пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Врач
Отзыв про
Огромное спасибо да
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Попали к Котлику В.В. по отзывам наших друзей. Благодаря ему у них появился на свет малыш. Несколько лет мы пытались зачать ребенка с супругом с помощью обследований и рекомендаций разных врачей в разных городах, но к желаемому результату это нас все не приводило и не приводило. Первое же наше знакомство с Котликом В.В. отложилось у меня в памяти, и я сказала супругу, что хочу наблюдаться только у этого доктора. Все рекомендации были четкие, конкретные, и фраза Владимира Владимировича, что нельзя больше терять время из-за возраста (мне 37 лет) вселила в меня веру в наш общий успех. И вот, спустя несколько месяцев, у нас тоже 2 полосочки))) Благодаря вере в Бога, профессионализму и подходу Владимира Владимировича вместе со всей его командой, свершилось чудо! Я не просто рекомендую Котлика В.В. как высочайшего гуру своего дела, а настоятельно советую. Его руками творится добро!!! Спасибо Вам и всей Вашей команде большущее человеческое.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Холодян Ирина Ярославовна - врач с большой буквы, имеющая золотые руки. Спасибо Вам большое за наше долгожданное чудо. С вашей помощью , с первой попытки у нас родилась наша долгожданная доченька. До обращения к Ирине Ярославовне спустя 6 лет посетили множество клиник и врачей, где нам ставили диагноз: бесплодие неясного генеза. Только попав на прием к этому замечательному человеку мы решили с первой же встрече что хотим делать ЭКО именно у этого специалиста. И с первой попытки все получилось. Огромное Вам спасибо за наше счастье! Вы грамотный и очень доброжелательный специалист!Вы лучшая!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Хочу подякувати Володимиру Володимировичу за його допомогу в нашій ситуації . Вісім років безпліддя ,під час яких ,перенесено 3 операції . Був період коли вже "руки опускалися ", вже майже не було надії. Після третьої операції мені рекомендували робити ЕКЗ. Дуже важко обирати клініку, коли в цьому не розбираєшся , але дякувати Богу нам порадили клініку "Мати та дитина" та лікаря Котліка В.В. Володимир Володимирович лікар від Бога.. Наша програма ЕКЗ завершилась позитивним результатом з першої спроби, і от 20.02.2023 народилась наша донечка. Ми завжди будемо вдячні лікар та персоналу клініки за наше щастя .
Отзыв про
Бажаю лише процвітання вашій клініці,робота на найвищому рівні.Рекомендую всім знайомим медцентр у Львові!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
В октябре моя дочь родила малыша и вот я теперь бабушка. Спасибо вам, Алиса Сергеевна, за счастье в нашей семье. Будьте здоровы и пусть счастье всех, кто благодаря вам стал родителями, вернется к вам многократно
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Вдячні Адвені Вікторії Вікторовні! Лікар назначила необхідні аналізи, виявила причину не настання вагітності. Після стимуляції отримали 2 яйцеклітини, але зробивши генетичні аналізи залишилась лише одна. Вікторія Вікторівна впевнено сказала що достатньо і одної гарної клітини, тільки потрібно добре підготуватися до переносу. Пів року підготовки і все пройшло успішно. Одна єдина спроба, -9 місяців непростої вагітності, і тепер ми щасливі батьки хлопчика. Дякуємо за Ваш професіоналізм!
Отзыв про
Бажаю лише процвітання вашій клініці,робота на найвищому рівні.Рекомендую всім знайомим медцентр у Львові!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» на левом берегу Днепра
Наша історія планування дитини почалася з 2018 року. Тричі наставала своя вагітність, але перша вагітність завмерла, а 2 інші були позаматкові, що було для мене великою трагедією, оскільки самостійно вже не змогла завагітніти. Але у 2020 році ми прийшли до Адвени Вікторії Вікторівни та її помічниці Варі, які стали нашими рятівниками у такому не легкому плануванні вагітності… Влітку 2022 з’явився на світ наш довгоочікуваний синочок))) Дуже дякуємо Вам Вікторія Вікторівна за Ваш професіоналізм та добродушність, за те, що робити пари щасливими!!! Всім рекомендуємо Адвену Вікторію Вікторівну!!! Дівчата ваші мрії здійсняться з цим лікарем дуже швидко!!!
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205