многим характеристикам), Альбина Вадимовна для меня как раз такой врач.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Все лаконічно, чітко, ввічливо, вичерпно, доступно. Як наслідок результативно з першого разу. Дівчинка Соломія 1 рік. Ми не молоді батьки. Мені було на момент програми 39, чоловіку 51. Щиро вдячні. Бажаємо здоров'я, натхнення, успіхів. Божого благословіння.
Отзыв про
Особая благодарность сотрудникам центра на Российской. Они все блоьшие молодцы. Рекомендую всем
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочемо з чоловіком подякувати Алісі Сергіївні за її професіоналізм, терпіння та легкість! Нарешті, за роки очікувань та лікувань ми наважились на ЕКЗ та чекаємо на нашого малюка :) Шлях був нелегкий, та ми вірили, що все вдасться! Дякую, Алісо Сергіївно, що завжди були на зв'язку і з терпінням відносились до всіх питань) Тому раджу всім, хто ще вагається чи варто йти на ЕКЗ, не вагайтесь) Вам все детально розкажуть та проконсультують)
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Дякую, за життя , після зустрічі з Вами !!!
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205