пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезиологическое обеспечение
×
Услуги
Процедуры и манипуляции
×
Услуги
Лабораторные анализы
×
Услуги

Вопросы и ответы

Задать вопрос врачу
Вы можете задавать профильные вопросы из сферы работы нашего медицинского учреждения, которые вас беспокоят. Наша команда врачей всегда готова ответить на них.

Ваш вопрос и ответ на него будут размещены здесь

Вопросов:

329
Задать вопрос врачу
В мене міома 2,5 , чи безпечно
В мене міома матки 3, 5 і дві меньше чи безпечно вагітніти. Я ще ненароджувала, мені 30 років
Анастасія
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Я в растеренности
Здравствуйте!посевотовали именно вас как хорошего специалиста)) у меня вопрос, из троих врачей, один увидел на УЗД полип 1мл и то не уверен в нём... предложил гистероскопию, я б ёё не хотела делать. Я думаю об ЭКО. Обязательна ли эта процедура? Спасибо)))
Карина
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Запись к врачу
Добрый день. Нахожусь в Германии, приеду на неделю в Киев. Мне нужно записаться на кловском спуске к своему врачу. Моя фамилия Обозинская М.В. Число 20.10. у. Меня нет украинского номера к сожалению сейчас
Марьяна
Багатько Ольга Владимировна
Читать Ответ
не указано
Доброго дня, мене момолог направляє до лікаря гінеколога-ендокринолога, в мене з лівого сосочка витікає кожен день краплинка рідини, прозорої, лікар не зміг взяти аналіз бо не вистачає для аналізу. Робили узі, показало що в мене протокова система: одиничні розширення до 3х мм це зліва і з права одиничні розширення до 2х мм.
Наталія
Массуд Наталия Александровна
Читать Ответ
Возможно ли я беременна
Здравствуйте, у меня вопрос. Было зачатие примерно с 10 по 12 сентября, тянуло переодечески низ живота. Когда должны были быть месячные то начались но прошли один день на второй день мазало и на 3 ничего
Омельяненко Ирина Владимировна
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Лікування ендометріозу
Доброго дня Віталій Юрійович,влітку була у вас на прийомі з проблемою ендометріоз лівого яєчника(6см). За вашою порадою 3 місяця пробувала завагітніти,але нажаль не вийшло.Ви сказали,що в такому разі потрібно починати пити Візан(3 місяці).Скажіть будь-ласка,якщо я маю в печінці гемангіому(5-6см),чи можу починати пити цей препарат «Візана».!? Щиро дякую за відповідь:)
Таїсія
Радько Виталий Юрьевич
Читать Ответ
Затримка місячних
Доброго дня, Володимир Володимирович, Мені 42 роки, я ще не народжувала і дуже хочу встигнути це зробити обов'язково. В кінці липня в мене не почались місячні за планом (останні в липні були 04.07.22) та почався сильний цистит, після затримки я звернулась за допомогою та, будучі не в Україні з відомих причин, отримала консультацію гінеколога в медцентрі закордоном по туристичній страховці. Доктор зробив огляд та УЗД органів малого тазу: шийка, матка та яєчники - в порядку, здорові, правильної форми, без будь-яких змін. Для лікування циститу за призначенням лікаря я випила monural (fosfomycin 3gr - 2 пакетика) та для отримання місячного - Promolut-Nor (Norethisterone acrtate 5mg - по 2 пігулки /7 днів). На відміну ліків через 3 дні місячне почалось 22.08.22. Станом на зараз 19.09.22 вже 29 день циклу, а місячне знов не починається (середній цикл до війни - 24-26 днів). * Чим це може бути спричинено? * Що з цим робити (з урахуванням того, що я ще знаходжусь за кордоном без можливості відвідати гінеколога та зробити аналіз на гормони)? * Як викликати місячні (без гормонів)? * Як виключити причину "предменопауза"? * Якщо не робити нічого та чекати, коли почнуться місячні, чи не буде накопичуватись ендометрій та мати насліок ендометріоз чи інші? Наперед дякую за відповідь та пораду. З повагою, Вікторія.
Вікторія
Котлик Владимир Владимирович
Читать Ответ
Тромбрфілія
Доброго дня. Малий термін вагітності,ще рік назад виявили тромбофілію ,точніше 2 відхилення. І зараз після здачі д Димер і коаулограмм стоїть питання чи колоти клексан у живіт. Вагітність третя,друга завмерла,ймовірно через тромб. Дякую
Христина
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Аналізи
При отриманні аналізів на пошту неможливо відкрити їх
Даша
Читать Ответ
Біль в молочних залозах
Доброго дня. 5 років назад народила дитину.Молока було дуже мало, а тому дитину не готувала груддю.Зціжувала по тій краплі,бо напрякало все і боліло.Всі ці 5 років з груді є виділення слизязьті білого або прозорого кольору.Біль перед менструацією.Генеколог приписував різні ліки,щоб зупити повністю лактацію, але виділення продовжувались.Зараз, у звязку з збоєм циклу, лікар запропонував пити Ліндинет 20.Після прийому 10 днів днів були виділення кровянисті, але вже на другий день прийому виділення з груді мінімальні, але дуже набрякла грудь і болить.Чи можете Ви допомогти з цим?Планую їхати до Шестопала на УЗД і хотіла б відразу до Вас, якщо є необхідність.Загубилда Вас у фб
Тамара
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
ранній термін вагітності
Доброго дня, підкажіть. На якому тижні вагітності варто прийти до лікаря на огляд, щоб переконатися, що все проходить добре і що вагітність не позаматкова? І чи є у вас геніколог-узист? Чи можна приходити на 3 тижні?
Валерія
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Сбился цикл в течении 5 месяце
Добрый день. Уже пятый месяц нерегулярно идут месячные. В начале было с задержкой 3-4 недели, а последние 3 раза на 2 недели раньше. Подскажите, я могу к Вам обратиться с этой проблемой? Посоветовали Вас (Червак Наталия Николаевна), как хорошего специалиста, но я не знаю Ваш ли это профиль. Спасибо)
Оксана
Червак Наталия Николаевна
Читать Ответ
Довго не можу завагітніти (20
Чи можна при папіломі завагітніти?
Вікторія
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Гінекологія
Доброго дня, підскажіть будь ласка лікар призначи свічки від Gardnerella vaginalis та таблетки від молочниці, на другий день почалося печіння в інтимному місці під час лікування, в цей час користувалася господарським милом для підмивання, зрозуміла що такі симптоми виникли саме через таке підмивання, і відразу припинила ним користуватися Завтра буде третій день користуванню цими свічками, сподіваюсь що таких симптомів вже не виникне Скажіть будь ласка чи могло це якось зашкодити лікуванню?
Марина
Червак Наталия Николаевна
Читать Ответ
Онлайн консультація
Доброго дня! Була на прийомі 18.06.2022 у Грицько Марти Ігорівни, сдавала цитологія та ВПЛ. Пришли результати досліджень. Марта Ігорівна казала, що назначить лікування онлайн. То як записатись на онлайн прийом?
Людмила
Грицько Марта Игоревна
Читать Ответ
Аборт
Цікавлять деталі проведення аборту на 10 тиждні вагітності. Вагітність здорова без відхилень . В матці наявна одна гематома на нервовій почві. Яким методом проводиться аборт на даному терміні . Скільки днів потрібно виділити на це?
Христина
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Ранняя беременность
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, собираюсь сделать тест на беременность на 8ой день после зачатия. Если покажет положительный результат, то через сколько времени можно уже обращаться к врачу, чтобы подтвердить беременность?
Дарья
Читать Ответ
Проходимость маточных труб
Добрый день. В вашем центре мне врач дала направление на Метросальпингографию. Подскажите пожалуйста, как понять что подразумевала врач? Это делают либо с помощью рентгена, либо УЗИ. В некоторых центрах метросальпингография - это именно рентген.(диагностика с помощью УЗИ - с другим названием) Что выбрать? Т.к. в нескольких мед. центрах мне сказали, что рентген - это устарешая практика
Ольга
Читать Ответ
Небажана вагітність
Як можна перервати вагітність до 12 тижнів в домашніх умовах?
Ірина
Читать Ответ
Вопрос
Добрый день. Подскажите стоимость радиоволной терапии шейки матки?
Екатерина
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Немає препарата за кордоном
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі? Дякую завчасно за відповідь
Наталія
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Кровянистые выделения
Добрый день! У меня такая проблема, последний день менструации был 23 марта, 25 марта был ПА с окончанием внутрь, 1 апреля немного тянуло яичник, начало мазать кровянистыми выделениями, буквально пару капель, 2 апреля тоже мазало, ничего не болело, 3 крови стало больше, но так же без болей. И сегодня, 4 апреля, утром так же был дискомфорт в области яичника с левой стороны, кровь так же идёт. Цикл у меня 31-32 дня, после 1 родов месячные стали идти регулярно. Подскажите пожалуйста что это может быть?
Анастасия
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Консультація з лікарем
Доброго дня скільки буде коштувати консультація з лікарем
Валентина
Читать Ответ
Вагітність
Доброго дня, Ольго Іванівна. Я у вас лікувалась в грудні. Декілька тижнів назад дізналась що вагітна...але щось йде не так. Я зараз в Польщі. У мене почались легкі виділення бежевого кольору. Одразу зробили УЗД. наче 5 тиждень, але розвитку плода наче не спостерігається. Виписали таблетки Duphaston. Сказали якщо буде після них криваве виділення, то результат поганий, почекати тиждень і прийти на наступний огляд. Після цих таблеток болить живіт як перед місячними. І виділення брудні тільки після прийомк таблетки. Чим далі час від прийому, тим виділення зникає. Не знаю чи правильно все роблю.. їщо взагалі робити та як бути далі? Підкажіть будь ласка
Євгенія
Читать Ответ
Припинення прийому ОК
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Данильчук Дарія
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
Беременность
Добрый вечер. У меня 20 неделя беременности,и меня очень сильно начало тошнить и сопровождается рвотой. Все что не съем-выпью, все впропасть. С чем это может быть связано? Буду благодарна за ответ.
Юлия Лозовюк
Червак Наталия Николаевна
Читать Ответ
Ivf with egg donation
I am 43 years I did 9 ivf with my own eggs most of them successful but I have one child most of them miscarriage.I did ivf with egg donation at Greece at 9/2021 but it wasn’t successful. Could you help me to do in your clinic. I hear about your clinic that have good success at this treatment. Thank you so much
Zhyan
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Аналізи гормонів
Доброго дня,у мене збільшенний гормон тестостерон вільний,чи обов'язково приймати гормонотерапію чи можливо іншим методом прийти до нормалізації цього гормону?
Анастасія
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Прогестерон на ранних сроках
Добрый. У меня береме5-6 недель. Хгч растёт нормально, прогестерон 36,6 нг/мл. В нормах первого триместр указано 11-44 нг/мл. Я так понимаю мой прогестерон тоже в норме. Но моя гинеколог утверждает, что это очень низкий прогестерон и нужно пить гормоны. Так ли это? Или пить гормон прогестерон нет необходимости?
Зоя
Адвена Виктория Викторовна
Читать Ответ
Сохранение яйцеклеток
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, есть ли у вас программа забора и хранения яйцеклеток для женщин? Если да то сколько стоит программа и какая стоимость хранения в год? Спасибо
Анна
Читать Ответ
не указано
Мар"яна Ігорівна чи можна пити циклодінон коли ідуть місячні .
Юлія
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Воспаление, чем лечить?
Добрый день. Подскажите пожалуйста. Я обратилась к гинекологу с жалобами на белые выделения и сильный зуд. Сдала анализ, по результату воспаление. Она назначила мне свечи Гексикон. После второй свечки началось жжение, я проставила 4 и стало только хуже. Она мне сказала больше их не ставить и ничего не делать, выпить только таблетку фуцис. Но мне плохо все жжет. У мужа небольшое покраснение в виде пятна на головке члена. Что мне делать подскажите пожалуйста чем лечить себя и мужа. Благодарю!
Екатерина
Микитюк Александр Владимирович
Читать Ответ
не указано
Доброго вечора. У мене проблема , не можу виносити дитину . Стаються викидні на ранніх термінах. У мене було два викидні на 5 тиждні, тоді я родила. Планую другу вагітність і нічого не виходить 4 вагітність завмер плід на 10 тиждні,а 5 вагітність викидень 7тижднів. Порадьте що мені робити?
Христинка Ющак
Микитюк Александр Владимирович
Читать Ответ
Медикаментозне перервання вагі
Я вагітна, мене потрібно оглянути і зробити УЗД. Зафіксувати ,що вагітність маткова, тоді я б хотілаб дізнатися всі за і проти,того чи іншого методу переривання вагітності. На це у мене всього 2 дні
Юлія
Бабенко Оксана Михайловна
Читать Ответ
Чи проводите гістероскопію
Добрий вечір. Після обстеження лікар рекомендував здійснити гістероскопію з видалення поліпу цервікального каналу (розмір поліпа за результатами УЗД - 14*7,5 мм). Чи проводите таку процедуру?
Тетяна
Бабенко Оксана Михайловна
Читать Ответ
Ціна на послугу
Доброго дня. Яка вартість послуги лазерне лікування опущення стінок матки?
Кристина
Читать Ответ
По генекології
Доброго дня. Я би хотів запитати, у моєї дружини рецидив міоми поки що невеликий діаметр лікарка каже що це в наслідок великої кількості гормону естрогену та як один з виходів пропонує вагітність - чи це дійсно допоможе. Буду вдячний за відповідь.
Анатолій
Читать Ответ
Консультация
Добрый день Ирина Викторовна. Я Ваша давняя пациентка(если помните) лечили мне эрозию шейки матки в "Здоровя Родини" в 2012 году. Хочу к Вам записаться на прием(очень срочно надо...) или завтра или в следующую пятницу ,но беспокоит один момент сегодня-завтра должны начаться критические дни. Если я запишусь на завтра, а они начнутся- это надо переносить прием? Жду ответ. Заранее спасибо.
Катерина Гончаренко
Читать Ответ
Беременность
Здравствуйте может быть признаком беременности низкое давление около недели, постоянно 90/60 иногда бывает ниже немного а иногда около 100/63
Леся Забутна
Массуд Наталия Александровна
Читать Ответ
Видалення поліпів
Доброго дня. Скільки коштує операція видалення поліпів у цьому центрі? Дякую
Галина
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Удаление внутриматочной спирал
Добрый день, хочу записаться на удаление внутриматочной спирали. Можно удалять в любое время или в период менструации? Спасибо
Татьяна
Читать Ответ
гінекологія
Хочу узнать по результату узд
Тетяна
Читать Ответ
Доппельгерц магний б6 беременн
Добрый день. Хочу узнать, можно ли принимать на 21 неделе беременности Доппельгерц магний б6 ? Ранее принимала Магнокс прегна.
Динара
Читать Ответ
Планування вагітності
Доброго вечора. Є такі симтоми Нудота, навіть від одного запаху їжі , зміна настрою, вздутий живіт, була один день температура зранку 37.3, в обід 36.9 ввечері 37.8, на наступний день не було температури більше. Періодично болить живіт. Появилась ще печія. Слабкість, втома, сонливість. До місячних ще 5 днів. Чи можуть ці симтоми свідчити про вагітність та коли краще зробити тест?
Ангеліна
Малова Юлия Александровна
Читать Ответ
не указано
Доброго дня. У Вашій програмі по спостереженню вагітності, Біохімічна частину скринінгу на яких системах виробників проводиться? Та чи Використовуеться програми розрахунків ризиків сертифікованою програмою з використанням певного алгоритму (FMF, ASTRAIA, LifeCycle, FastScreen)? Дякую
Алиса
Воробей-Виховская Вера Николаевна
Читать Ответ
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205